Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Pro mě neuvěřitelný, přirozený a krasný výsledek

Jsem po zákroku Stojí to za to
violet
Violet
Vytvořeno: 5. 1. 2017 · Aktualizováno: 3. 7. 2017

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Pro mě neuvěřitelný, přirozený a krasný výsledek

Příběh

Frontlift jsem nechtela kvuli vraskam na cele ani kvuli nízkému oboci... co mi vadilo, byly \"baseti oci\", navic asymetrické, ktere jsem mela odjakziva. Indikace k operaci horních vicek nebyla. Je mi neco pres 20, takze jsem velmi dlouho hledala lekare, ktery by mi pomohl, vetsinou jsem se setkala s komentářem \"jste velmi hezka, nepotrebujete to, kazdy ma nejakou vadu.\" Ale me to omezovalo v praci i v zivote. Mnoho foceni mi bylo odmitnuto kvuli \"očím nevhodnym pro zamysleny makeup\" a lide se me neustale ptali, zda nejsem smutna nebo nastvana, i kdyz mi bylo uplne normalne. Očním makeupem problem resit nesel, byl do hodiny rozmazany... Pan doktor mi neslíbil symetrická a dobre viditelná horni vicka, nicméně, jsou a dopadlo to jeste lip, nez byly me představy toho, jak by to mohlo dopadnout idealne. Vysoke oboci a čelo zcela bez vrásek uz je jen takovy prijemny bonus. Fotky celého obliceje nezverejnim, nebot se v CR plastické operace porad jeste odsuzují a nemusi to vedet kazdy, ale myslim, ze uz jen výřez oci pred a po (obě fotky jsou pořízeny po úplném uvolnění mimickych svalu, velmi zblizka a bez jakéhokoli makeupu) hovoří za vse;-). Pan doktor je profesionál na svem miste a rozhodne muzu jen doporucit!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

katkca
katkca

·

· 3. 7. 2017

Dobrý den, mám úplně přesný stejný problém, kterého jste se tak krásně zbavila. Na jedné klinice mi nabídly výplně, protože na operaci víček to není, ale chtěla bych něco s trvalejším efektem. Můžu se zeptat kde Vám to tak krásně upravili, a příp. mudr. a cena? Díky

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.