BE ELITE CLINIC
BE ELITE CLINIC

BE ELITE CLINIC Premium

(56 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jindřišská 939/20, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 11 hodin
BE ELITE CLINIC
BE ELITE CLINIC Premium
(56 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 9621 návštěv profilu

Moderní klinika v nádherném historickém centru Prahy sídlí v Jindřišské ulici 20 a nabízí propojení klasické západní medicíny s unikátními metodami lékařství z východu. V oboru neinvazivní plastické chirurgie a estetické medicíny patří mezi nejlepší v České republice.

Omlazení těla i duše

Klinika je splněným snem MUDr. Moniky Kavkové. Věnuje se jedinečným metodám neinvazivního liftingu, ale také zde klienti najdou běžné zákroky plastické a estetické medicíny. Tým kvalifikovaných odborníků s dlouholetou praxí v čele s MUDr. Monikou Kavkovou pomáhá pacientům k omlazení pleti, dekoltu a navrací pružnost pokožce i na jiných partiích těla.

„Moji práci zakládám na vztahu a důvěře.“, tím se řídí paní doktorka Kavková ve své praxi.

Nejen kvůli profesionalitě a přístupu lékařů se na kliniku pacienti rádi vracejí. Důvěru si klinika získala hlavně díky metodám neinvazivního anti-agingu. Pacienti odcházejí po krátkých zákrocích s viditelnými výsledky ihned domů. Hospitalizace není nutná. Návrat k běžnému životu je téměř okamžitý s minimální dobou rekonvalescence. Lékařům se díky zákrokům bez jizev a bolesti daří zpomalovat proces stárnutí u klientů a omlazovat nejen tělo, ale také celý jejich organismus.

Nových metod se klinika BE ELITE CLINIC nebojí

Klinika patří v současné době mezi průkopníky neinvazivního liftingu pomocí 3D nití APTOS v České republice. Sama paní doktorka Monika Kavková tuto metodu školí řadu lékařů a předává své zkušenosti na mnoha kurzech a přednáškách.

Speciální nitě slouží k liftingu obličeje, dekoltu a omlazení mnoha partií těla. Pacient si může vybrat z doporučených metod , které nabízejí vstřebatelné i trvalé nitě. V obou případech je pokožka krásně vypnutá, dochází k redukci vrásek, obnově tvorby kolagenu, odstranění projevu stárnutí a celkovému omlazení pokožky.

Aplikací těchto nití paní doktorka zjistila, že ještě lepších výsledků se často dosáhne kombinací různých metod - nabízí tak na své klinice ELITNÍ LIFTINGOVÉ metody šité na míru svým pacientům, které jsou tak jedinečné jako sami klienti.

Estetická medicína s mnoha neinvazivními metodami

Klinika BE ELITE CLINIC nabízí celou řadu neinvazivních metod, po kterých získáte mladistvější vzhled, napnutější pleť a díky speciálním 3D nitím i pokožku regenerujete. Jaké zákroky si můžete vybrat?

 • omlazení pleti laserem (frakční atd.)
 • neinvazivní lifting
 • neinvazivní lifting pomocí 3D nití APTOS
 • permanentní make-up
 • injekční výplně: aplikace botulotoxinu
 • injekční výplně: aplikace vlastního tuku
 • injekční výplně: aplikace vlastní plazmy
 • injekční výplně: aplikace kyseliny hyaluronové
 • vyhlazení hlubokých vrásek
 • obnova kolagenu v pleti
 • korektivní dermatologie
 • a další...

Moderní klinika v historické budově

Klinika BE ELITE CLINIC je situována na dobře dostupném místě v historickém centru Prahy v Jindřišské ulici 20. Nedaleko najdete tramvajovou zastávku „Jindřišská“ nebo zastávku metra A – Můstek.

Za dveřmi kliniky se nachází moderně vybavené prostředí s se zkušeným týmem lékařů a příjemným personálem.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (56)

5.0
56 Recenzí · 100 % doporučuje
Digitální dermatoskop

EXION BODY, skvělá procenura pro podporu tvorby vlastního kolagenu, zeštíhlení oblasti břicha a vypnutí pokožky.

Kyselina hyaluronová

K pani doktorce Kavkove chodim jiz nekolik let na vyplne kyselinou hyaluronovou a prave recenze zde na webu mi pomohly prekonat obavy z neprirozeneho efektu, ktery, bohuzel, tak casto vidame kolem sebe, a zvolit prave ji, proto bych rada pripojila i...Číst dál

Injekční výplně

Dnes jsem jsem poprvé navštívila BE ELITE CLINIC. Dostala jsem se do rukou paní doktorky Šedové a jsem úplně nadšená a šťastná! Je mi 45 let a trápila mě povadlá spodní část obličeje hlavně "syslíky", spadlé koutky atd... Přesto jsem mnohokrát přem...Číst dál

Pani doktorka Kavkova je neuveritelny odbornik. Behem vykonu vzdy pacientovi vse logicky vysvetli a snazi se najit nejlepsi reseni daneho problemu. Pani doktorka se pacientovi venuje na 100% a jeji znalost oboru esteticke mediciny je opravdu neuveri...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: BE ELITE CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Ošetření glabely a vyplnění rtů
S výsleným efektem obou ošetření (ošetření glabely a vyplnění rtů) jsem velmi spokojená. Byla jsem spokojená nejen s výsledným efektem, ale především s příjemným, vstřícným a pohodovým přístupem lékaře MUDR. Junáška a týmu společnosti.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (28)

Videa (5)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: BE ELITE CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!