PANACEA HAIR CLINIC

PANACEA HAIR CLINIC

(7 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Koněvova 31, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
PANACEA HAIR CLINIC
PANACEA HAIR CLINIC
(7 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 950 návštěv profilu

PANACEA HAIR CLINIC

je nestátní zdravotnické zařízení, které bylo založeno roku 2004 MUDr. Peterem Hajdukem jako zcela unikátní pracoviště svého druhu u nás, zabývající se především transplantací vlasů metodou GHO-FM, kterou v průběhu let tým lékařů a zdravotnického personálu kliniky pod vedením MUDr. Hajduka ještě dále zdokonalil a zefektivnil. V reakci na požadavky pacientů se portfolium služeb naší kliniky postupně rozrůstalo a nyní se zabýváme i metodami konzervativní léčby, která má za cíl udržení a zlepšení kvality vlasového porostu našich klientů.

Analýza problému a jeho příčin rovná se cesta k úspěšné léčbě

Základním kamenem úspěšné léčby je dokonalá znalost kvality vlasů našeho klienta. Za tímto účelem je nutné provést důkladné (tzv. trichologické) vyšetření vlasového porostu. Tuto zcela bezbolestnou proceduru provádí odborník dermatolog prostřednictvím speciální kamery a softwaru, který odhalí naprostou většinu patologií vlasů i pokožky hlavy, a správně tak určí strategii léčby úbytku vlasů.

Mnohdy stačí jen málo k dosažení viditelných výsledků

Přijde-li klient se svým problémem včas, stanoví lékař po provedení trichologického vyšetření původ problému a doporučí následnou léčbu. Ta může mít podobu léčebné kúry doporučenými podpůrnými prostředky a přípravky, plazma terapie, při níž je pacientovi aplikována do postižených míst vlastní krevní plazma za účelem regenerace kůže a podkoží či používání biostimulačního laserového hřebenu HairLux.

Ani trvalá ztráta vlasů není neřešitelnou situací

Pokud lékař zjistí, že ztráta vlasů v dané oblasti je trvalá, má pacient možnost podstoupit na naší klinice transplantaci vlasových folikulů moderní, bezbolestnou a šetrnou metodou GHO-FM (známou též pod zkratkou FUE) přinášející trvalé výsledky. Vlasové folikuly jsou tímto rozmnoženy a nikoli jen přemístěny, jak tomu bylo u dnes již zcela zastaralé stripové metody, po kterých zůstávají v dárcovských oblastech trvalé jizvy. Zajímavá je metoda GHO-FM též tím, že jí lze stejně úspěšně provádět i korekce a doplňování obočí.

GHO Clinic Praha

GHO Clinic Praha vznikla v roce 2003 jako logické vyústění intenzivní spolupráce mezi nizozemskou GHO Clinic Maastricht a MUDr. Peterem Hajdukem. Od samého počátku máme za cíl šířit metodu transplantace vlasů GHO – FM ve střední Evropě, jejímž jsme v tomto regionu po zániku kliniky v Maastrichtu hlavním nositelem.

Můžeme se pochlubit vysoce specializovaným týmem odborníků, který absolvoval dlouhodobý trénink v Nizozemsku nebo v našem výukovém centru v Praze. Všichni prošli certifikací u MUDr. Petera Hajduka a jsou plně kvalifikováni aplikovat přesnou a neobyčejně pracovně náročnou metodu GHO - FM. Naše pracoviště vyškolilo lékaře v Rusku, Gruzii a Egyptě, kteří tak mohou dále pomáhat šířit tuto metodu.

GHO Clinic Praha splňuje normy EU v oblasti zabezpečení pacienta i samotného procesu transplantace. Léčebné postupy jsou standardizovány normou ISO 9001:2000

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 1000

Zákroky

Dermatologie

Recenze (7)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Transplantace vlasů - Praha

Hairline restoration - transplantace vlasů

Viditelné zlepšení vlasů po transplantaci

Níťový facelift - efekt patrný ihned po zákroku

Zobrazit další recenze
Požádejte: PANACEA HAIR CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Šikmé obočí

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na cenu za transplantaci obočí.. Je mi 17 let a obočí mám šikmé,jedno je dobré a to druhé mám výš,měl bych dotaz jestli by nějak šlo srovnat aby obě byli stejné a já se nemusel stydět vycházet na veřejnost :/ A...

Číst dál

Obrázky (20)

Požádejte: PANACEA HAIR CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!