Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 6. 2023 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Facelift Asclepion - Mudr Tomáš Ventruba

Stojí to za to
140380
140381

Facelift jsem si nadělila k padesátinám. Ačkoli stav nebyl nijak vážný, cítila jsem, že potřebuji již výraznější zásah. Jsem zdravotní sestra, tudíž vím, jaká zátěž pro organizmus je celková anestezie a uvítala jsem tedy možnost podstoupit zákrok v lokální anestezii. Jediná nepříjemná část operace byla vlastní aplikace anestezie, potom už jsme žádnou bolest ani nepříjemnost necítila. Operace trvala zhruba 2 hodiny a poté jsme mohla odejít s doprovodem domů. Prvních několik dní, když mi obličej otekl nebylo příjemných, ale v Asklepionu mi předepsali několik léků na bolest a otoky .Stahovací ohlávka, kterou jsem měla 3 dny otoky mírnila. Po dvou týdnech modřiny i otoky ustoupily a já začala masírovat jizvy. Pan doktor Ventruba odvel skvělou práci, jizvy mám krásně schované v linii vlasů a kolem uší a z výsledku jsem nadšená. Moje okolí také změnu chválí a kamarádky chtějí také vypínat :-)

1

Komentář (1)

Ahoj. Kolik let vydrží výsledky? Jste stále spokojeni? Omlouvám se, používám překladač, protože jsem cizinec a mám zájem o facelift.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Přirozená plastika obličeje a krku
Jsem nadmíru spokojená s výsledkem pana MUDr. Petra Šína, který docílil naprosto přirozeného vzhledu mého obličeje a krku. Nelze opomenout velmi laskavého přístupu pana doktora a celého týmu v příjemném prostředí. Jednoznačně doporučuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.