Ruce jsou naše nejšikovnější nástroje. Během prvního roku života se s nimi učíme zacházet a využívat jejich obratnosti. Pro mnohé z nás je nepředstavitelná ztráta nebo porucha funkce končetin. Chirurgové se však setkávají s vrozenými vadami, úrazy a degenerativními změnami, které více nebo méně omezují funkci ruky, a snaží se veškerými svými silami pacientům pomoci.

Aktualizováno: 4.11.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Chirurgie ruky - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dobrý den, 15.10.2018 tomu je rok co se mně přihodila nehoda pravé ruky! Na plastické chirurgii fakultní nemocnice Královské Vinohrady jsem v neděli večer při mém neštěstí ujal pan doktor, Martin Chorvat a to jsem už mě... Více 

MS 5.4.2018
Spokojený/á

Oceňuji profesionální a lidský přístup pana doktora i jeho sestry po celou dobu léčby (při operaci i následných návštěvách v ambulanci - cca 3 měsíce). S výsledkem jsem maximálně spokojen. Děkuji. Miroslav S.

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní