Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění tetování

Stojí to za to
90 %
Stojí to za to
Na základě 30 příběhů
Průměrná cena
4.381 Kč
Průměrná cena
Podle 91 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Trvalé výsledky

Co je to odstranění tetování?

Odstranění tetování patří mezi velmi vyhledávané zákroky, k jeho odstranění se nejčastěji využívá laser. Pokud i vy zvažujete tento zákrok, vždy vybírejte kvalitní pracoviště. Na co byste se měli připravit, než si necháte odstranit tetování? A jaký laser je nejlepší?

Před odstraněním tetování

Před odstraněním tetování

Zákrok je třeba podstoupit opakovaně

Pokud se rozhodnete, že si necháte odstranit tetování, počítejte s tím, že nejdříve můžete zákrok podstoupit čtyři měsíce po čerstvě provedeném tetování. Nejlepším obdobím pro zákrok je v září-květnu. Po laserovém odstranění tetování se musí ošetřovaná kůže chránit před slunečním zářením. Tedy čím méně slunečných dní, tím lépe.

Aby byl efekt odstranění tetování co nejlepší, je nutné provádět ošetření cca 6-8x. Vždy však počítejte s intervalem 6 týdnů mezi jednotlivou návštěvou dermatologa.

Počet opakování se nedá předem určit. Záleží na rozsahu tetování, a jak bude odstraňování tetování snášet sám pacient.

Je možné také podstoupit odstranění permanentního make upu.

První konzultace před odstraněním tetování

První konzultace

Fotografie před a po odstranění tetování MEDICOM Clinic

Pokud se rozhodnete pro laserové odstranění tetování, nejprve je nutná konzultace s odborníkem. Při ní se posoudí tyto aspekty:

  • umístění
  • rozsah
  • barevnost
  • typ tetování obrysové/stínované

Dále bude vysvětlen princip laserového odstranění tetování, cena odstranění tetování a všechna opatření, která ovlivňují výsledek.

Bibliografie

WebMD. 2022. Laser Tattoo Removal: Find Out How to Get Rid of That Tattoo You’ve Always Regretted. [online] Dostupné na: <https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/laser-tattoo-removal> [Datum: 28. dubna 2022].

Astanza Laser LLC. 2022. How Laser Tattoo Removal Works. [online] Dostupné na: <https://astanzalaser.com/patients/how-laser-tattoo-removal-works/> [Datum: 28. dubna 2022].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře