MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM
MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM

MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM Premium

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 44 hodin
Pracovní doba: Dle pracovišť - 7 - 18 h, www.dermacentrum.cz
Možnosti financování
MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM
MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM Premium
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 7433 návštěv profilu

MUDr. Radek Pavlíček aktuálně ordinuje v příjemném prostředí moderně vybavené kliniky DERMACENTRUM v Praze 7, Plynární 10, dále provozuje další pobočky v Říčanech, Brandýse nad Labem, v Praze 8 a Neratovicích. Na všech ordinacích se, kromě korektivní dermatologie a estetické medicíny, věnují i diagnostice a léčbě kožních onemocnění. Veškeré ordinace jsou dobře dostupné autem i MHD.

MUDr. Radek Pavlíček vystudoval na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a nyní je atestovaným dermatovenerologem s osvědčením specializované způsobilosti v oboru dermatovenerologie (2005) a licencí k výkonu praxe od České lékařské komory.

DERMACENTRUM je soukromé zdravotnické zařízení, zaměřené zejména na korektivní dermatologii, estetickou a laserovou medicínu a exkluzivní dermatokosmetické služby. Péči zajišťuje výhradně odborně vyškolený personál.

Mezi nabízené zákroky patří: 

Korektivní dermatologie a estetická medicína

Z oblasti estetické medicíny klientům nabízí zejména: odstranění vrásek pomocí botulotoxinu, aplikaci dermálních výplní pro vyhlazení vrásek, dodání objemu, vykreslení kontur obličeje či rtů, chirurgické odstraňování znamének a výrůstků, vč. bradavic, omlazení pokožky, chemický peeling ovocnými kyselinami, nechirurgickou plastiku víček pomocí plazmy a také modelaci těla pomocí tzv. liposukce 3. generace = neinvazivní redukce tuku a celulitidy.

Laserová dermatologie

Mezi nejčastěji prováděné laserové výkony patří léčba akné (modré světlo), laserová epilace všech částí těla, fotorejuvenace - omlazení pleti pomocí intenzivního pulzního světla (IPL), korekce vrásek laserem, léčba nehtových plísní a bradavic, odstraňování nežádoucích pigmentací a cévních anomálií (žilky a mikrovarixy, oheň, cévní kresba). Možná je též terapie oparů, jizev a vlasové pokožky (padání vlasů).

Estetická kosmetologie a dermatokosmetika

Pro omlazení, hloubkové čištění a ozdravení pleti ordinace nabízí také ošetření mikrojehličkami (microneedling), radiofrekvencí či přístrojem PROFACIAL, který pracuje na bázi aquadermabraze (hloubkové vyčištění pleti kombinací aktivně cílených roztoků). Výsledkem všech těchto ošetření je zdravější, vypnutá a mladistvě vypadající pokožka.

Luxusní péči doplňují ošetření pomocí dokonalé přírodní kosmetiky zn. Annemarie Börlind. Jde o účinnou nadčasovou přírodní kosmetiku s rostlinnými výtažky z EU certifikovaného organického pěstování.

Specializovaná péče pro muže

Veškerá ošetření jsou vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže, pro které je připravena i speciální kosmetická péče Men’s Care sestávající z exfoliace a vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí nebo aqua dermabrazí, aplikace výživného séra s vitamíny ultrazvukem, jemné masáže očního okolí pomocí radiofrekvence a na závěr výživná maska (dle typu pleti) a anti-aging sérum s revitalizačním krémem.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 30 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Polski
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Převodem

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje

Rychle objednani, rozumna cena, dobra dopravni dostupnost.

100% spokojenost, seriózní a příjemná sestřička

Požádejte: MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (38)

Videa (6)

Požádejte: MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (51)

Je možné trvalé odstranění vousů
Odpověď odborníka · 12. 9. 2022

Dobrý den, depilaci vousů lze provést, na našich klinikách toto provádíme intenzivním pulzním světlem ( IPL) s výbornými výsledky. V případě zájmu o konzultaci se na nás můžete s důvěrou obrátit, nejlépe telefonicky. S pozdravem MUDr. Radek...

Číst dál
Sklerotizace ve 2. a 3. trimestru těhotenství
Odpověď odborníka · 21. 8. 2022

Dobrý den, metličkovité žilky na nohou odstraňujeme NdYAG laserem, zákrok nijak neohrozí vaše budoucí miminko a je velice efektní, gravidita nevadí. V případě zájmu o konzultaci se na nás můžete s důvěrou obrátit na telefonním čísle. S pozdravem MUDr....

Číst dál
Kuperoza kolem očí a na víčkách
Odpověď odborníka · 21. 8. 2022
Dobrý den, určitě je možné řešení, v tomto případě nejlépe intenzivním pulzním světlem. V případě zájmu o konzultaci se na nás můžete s důvěrou obrátit na našem telefonním čísle. S pozdravem MUDr. Radek Pavlíček, ved. lékař
Výplň glabely (botox bez efektu)
Odpověď odborníka · 23. 2. 2022
Dobrý den, záleží na nálezu, aplikace kyseliony hyaluronové se běžně provádí i do vrásek mezi obočím. V případě zájmu o konzultaci se na nás můžete s důvěrou obrátit, nejlépe telefonicky. S pozdravem MUDr. Radek Pavlíček, ved.lékař
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Radek Pavlíček - DERMACENTRUM o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!