MUDr. Jan Marounek

MUDr. Jan Marounek

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Křivce 3, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Jan Marounek
MUDr. Jan Marounek
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jan Marounek je odborníkem v oblastech chirurgie, cévní chirurgie a kardiochirurgie. Absolvoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, odpromoval v roce 1998. Postdoktorské studium strávil na Univerzitě v Massachusetts a mezi lety 2013 a 2014 získal také titul MBA na Auburnské univerzitě. Je držitelem licence pro výkon soukromé praxe a lektora ve všech výše zmíněných oborech a licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oborech cévní chirurgie a kardiochirurgie. Je držitelem diplomu celoživotního vzdělávání lékařů. V současné době působí MUDr. Jan Marounek na klinice na Bohdalci a v Nemocnici na Homolce. Dále je soudním znalcem v oboru zdravotnictví, odvětví chirurgie a specializaci operace srdce a cév. V neposlední řadě, od roku 2015 působí jako ředitel odboru ochrany veřejného zdraví na Ministerstvu zdravotnictví České republiky.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jan Marounek se specializuje na obory chirurgie, cévní chirurgie, kardiochirurgie, dále řeší sportovní zranění a problémy s obezitou. Praxi v těchto oblastech provozuje v soukromé Klinice na Bohdalci. V nemocnici na Homolce pak působí jako kardiochirurg or roku 2000 dodnes.

Privátní zdravotnické zařízení Klinika na Bohdalci poskytuje svým pacientům nejen léčbu onemocnění srdce a cév, sportovních úrazů, konzultace chronické léčby, preventivní prohlídky sportovců, poradnu pro snížení nadváhy, ale také operace křečových žil a excize kožních znamének.

Naše ordinace

MUDr. Jan Marounek působí na dvou pracovištích, na Klinice na Bohdalci a v Nemocnici na Homolce. Na obou působištích poskytuje svým pacientům komplexní péči vysokého standardu v rámci svých specializací. Objednání do ordinace MUDr. Jana Marounka v Bohdalci je možné jak telefonicky, tak elektronicky přes e-mail.

Klinika na Bohdalci v Praze

Klinika na Bohdalci je privátním zdravotnickým zařízením MUDr. Jana Marounka v Praze. Léčí se zde onemocnění kardiovaskulární, obezita, onemocnění srdce a sportovní úrazy, je též možné podstoupit operaci varixů a odstranění znamének. V neposlední řadě je klinika smluvním partnerem významných českých pojišťoven, jako například Všeobecné zdravotní pojišťovny, Oborové zdravotní pojišťovny, České průmyslové zdravotní pojišťovny, a jiných.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.