nicolle773640

Jsem 26ti leta maminka dvou deti, ktera vzdy mela krasna a pevna prsa, po kojeni to bohuzel uz tak nebylo. Rozhodla jsem se pro to navsivit pana doktora Petr Hýža v Brnenske Klinice Leticia, kde jsme se dohodli na implantatech motiva ergonomin 400cc full profil, plus modelace bradavek ktere by dal asi o 1,5cm výš aby vysledek byl dokonaly. Jsem tyden po operaci a muzu rict ze jsem naprosto spokojena, s pooperacni peci na klinice, vsichni usmevavý a ochotni, pan doktor jednim slovem dokonaly, nikdy pred operaci jsem se necitila tak skvele jako tady, vlastne i po operaci ? prvni 3 dny se mi blbe spalo a lezelo na zadech, blbe se mi dychalo, prsa tlacila ale po tydnu, jako bych ani na zadne operaci nebyla, prsa jen pnou ale uz neboli ? Takze pokud vahate mezi panem doktorem Hyzou, tak rozhodne nevahejte ❤️ Ja uz bych jinam nesla ?

alice28

Velmi spokojená,již když nastalo komplikace u levé prso.Sestricky a personál celkem super.5.6.2018 jsem absolvovala operace.Citim se báječně a zvýšilo se my sebevědomí.Podstoupila jsem modelace zároveň augmentace pomocí prsních implantátů, Mentor 425 ml, vysoký profil,metodou dual plane,jizvy kolem dvorce.Cena je s 1 den ubytování plus předoperační vyšetření.Specialni podprsenky jsem koupila zvlášť a to 4 krát... Celková suma je 80000 Kč.Termin operace byl velmi rychlý.Co se týče bolestí asi jak každý zvládne... každopádně vyplatí se pak kvůli výsledkem ? Cleopatra Clinic v Ostravě doporučuji,opravdu si splníte životní sen.

macis

U pana doktora jsem podstoupila augmentaci s modelací a výsledek předčil moje očekávání. K operaci jsem se odhodlávala pět let. Po odkojeném období mi zůstala velká asymetrie jednoho prsu a moje přírodní čtyřky najednou připomínaly brambory v ponožce?Pan doktor mi vše vysvětlil a spolu jsme vybrali kulatý implantát Polytech 255ml střední profil. V den operace jsem nervózní vůbec nebyla strašně jsem se těšila. Sestřičky byly všechny skvělé. Pan anesteziolog mi dal jako premedikaci “vtipné žvýkačky” a na sál jsem šla z vesela. Dokonce jsem si přišla strašně vtipná. Po probuzení to byl pocit jako by mi na hrudi seděl slon, ale žádné super šílené bolesti to nebyly. Ba naopak za mě byl mnohem horší porod. Po operaci jsem si naordinovala 3 týdny klidu bez zátěže a vyplatilo se mi to, protože jizvy mám krásně zhojené. Pana doktora jsem si vybrala pečlivě a lidsky mi sednul nejvíce. Nenutil mi svou představu a velikost. Ba naopak přesně a rychle pochopil, že chci zpět to co už tam kdysi bylo. Výsledek je konkrétně u mě až neuvěřitelný. Má spokojenost je obrovská. Od zákroku mám měsíc.

Vždycky jsem měla malá prsa a dost jsem si kvůli tomu užila. Hlavně v pubertě ve škole. Kluci se mi smáli a moje sebevědomí bylo na bodě mrazu. Pak přišla dospělost a prsa se mi zvětšila hlavně díky hormonální antikoncepci. Ale ze zdravotních důvodů jsem ji přestala brát a prsa šla zas dolů. Pak těhotenství a krátké kojení. Měla jsem velmi málo a velice slabé mléko a navíc, jen v jednom prsu. 2 měsíce jsem se snažila kojit, co to šlo. Nicméně holka řvala hlady a já měla jedno prso na svém místě a to druhé mi koukalo na ponožky. Hrozně jsem toužila po krásných pevných prsou. Abych se mohla líbit sama sobě. Neměla jsem odvahu. Po 12ti letech, když si ze mě opět utahovat dnes už bývalý přítel jsem si řekla, ze do toho půjdu. Nejdřive jsem si domluvila schůzku u Motivy. Slečna Kateřina mě naskenovala a ukázala jaké implantáty by mi seděly nejlépe. Vysvětlila vše ohledně materiálů, výhody i nevýhody. Byla strašně milá, ochotná, trpělivá. Prostě super. Potom jsem navštívila pana doktora Miletína a vše s ním probrala. Nakonec jsem se rozhodla pro anatomické implantáty od Motivy. Ty jsem chtěla, protože mají nejmenší riziko rotace. A hned jsme domluvili termín. Pan doktor byl strašně milý a trpělivý. Ochotně mi vše vysvětlil a odpovídal na všechny mé dotazy. Díky rozdílným tvarům prsů musel na levém udělat i modelaci. 12.října byl ten velký den. Hrozně jsem se těšila. Strach jsem dostala až na operačním sále. Pamatuji si jen pana doktora, jak se usmíval a uklidňoval mě. A pak jsem se probrala na pokoji. První noc byla očistec, šíleně mě bolely záda. A obrovský nezvyk bylo spát na zádech. Druhý den ráno byl převaz a poté mě pustili domu. Dostala jsem spousty doporučení, rad i zákazů, ale zvládnout se to dá úplně v pohodě. První 2 týdny jsem poctivě odpočívala a nedělala nic. Jen jsem jedla a spala. Určitě bych nedoporučila zákrok s malými dětmi, které jsou zvyklé na nošení a zvedání. Taky mi chvíli musela umývat vlasy dcera, ale ve finále to bylo moc příjemné. Dnes je to přes 6 týdnů od operace. Ještě to chce čas, aby se prsa usadila, ale já už normálně funguji, chodím do práce a cítím se úplně úžasně. 👍🔝 Moc děkuji panu doktoru Miletínovi a slečně Kateřině.

tesina

OP u MUDr. Petr Hyza (Leticia Brno). Fotky nyni s odstupem 10mes. od OP. Zadne komplikace, stale velka spokojenost. Jizvy se mi hoji hure vseobecne, tak jsem s tim pocitala. Ale nevadi mi - ani manzelovi. Jedine ceho lituji, ze jsem do toho nesla daleko drive. Vsem pana doktora (i kliniku a personal, zazemi..) doporucuji!

Koncem března jsem ve Formé clinik podstoupila modelaci s augmentací prsou. Operoval mě pan doktor Bayer. Ani v nejlepším snu jsem v takový výsledek nedoufala. Pan doktor je profesionál a je neuvěřitelně šikovný. Po téměř čtyřech letech kojení na mém hrudníku vykouzlil zázrak a já mu z celého srdce děkuji. Je to opravdu nádhera, skvělá práce. A mimochodem, ve Formé jsem se cítila jako princezna, ta péče byla neuvěřitelná.

spokojena_zena847233

Zdravím ženy! Nejprve na začátku chci všem říct jednu radu - nepodceňujte výběr operatéra a následně kliniky. Je to půlka cesty k dokonalému dekoltu. Než jsem vybrala, trvalo mi to skoro 2 roky. Ale nelituji ani času ani peněz, co jsem do výběru investovala. Můj výběr byl naprosto úžasná žena a hlavně člověk, v mých očích největší odborník na dekolty paní doktorka Lucie Zárubová z Premier Clinic. K tomu mi hodně napomohla boží Kateřina z motivaimplantaty.cz . Původní vzhled mých prsou nebyl až tak špatný, s mírnou asymetrii, kterou má každá žena. Nicméně touha po plném dekoltu byla silnější. Ve spolupráci s dámy Kateřinou a Lucii ten dekolt konečně mám! Nechci opomenout na personál z Premier Clinic. Začínaje recepcí, sestřičkami, doktory a konče uklízečkou (úsměv od ucha k uchu), všichni jsou naprosto profesionálové a lidi na správném místě. Touto cestou chci poděkovat za vše!!! Měla jsem velikost 75D (s vystuží, kosticemi apod.) . Modelace proběhla přes dvorec, implantáty byly vložené řezem pod prsní rýhou a vložený pod prsní žlázu. Implantáty Motiva Ergonomix Round 315ml a 335ml kvůli zmiňované asymetrii. Aktuální velikost zatím nevím, těším se na nákup nového prádla. První foto 3 týdny po operaci, druhé foto 8 týdnu po operaci. Všem přeji správný výběr a hlavně byt spokojený sám se sebou :).

alize

Pred 2 mesici jsem podstoupila u pana doktora modelaci prsou s augumentaci.Pan doktor je uzasny a opravdovy profik!neskutecna spokojenost!Pouzite byly kapkovite implantaty typu Polytech 495 ml pod sval..cely personal se ke me choval jako k princezne :-)Vsem vrele doporucuju!!

nikol1

Podstoupila jsem u pana doktora Al Awy zákrok, modelace a zvětšení prsou. Naprosto perfektní práce. Pan doktor je velký obdorník a zůstávám, s velkou důvěrou, věrná jemu a klinice Yes Visage

Dne 10.11.2020 jsem vyhrála instagramovou soutěž pana plastického chirurga MUDr. Miloše Křižka. V podmínkách bylo zaslat text s otázkou: "Proč zrovna ty by si měla získat tuto výhru." Ani na chvíli jsem nepřemýšlela, protože dobře vím, že každá žena bude a je nějakým způsobem poznamenána touhle problematikou. Ženy jsou krásná stvoření, ale jsme taky jen lidi. Proto jsem věděla jak bychom si to zasloužili každá z nás. Musím říct, že jsem se ve svém životě nesetkala s tak příjemnou náladou a super přístupem lékařů a personálu jako na klinice WB-Aesthetics v Mariánských lázních v Plané. A já děkuji hlavně panu Křížkovi za splněný sen formou výhry zákroku, přesněji modelace prsou s augmentací ergonomickými implantáty 335cc značky Motiva. Chtěla bych Vám touhle formou poděkovat. Jste zlatý člověk i chirurg. A samozřejmě všem co se na tom zázraku podíleli. S přáním úspěchů do konce života Michaela Fabíková

blackmisa84

Už delší dobu jsem se neměla ráda,protože když jsem shodila hodně kila přišla jsem o prsa a zbyla mi jen kůže. Ano trápilo mě to. Rozhodla jsem se,že bych si nechala udělat nová prsa objednala se na dvě konzultace u dvou klinik a byla jsem strašně nešťastná a zoufalá (cca 5-ti minutová konzultace,nenechali mě vyslechnout atd..) říkala jsem si,že to vzdám 😞 a budu se trápit dál. Jednoho dne otevřu internet a vyskočila na mě reklama klinika ABClinic tu jsem otevřela a říkala si,že bych to ještě zkusila? Objednala jsem se a k paní doktorce šla. Musím se přiznat,když jsem jí viděla poprvé a se mnou konzultovala byla to láska na první pohled ❤. Paní doktorka Věra Šatánková mě nejdříve vyslechla a vyptávala se mě jakou mám představu a pak mi všechno do podrobnosti vysvětlila od zákroku až po léčbě v domácí péči. Konzultace trvala pomalu hodinu což je úžasný zařídila mi 3D modelace na,který jsem šla a byla jsem opravdu nadšená a hrozně jsem se těšila na nová prsa. Dnes je to přesně 3 měsíců od operace a moje prsa jsou úžasná a to jenom díky ní. Jsem jí strašně moc vděčná za všechno a za to,že že mě udělala opravdu šťastnou ❤ . Jsem velmi vděčná za tu reklamu jinak bych o tuhle kliniku ani nezjistila. Paní doktorko ještě jednou moc děkuji za všechno, strašně moc ❤. Všude Vás chválím a i doporučuji jste opravdu skvělá!

janculinka

Dne 23.11.2017 jsem podstoupila na operaci před měsícem u pana Pavla Horyny na augumentací s modelací Mentor 400cc,kulatý,vysoký profil,pod sval.Vybrala jsem si sama lékaře je milý,sympatický a usměvavý vše vysvětlí a poradí není se čeho bát :-) Také musím pochválit sestřičku Lenku a kliniku Medicom clinic Praha a Ustí nad Labem na 1*** Jsem velmi spokojená a nadšená operoval mi krásná prsa podle moje přání a splnil mi moji velikost 75D je to neuvěřitelné a mám krásné tenoučké jizvičky do kotvy a pod prsní rýhy a na kontrole proběhlo bez problému.Také moje sestra byla k němu a je nadšená má stejnou velikost jako já :-) Doporučují všem má zlaté ručičky!!!

Nejprve bych chtěla poděkovat panu doktoru Zakoutovi za jeho dobře odvedenou práci. Konečně se cítím zase žensky. Zákrok augmentací včetně modelace jsem podstoupila 27.8., protože jsem se ve 41 letech chtěla opět cítit jako žena s pěkným plným pevným poprsím. Jako mladá jsem měla plné trojky až čtyřky, ale po dětech jsem o ně přišla - zmenšily se, ztratily plnost a jak už to bývá, prsa poklesly.Chci poděkovat skvělému panu doktoru Zakoutovi za jeho dobře odvedenou práci. Chtěla jsem, aby prsa vypadala přirozeně, velikostně k mojí postavě, plné C. Domluvili jsme se nakonec na augmentací i s modelací, aby prsa vypadala pěkně a doporučil mi Mentor - kulaté implantáty s tím, že velikost doměří až na sále. Nakonec mám 400ml pod svalem. Nyní jsem tři týdny po zákroku, prsa začínají měknout a jizvy se pomalu hojí, ale chce to ještě čas. Přesto ale už teď si myslím, že výsledek stojí za to.

pet_123745323

Před týdnem jsem podstoupila na Premier clinic modelaci prsou s augmentací. Už po konzultaci jsem věděla, že pan doktor Payer je ten správný kdo mi pomůže s mým problémem. Po dvou dětech a zhubnutí 35 kg mi místo prsou zůstala vytahaná kůže. V den nástupu na operaci, jsem měla opravdu strach, přeci jenom je to větší operace, nejde jen o augmentaci. Přítomný personál Vás ze strachu rychle vyvede ? jsou tam všichni moc milí a hodní. Po operaci jsem se probudila na dospávacím pokoji a bylo mi dobře. Mohla jsem se i zhluboka nadechnout. Po hodině jsem už chodila sama po pokoji. Nocbyla klidná bez bolestí, jediné co mě bolelo bylo ležení na zádech, protože na to nejsem zvyklá. Když jsem druhý den viděla svoje prsa, nestačila jsem se divit. I přes otok, jsem najednou viděla krásná prsa. Byla jsem šťastná, jak se to krásně povedlo. Pátý den po operaci jsem byla bez bolesti, je tedy pravda, že jsem bolesti neměla celou dobu, jen malý tlak pod prsy při zvedání se z postele ?. Týden po operaci vypadají prsa opravdu krásně. Těším se na následnou kontrolu, protože do Premier Clinic se rádi vracíte ?. Pan doktor je opravdu pečlivý, precizní a hlavně lidský jako celý personál na klinice. Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala ???