MUDr. Petr Havránek

MUDr. Petr Havránek Premium

(18 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 11 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1153496183
MUDr. Petr Havránek Premium
(18 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 9216 návštěv profilu

Vítejte na mém profilu! Jmenuji se Petr Havránek a jsem atestovaný plastický chirurg. Od roku 2016 působím jako zástupce primáře oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Ostravě, největším zdravotnickém zařízení na Severní Moravě.

Na klinice estetické chirurgie PRIMED Clinic působím jako jeden z hlavních chirurgů a vedu či asistuji u všech typů zákroků.

Rád se s Vámi osobně potkám na nezávazné konzultaci, během které Vám pomohu najít optimální řešení estetického problému, který Vás trápí. Neváhejte se objednat!

Během konzultací se s klientem vždy snažím zjistit, co přesně jej trápí a čeho chce zákrokem dosáhnout. Každý z nás totiž má svá vlastní očekávání a přání. Proto je pro mne každý klient unikátní a ke každému tak i přistupuji. Udělám vše pro Vaši naprostou spokojenost s mou prací.

2016 – současnost: Zástupce primáře oddělení plastické chirurgie a chirurgie ruky Fakultní nemocnice Ostrava2015: Atestace v oboru Plastická chirurgie v Praze 2010 – současnost: Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky FN Ostrava 2010: Chirurgický kmen 2008 – 2010: Chirurgická klinika Fakultní nemocnice v Ostravě 2002 – 2008: Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně, Všeobecné lékařství

Klinika PRIMED Clinic nabízí celou řadu zákroků. Pokud toužíte například po zvětšení prsou, odstranění křečových žil, vrásek nebo nadbytečného tuku, jste tady správně. Jejím hlavním cílem je poskytnout svým klientům maximální kvalitu služeb (jezdí sem klienti z celé republiky, ale i ze zahraničí). Specializuje se na liposukci, zvětšení poprsí pomocí implantátů i vlastního tuku, modelaci ňader, zmenšení prsou, facelift, operaci křečových žil, plastické operace břicha a celou řadu dalších estetických zákroků.

Na klinice PRIMED Clinic působí profesionální tým odborných lékařů, který se snaží vždy maximálně vyjít vstříc každému klientovi. Kliniku najdete v Havířově (Na Nábřeží 1488/8B). Je otevřena od pondělí do pátku (9:00 - 18:00). Na konzultaci s lékařem se vždy domluvte předem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2015

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (18)

5.0
18 Recenzí · 100 % doporučuje

Nejlepší Chirurg plastické a estetické chirurgie . Skvělé výsledky jeho prace a celkový přístup k pacientce hodnotim velmi kladně , je dokonaly za mě. Doporučuji !

Abdominoplastika

Já moc děkuji panu doktorovi Havránkovi a celému týmu Primed Clininc ❤️. Pan doktor je velmi příjemný a hned na první schůzce získal mou důvěru. Také bych moc chtěla poděkovat sestřičce Martínce, která měla noční na Valentýna ❤️, neskutečně mi byla o...Číst dál

Abdominoplastika

Tak jak má v každé profesi někdo šikovné ruce a někdo šikovnější, tak samo i v plastické chirurgii. MUDr. Havránek je má prostě ZLATÉ ! Mám od něj krásné bříško, vše probíhalo bez komplikací a přístup pana doktora úžasný, milý. Moc děkuji 🙂

Abdominoplastika

Rozhodla jsem pro abdominoplastiku kvůli převisu bříška po velkém úbytku váhy. I když jsem cvičila a kůže se krásně stáhla v oblasti císařského řezu zůstal převis, který mě trápil. (výška 175/80 kg) Na radu doktora jsem k abdominoplastice podstoupila...Číst dál

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Abdominoplastika + diastáze + liposukce boků
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Petr Havránek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (16)

Augmentace prsou v 37 letech

Pana doktora Havránka musím jen pochválit. Nejen za perfektní práci, se kterou jsem velmi spokojená, ale i za přístup před výkonem operace a následnou péči po výkonu. Pokud bych se měla rozhodovat znova určitě bych neměnila ani kliniku ani chirurga.

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (45)

Požádejte: MUDr. Petr Havránek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Petr Havránek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!