BE ELITE CLINIC

BE ELITE CLINIC Premium

(53 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Jindřišská 939/20, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
BE ELITE CLINIC Premium
(53 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 6670 návštěv profilu

Moderní klinika v nádherném historickém centru Prahy sídlí v Jindřišské ulici 20 a nabízí propojení klasické západní medicíny s unikátními metodami lékařství z východu. V oboru neinvazivní plastické chirurgie a estetické medicíny patří mezi nejlepší v České republice.

Omlazení těla i duše

Klinika je splněným snem MUDr. Moniky Kavkové. Věnuje se jedinečným metodám neinvazivního liftingu, ale také zde klienti najdou běžné zákroky plastické a estetické medicíny. Tým kvalifikovaných odborníků s dlouholetou praxí v čele s MUDr. Monikou Kavkovou pomáhá pacientům k omlazení pleti, dekoltu a navrací pružnost pokožce i na jiných partiích těla.

„Moji práci zakládám na vztahu a důvěře.“, tím se řídí paní doktorka Kavková ve své praxi.

Nejen kvůli profesionalitě a přístupu lékařů se na kliniku pacienti rádi vracejí. Důvěru si klinika získala hlavně díky metodám neinvazivního anti-agingu. Pacienti odcházejí po krátkých zákrocích s viditelnými výsledky ihned domů. Hospitalizace není nutná. Návrat k běžnému životu je téměř okamžitý s minimální dobou rekonvalescence. Lékařům se díky zákrokům bez jizev a bolesti daří zpomalovat proces stárnutí u klientů a omlazovat nejen tělo, ale také celý jejich organismus.

Nových metod se klinika BE ELITE CLINIC nebojí

Klinika patří v současné době mezi průkopníky neinvazivního liftingu pomocí 3D nití APTOS v České republice. Sama paní doktorka Monika Kavková tuto metodu školí řadu lékařů a předává své zkušenosti na mnoha kurzech a přednáškách.

Speciální nitě slouží k liftingu obličeje, dekoltu a omlazení mnoha partií těla. Pacient si může vybrat z doporučených metod , které nabízejí vstřebatelné i trvalé nitě. V obou případech je pokožka krásně vypnutá, dochází k redukci vrásek, obnově tvorby kolagenu, odstranění projevu stárnutí a celkovému omlazení pokožky.

Aplikací těchto nití paní doktorka zjistila, že ještě lepších výsledků se často dosáhne kombinací různých metod - nabízí tak na své klinice ELITNÍ LIFTINGOVÉ metody šité na míru svým pacientům, které jsou tak jedinečné jako sami klienti.

Estetická medicína s mnoha neinvazivními metodami

Klinika BE ELITE CLINIC nabízí celou řadu neinvazivních metod, po kterých získáte mladistvější vzhled, napnutější pleť a díky speciálním 3D nitím i pokožku regenerujete. Jaké zákroky si můžete vybrat?

 • omlazení pleti laserem (frakční atd.)
 • neinvazivní lifting
 • neinvazivní lifting pomocí 3D nití APTOS
 • permanentní make-up
 • injekční výplně: aplikace botulotoxinu
 • injekční výplně: aplikace vlastního tuku
 • injekční výplně: aplikace vlastní plazmy
 • injekční výplně: aplikace kyseliny hyaluronové
 • vyhlazení hlubokých vrásek
 • obnova kolagenu v pleti
 • korektivní dermatologie
 • a další...

Moderní klinika v historické budově

Klinika BE ELITE CLINIC je situována na dobře dostupném místě v historickém centru Prahy v Jindřišské ulici 20. Nedaleko najdete tramvajovou zastávku „Jindřišská“ nebo zastávku metra A – Můstek.

Za dveřmi kliniky se nachází moderně vybavené prostředí s se zkušeným týmem lékařů a příjemným personálem.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Zákroky

Recenze (53)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pani doktorka Kavkova je neuveritelny odbornik. Behem vykonu vzdy pacientovi vse logicky vysvetli a snazi se najit nejlepsi reseni daneho problemu. Pani doktorka se pacientovi venuje na 100% a jeji znalost oboru esteticke mediciny je opravdu neuveri...Číst dál

Paní doktorka Monika profesionální a lidský přístup , velmi dobře poradí co a kdy provést za zákrok. Bezva personál a nejen proto že se známe léta ale pro její šikovné ručičky 👏 Marta Hejdová

Paní doktorka Kavková je naprostý profesionál. Jsem velice spokojená. Již jsem zkusila více klinik, ale Be elite je TOP!!!!!!!! Vše vysvětlí, poradí, neskutečně suprový přístup. Vřele doporučuji.

Navštívila jsem tuto kliniku 18. 5. na doporučení mé známé a dámy už při vstupu až po odchod jsem byla v ráji. Tak profesionální a lidský přístup jsem dlouho neviděla. Paní doktorka Kavkova je dle mého názoru a pár klinik jsem už prošla, top mezi...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: BE ELITE CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (27)

Videa (5)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: BE ELITE CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!