MUDr. Marta Boudyšová

MUDr. Marta Boudyšová

Žádné recenze
Ohodnotit
Jeronýmova 750, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Marta Boudyšová
MUDr. Marta Boudyšová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Marta Boudyšová je zkušenou lékařkou, která se věnuje oblasti dermatovenerologie. V současnosti pracuje v v zařízení s názvem Dermatovenerologie MUDr. Marta Boudyšová – kožní ambulance.

Kromě diagnostiky a léčby kožních a pohlavních nemocí má zkušenosti i s publikační činností. V roce 2012 například publikovala (společně s dalšími spoluautory) příspěvek zaměřený na tzv. sweetův syndrom. Tento text vyšel v časopisu Československá dermatologie. Ve stejném roce také vyšel v časopisu Časopis lékařů českých text zaměřený na akutní febrilní neutrofilní dermatózu, na jehož tvorbě se tato lékařka také podílela.

Dermatovenerologie MUDr. Marta Boudyšová se nachází v Hradci Králové. Tato ordinace nabízí širokou škálu služeb. Kromě toho, že zde najdeme klasickou kožní ambulanci, probíhá zde i speciální vyšetření mateřských znamének. Jsou zde také realizovány drobné chirurgické zákroky a také estetické zákroky.

Kromě MUDr. Marty Boudyšové zde působí 2 další lékaři. Konkrétně se jedná o MUDr. Radku Jelínkovou a MUDr. Lenku Čákovou.

Estetické zákroky

Centrum nabízí mnoho zákroků z oblasti estetické dermatologie. Konkrétně se jedná o aplikaci botulotoxinu, aplikace výplní (kyselina hyaluronová), mezoterapii, mezonitě, niťový lifting a chemický peeling.

Aplikace botulotoxinu je metodou, která se využívá již více než 20 let. Slouží především k vyhlazení vrásek na obličeji, dokáže však pomoci i od nadměrného pocení. Princip této metody spočívá v blokaci přenosu nervových impulzů do mimických svalů. Sval se díky tomu uvolní a dochází k vyhlazení vrásek. Toto pozastavení funkce mimických svalů je dočasné.

Nutno zmínit, že tato metoda je velmi bezpečná, zároveň se jedná o poměrně rychlé ošetření. Zákrok je realizován ambulantní formou. Efekt nastupuje zhruba za 1-2 týdny a přetrvává zpravidla 4-6 měsíců. Ošetření je poté možné opakovat.

Velmi pozitivní efekt na vyhlazení vrásek má i kyselina hyaluronová. Ta dokáže také odstranit kruhy pod očima či zvětšit (a případně vytvarovat) rty. Nutno zmínit, že tato látka je přirozenou součástí kůže.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.