Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Chirurgie ruky

Stojí to za to
95 %
Stojí to za to
Na základě 72 příběhů
Průměrná cena
9.123 Kč
Průměrná cena
Podle 21 odborníků
  • Celková anestezie nebo sedace
  • 1 den
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • Více než 10 dní klidového režimu
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Trvalé výsledky

Co je to chirurgie ruky?

Chirurgie ruky je široký pojem, který zahrnuje mnoho různých typů výkonů, zabývá se chirurgickou i nechirurgickou léčbou stavů a problémů horní končetiny. Plastičtí chirurgové, kteří provádějí chirurgii rukou, se snaží obnovit funkci rukou a prstů a také se snaží, aby ruka vypadala co nejlépe z estetického hlediska. Rekonstrukční chirurgii lze provést z mnoha důvodů jako je poranění rukou, revmatická onemocnění, osteoartróza a revmatoidní artritida, která mění struktury v ruce, degenerativní změny struktur v ruce, problémy nebo vady ruky, které jsou přítomné při narození nebo vrozené a infekce ruky. Operace mohou provádět absolventi všeobecné chirurgie, ortopedické chirurgie nebo plastické chirurgie.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na chirurgii ruky?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na chirurgii ruky?

Vhodní kandidáti na chirurgii ruky

Vhodnými kandidáty na operaci ruky mohou být pacienti s bolestivými stavy, jako je syndrom karpálního tunelu, revmatoidní artritida a Dupuytrenova kontraktura. Operace ruky se provádí také pokud máte onkologické onemocnění ruky či vrozené vady. Tyto zákroky lze provádět u lidí v jakémkoli věku a jsou dobrou volbou, pokud nemáte žádné další zdravotní potíže ani jiná onemocnění, která by mohla zhoršit hojení. Za určitých podmínek je k ošetření ran a poranění nutná operace rukou a chirurgové se často podílejí na léčbě pacientů, kteří přicházejí na pohotovost s těžkým traumatem ruky. Důležité je mít realistické cíle pro operaci ruky a odhodlání dodržovat předepsaný průběh léčby plastickým chirurgem.

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Vyberte si svého odborníka

Estheticon nabízí mnoho chirurgů, kteří provádí chirurgické operace ruky. S Vámi vybraným lékařem je vždy nutné zákrok konzultovat. Je nanejvýš důležité vybrat chirurga se specializovanými znalostmi a dovednostmi. Každý zákrok je velmi specifický, proto je velmi důležité pochopit, jakých výsledků lze zákrokem docílit. S lékařem je potřeba probrat veškerá Vaše očekávání, výhody, ale i rizika zákroku.

Bibliografie

Medic8, Hand and wrist surgery [online]. Dostupné na: https://www.medic8.com/healthguide/arthritis/hand-and-wrist-surgery.html [Datum: 29. ledna 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře