12. 9. 2018 · Aktualizováno: 6. 10. 2023

Recenze quickliftingu

2 adresy v Jihomoravský kraj
Recenze quickliftingu

Se zákrokem jsem opravdu spokojena , efekt omlazení je přirozený . Nemám ještě vyhojené jizvy za , ale věřím, že budou OK. Jediné drobné mínus - zmenšil se mi lalůček na jednom uchu tak, že obě strany nejsou zcela souměrné. Ale, celkový závěr je, že bych na zákrok šla i přesto znovu a mohu ho za sebe doporučit. (Už mám v plánu u Arte další zákrok :-) ) Děkuji MUDr. Šínovi.

Komentáře (2)

Dobrý den, vložíte fotky před a po?? Dekuji
Z výsledkem jsem až na malé nedostatky velmi spokojena. malé nedostatky - zmenšení lalůčku na uchu, stále mírně viditelné jizvy za uchem. Přesto bych na zákrok šla znovu.

Muž 47 let Quicklift

Dobrý den. 18.11.2019 jsem postoupil zákrok Facelifting QuickLift na Arteclinic u MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. Je mi 47 let jsem muž a můj problém byly svěšené tváře a podbradek typu současného prezidenta. Obavy byly z výsledku, kterým bude nepřirozeně...

Minifacelift nebo SMAS, žena - 68 let
je mi 68 let před 10 leti jsem měla velmi úslpěšnou operaci horních a dolních víček a teď mám pocit, že bych měla mít minifacelift nebo SMAS. Také jsem slyšela, že se to dá udělat endoscopicky?