Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení penisu

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 14 příběhů
Průměrná cena
80.000 Kč
Průměrná cena
Podle 13 odborníků
  • Celková anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 7–10 dní klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Trvalé výsledky

Co je to zvětšení penisu?

Chirurgická metoda, při které se uvolní dva závěsné aparáty, které přidržují tělo penisu u kosti stydké (mají vliv na zakřivení mezi kořenem a tělem penisu).

Jejich uvolněním dojde k tomu, že penis poklesne více dolů, a tím se prodlouží. Lze tak docílit delšího penisu o dva až tři centimetry.

Relativní prodloužení penisu

Co je zvětšení penisu

Názorná ukázka, jak prodloužit penis pomocí plastické chirurgie. (Foto: soukromý archiv MUDr. David Tomášek)

Velikost penisu je pro muže symbolem mužství a není co divu, že s pokroky medicíny se muži snaží si tento primární pohlavní znak všemi způsoby zvětšit.

Penis jako orgán je vlastně živé houbovité těleso, které se při vzrušení naplní krví, zpevní a tím lépe proniká při pohlavním aktu do pochvy. Právě proto, že houbovité těleso je živá tkáň, nelze do něho řezat ani ho ničím nastavovat. Pokud se tak stane, poškozená část tkáně se v místě poranění projizví, neplní se a penis se může v erekci v tomto místě ohýbat. Jediná možnost prodloužení je uvolnění části penisu, která je připevněná ke kosti stydké. Proto se tomu říká relativní prodloužení.

Více o zvětšení penisu

Více o zvětšení penisu

Penis je možné prodloužit až o 3 cm

Tato nejčastěji používaná chirurgická metoda spočívá v protětí ligamentum suspensorium penis obvykle se současným rozrušením vláken ligamentum fundiforme penis. Jde o dva závěsné aparáty, které přidržují tělo penisu u kosti stydké a mají vliv na zakřivení mezi kořenem a tělem penisu (v jeho klidovém stavu). Uvolněním těchto vazů dojde k tomu, že část houbovitého tělesa „vypadne" směrem ven z těla, tělo penisu poklesává více dolů a dochází k částečnému vyrovnání úhlu kořen-tělo penisu.

Nejedná se však o veliké prodloužení, průměrná změna délky po výkonu bývá 2 cm, vzácně 3 cm. Optický efekt bývá obvykle vnímán jako větší v případě odstranění ochlupení.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře