Nemocnice - Chirurgické oddělení Vsetín

Nemocnice - Chirurgické oddělení Vsetín

Žádné recenze
Ohodnotit
Nemocniční 955, Vsetín, Zlínský kraj
Nemocnice - Chirurgické oddělení Vsetín
Nemocnice - Chirurgické oddělení Vsetín
Žádné recenze

Informace

Chirurgické oddělení najdete v pavilonu B. Lůžkové části jsou rozmístěné v prvním, druhém i třetím patře. Ambulance se nachází ve druhém patře a JIP ve třetím patře. Do areálu nemocnice v Nemocniční ulici se bez problému dostanete autem, parkovat můžete půlhodiny zdarma a poté za drobný poplatek přímo v areálu. Jen několik minut pěší chůze je od nemocnice vzdálená železniční stanice Vsetín.

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice ve Vsetíně. Zabýváme se všeobecnou chirurgii i břišní chirurgii včetně onkochirurgie, traumatologií, cévní chirurgií apod.

Zaměřujeme se na celé základní spektrum chirurgických výkonů, ať už jde o zmiňovanou břišní chirurgii, traumatologii, cévní chirurgii, operace rlzných druhů kýly, chirurgii štítné žlázy. Chirurgicky léčíme také onemocnění prsu nebo řešíme problémy pacientů s chronickými ranami a jinými kožnimi obtížemi.

Provádíme také některé výkony nehrazené zdravotními pojišťovnami. Přehled a ceník těchto zákroků najdete na našich webových stránkách. Jedná se například o sklerotizaci křečových žil, jednorázovou sondu k operaci křečových žil apod.

Patříme také k průkopníkům miniinvazivních zákroků. Věnujeme se jim už více než patnáct let. Tímto šetrným způsobem operujeme například žlučník, kýly, zranění atd,

Primářem našeho oddělení je MUDr. Radim Slováček a jako vrchní sestra u nás pracuje Bc. Miriam Valchářová..

Kapacita lůžkové části (standardních jednotek) je 68 lůžek. Na JIP pak máme k dispozici 6 lůžek.

Máme velmi moderní vybavení pro diagnostiku i léčbu chirurgických onemocnění. Informace k jednotlivým přístrojům dle využití najdete na našem webu,

Chirurgická ambulance je v provozu 24 hodin denně. Ordinační hodiny odborných ambulancí najdete na našem webu. Jedná se o traumatologickou ambulanci, césní ambulanci, kýlní poradnu, digestivní poradnu apod.

Naši lékaři se pravidelně zaměřují také na výzkumnou a výukovou činnost. Mnoho z nich pravidelně přispívá do odborných puvlikací.

Vzhledem k tomu, že lékaři z našeho oddělení patří k nejlepším v kraji, často získávají různá ocenění.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky