Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění tetování

Stojí to za to
90 %
Stojí to za to
Na základě 29 příběhů
Průměrná cena
2.582 Kč
Průměrná cena
Podle 94 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Trvalé výsledky

Co je to odstranění tetování?

Odstranění tetování patří mezi velmi vyhledávané zákroky, k jeho odstranění se nejčastěji využívá laser. Pokud i vy zvažujete tento zákrok, vždy vybírejte kvalitní pracoviště. Na co byste se měli připravit, než si necháte odstranit tetování? A jaký laser je nejlepší?

Před odstraněním tetování

Před odstraněním tetování

Zákrok je třeba podstoupit opakovaně

Pokud se rozhodnete, že si necháte odstranit tetování, počítejte s tím, že nejdříve můžete zákrok podstoupit čtyři měsíce po čerstvě provedeném tetování. Nejlepším obdobím pro zákrok je v září-květnu. Po laserovém odstranění tetování se musí ošetřovaná kůže chránit před slunečním zářením. Tedy čím méně slunečných dní, tím lépe.

Aby byl efekt odstranění tetování co nejlepší, je nutné provádět ošetření cca 6-8x. Vždy však počítejte s intervalem 6 týdnů mezi jednotlivou návštěvou dermatologa.

Počet opakování se nedá předem určit. Záleží na rozsahu tetování, a jak bude odstraňování tetování snášet sám pacient.

Je možné také podstoupit odstranění permanentního make upu.

První konzultace před odstraněním tetování

První konzultace

První konzultace

Pokud se rozhodnete pro laserové odstranění tetování, nejprve je nutná konzultace s odborníkem. Při ní se posoudí tyto aspekty:

  • umístění
  • rozsah
  • barevnost
  • typ tetování obrysové/stínované

Dále bude vysvětlen princip laserového odstranění tetování, cena odstranění tetování a všechna opatření, která ovlivňují výsledek.

Bibliografie

WebMD. 2022. Laser Tattoo Removal: Find Out How to Get Rid of That Tattoo You’ve Always Regretted. [online] Dostupné na: <https://www.webmd.com/skin-problems-and-treatments/laser-tattoo-removal> [Datum: 28. dubna 2022].

Astanza Laser LLC. 2022. How Laser Tattoo Removal Works. [online] Dostupné na: <https://astanzalaser.com/patients/how-laser-tattoo-removal-works/> [Datum: 28. dubna 2022].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře