Odstranění lipomu

Lipom je měkký tkáňový výrůstek. Nezpůsobuje žádné rakovinotvorné komplikace ani nemá nepříznivé účinky na tělo. Tyto výrůstky jsou benigní, často se však odstraňují z estetických důvodů. Nejčastěji se výrůstky nacházejí těsně pod kůží na stehnech, v podpaží a na horní části paže, na krku a trupu.

Publikováno: 23.7.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Odstranění lipomu(10×10cm na šíji) jsem ze strachu dlouho odkládal. Již po prvním vyšetření jsem věděl, že jsem měl velké štěstí když jsem se dostal do péče Mudr. Chorváta. Skvělá komunikace. Všechny otázky(že jich mám v... Více 

1 Like   1 Komentář  

Odstranění lipomu v podpaží

Spokojený/á     

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Pan doktor měl příjemné vystupování,vše co se bude dít mi vysvětlil jak před zákrokem,tak po zákroku.Vše dopadlo výborně a jsem moc spokojená.

Odstranění lipomu - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem
Ceny od 1 500 Kč
MEDICOM Clinic
Ceny od 2 500 Kč
prim. MUDr. Ludmila Šulcová Hejnalová MBA, LLM
Ceny od 1 500 Kč
obvykle do 3 000 Kč
MUDr. Jiří Bayer
MUDr. Tomáš Kupka
Karlovy Vary
Ceny od 1 000 Kč
obvykle do 5 000 Kč
MUDr. Tomáš Kupka
Ceny od 2 500 Kč
MUDr. Milena Vojtíšková

Odstranění lipomu

97% spokojeno. 33 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní