Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Křečové žíly

Stojí to za to
96 %
Stojí to za to
Na základě 91 příběhů
Průměrná cena
18.083 Kč
Průměrná cena
Podle 52 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co jsou to křečové žíly?

Křečové žíly vznikají méněcenností žilní stěny, kdy se na ní tvoří výdutě, které jsou viditelné pod kůží. Důvod k odstranění varixů je nejen estetický, ale i zdravotní. Plastická chirurgie přináší několik postupů k jejich odstranění.

Proč přistoupit k léčbě křečových žil?

Proč přistoupit k léčbě křečových žil?

Křečové žíly nepředstavují jen estetický problém

Neléčené křečové vystouplé žíly vedou ke vzniku trombů s rizikem embolizace a také ke vzniku bércových vředů, onemocnění lymfatického systému, chronické žilní nedostatečnosti. Medicína dokáže tyto patologické žíly léčit a tím předcházet rizikům, které tato choroba přináší.

Zpozornit byste měli, pokud pozorujete zarudnutí na nohou, otoky či silnou bolest. Je možné, že se u vás rozvinul zánět žil, který byste neměli podceňovat. Dlouhodobé zanedbávání varixů může vést k tomu, že se u vás rozvine trombóza.

Typy léčby křečových žil

Typy léčby křečových žil

Vyberte si vhodnou léčbu

Existuje několik variant a metod odstranění křečových žil, jak při odstranění křečových žil postupovat. Jedná se například o:

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře