MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

MUDr. Vlastimil Víšek CSc.

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Bolznova 1679/3, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Vlastimil Víšek CSc.
MUDr. Vlastimil Víšek CSc.
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Doménou jsou operace v oblasti obličeje – zejména facelift, blepharoplastiky, zvětšení rtů metodou Perma-lip. Modelace odstálých boltců, dále liposukce. Z operací v narkóze jsou nejčastějšími plastiky poprsí, a to augmentace či modelace.

Již za studií mě zajímaly obory, kde je kontakt s pacienty. Shodou okolností jsem ve 3. ročníku medicíny začal jako student dělat sanitáře na klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady. Zde jsem mohl vidět základy všeobecné chirurgie a plastické chirurgie. Po studiích a atestaci 1. stupně z chirurgie jsem od 1.ledna 1983 začal pracovat jako odborný asistent na klinice plastické chirurgie, kde byly součástí běžné léčby operace zevních vrozených vad, úrazy a poúrazové stavy, problematika řešení kožních nádorů, chirurgie ruky a mikrochirurgie.

Vzdělání a praxe

Odborná kvalifikace:

1982 atestace 1.stupně z oboru chirurgie

1988 atestace 2.stupně z oboru plastická chirurgie

1987 kandidát lékařských věd (CSc)

Licence od ČLK pro lékařskou praxi v oboru chirurgie a plastická chirurgie

Držitel diplomu celoživotního vzdělávání udělené ČLK

Licence od ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru plast. chirurgie

Soudní znalec – obor zdravotnictví, odvětví chirurgie, specializace – plastická chirurgie

Odborné stáže:

Petrohrad, Londýn, Rotterdam, Vídeň, Valkenburg, New York, San Francisco, San Diego, Apt

Publikační činnost:

Autor nebo spoluautor odborných přenášek a publikací v jazyce českém, ruském a anglickém, autor několika stovek osvětových článků a příspěvků do různých časopisů, televizních a rozhlasových pořadů.

Profesní filozofie

Pacient během léčby musí mít pocit, že pro ošetřujícího lékaře není jiný zájem, než optimální léčba a náležitý výsledek.

Konzultace

Při řešení kosmeticko-estetických operací je nesmírně důležité konzultační předoperační vyšetření, při kterém se musí potencionální pacient dozvědět všechny podrobnosti o operaci, pooperačním období a nástin očekávaného výsledku chirurgické léčby. Konzultaci nelze ošidit.

Právě dostatečně obsáhlá konzultace je základem spokojenosti s výsledkem jak u pacienta, tak u operatéra. Pokud má zájemce o operaci zcela neadekvátní představu o výsledku léčby, je lépe neoperovat.

Konzultace je za 500 Kč. V případě sjednání termínu na zákrok je konzultace zdarma.

Zajímavosti

V roce 1988 jsem jako první Čech /nikoli Čechoslovák/ provedl novou operační techniku, která modelovala tělesné kontury - liposukci. Možno dokladovat první odbornou publikací na toto téma - Časopis lékařů Českých, 128, 1989, č. 36 /V. Víšek: Prvé zkušenosti s liposukcí, str. 1142-1143/.

Liposukci si věnuji nadále, od r. 1999 rutinně provádím liposukci vibrační metodou /vibrační liposukce/. Od roku 2010 běžně používám při face + neck liftech tkáňové, tzv. fibrinové lepidlo. Na vybavených klinikách provádím operaci dolních víček tzv. transkonjunktivální technikou.

S ohledem na téměř 40letou praxi v oboru, mě stále práce na sále a plasticko-chirurgické operace baví.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1988

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje

Pan doktor je kapacita ve svém oboru a je moc milý a příjemný. Vše mi dopodrobna vysvětlil.Na clinice jsem se cítila příjemně a jsem ráda, že jsem právě tam podstoupila plastiku. Má zlaté ruce a vše proběhlo bezbolestně.Doporučuji všem,kdo o operaci...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Operace horních víček
Odstranění kruhů pod očima

Na zákrok jsem šla, protože mě od malička trápily kruhy pod očima Pokud mám dát radu, tak jedině, ať do toho jdete, protože je to skvělý pocit cítit se po dlouhé době super. Děkuji, Svobodová

Vše odborně vysvětleno

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (5)

Kompletní proměna Hanky Krampolové

Kompletní prom?na Hanky KrampolovéHerec Jirka Krampol je znám tím, že o sebe velmi dbá a udržuje se ve form?. Doma má krásnou ženu Hanku a ta s jeho filozofií pln? souhlasí. Pro? vypadat ve zralém v?ku jako buldok nebo jako velryba. V zahrani?í...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (16)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (491)

Korekce čerstvé jizvy na obličeji
Odpověď odborníka · 6. 10. 2023

Vážená paní, z obecného pohledu, každá jizva se musí stabilizovat, tzv. uzrát. V obličeji je to obvykle cca 1 rok /zcela individuální dispozice/. Dobré je provádět tlakové masáže a čerstvou jizvu promašťovat. Zajisté použití "měkkého" laseru...

Číst dál
Zvětšení rtů implantáty
Odpověď odborníka · 15. 9. 2023

Vážená paní, operací, která se nazývá Permalip-lift, je možno doplnit objem rtu aplikací jemného, tvarovaného proužku speciálního silikonu. Operace, příp. obou rtů, je ambulantní, v lokální anestezii. Doba rekonvalescence tkání je asi 3 týdny...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.