Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kavitace

Stojí to za to
67 %
Stojí to za to
Na základě 3 příběhů
Průměrná cena
2.098 Kč
Průměrná cena
Podle 18 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to kavitace?

Kavitace je neinvazivní, nevyžaduje žádný chirurgický zásah, uvádí YES VISAGE. Také se nazývá „liposukce bez chirurgického zákroku“. Jedná se o novou techniku ​​tvarování těla. Představuje tu nejlepší možnost v boji s celulitidou a lokalizovaným tukem (na celulitidu se také využívá kryolipolýza nebo lymfodrenáž). Zajistí krátké, bezbolestné ošetření s trvalými a viditelnými výsledky již od prvního sezení.

Kavitace je nechirurgická technika používaná v oblasti kosmetické chirurgie k odstranění lokalizovaného tuku. Tento proces spočívá v aplikaci nízkofrekvenčních ultrazvuků v ošetřované oblasti, které rozpouští tukové buňky tak, že jsou následně vylučovány močí nebo lymfatickým systémem.

Toto ošetření je často představováno jako ideální alternativa k liposukci. Nejedná se však o ošetření určené k hubnutí, ale tvarování postavy těla.

Kavitace pomůže v boji s tukem i celulitidou

Kavitace

Kavitace vám pomůže s celulitidou a lokalizovaným tukem

Společnost je stále více otevřená možnostem estetické medicíny a plastické chirurgie. Plastické operace a méně invazivní postupy estetické medicíny jsou stále populárnější. V současné době se toto odvětví medicíny rychle rozvíjí a je schopno pacientům nabídnout lepší řešení na téměř každý problém.

Ženy i muži se stále více starají o své zdraví a vzhled. Mnoho lidí si chce udržet štíhlou postavu. Avšak i u štíhlých jedinců se může objevit celulitida nebo nadbytek tělesného tuku. Současná estetická medicína nabízí ultrazvukovou kavitaci, která vám pomůže v boji s celulitidou a lokalizovaným tukem, kterého se nezbavíte ani cvičením.

Tato bezbolestná liposukce je neinvazivní a nepotřebuje období zotavení. Pokožka zůstává bez poškození, po zákroku je možno ihned provádět běžné činnosti. Ultrazvukovou kavitaci je možno aplikovat na jakoukoli část těla.

Jak zjistím, že jsem vhodným kandidátem na kavitaci?

Kavitace

Pacientka před a po ošetření (Beauty Studio Dana)

Tato neinvazivní liposukce je určena prakticky pro každého dospělého jedince, který má problém se zbavit lokalizovaného tuku. Nízkofrekvenční ultrazvuk dokáže rozbít tukové tkáně bez poškození mikrocirkulace a současně zlepšit prokrvení.

I když se jedná o velmi bezpečnou metodu, jako každý kosmetický postup, kavitace je v některých situacích kontraindikována u některých jedinců.

Kontraindikace:

● onemocnění ledvin a jater

● těhotenství a kojení

● kožní onemocnění

● vysoký nebo nízký tlak

● srdeční onemocnění a epilepsie

● kovové implantáty

Tuto techniku ​​musí provádět vyškolený specialista, protože ultrazvukový přístroj generuje příliš mnoho tepla a může mít za následek popáleniny nebo puchýře.

Bibliografie

s.r.o., E., 2020. Bezbolestná Liposukce Břicha, Stehen A Hýždí – Kavitace | Laserplastic. [online] Plastická chirurgie Praha - klinika LaserPlastic. Dostupné na: <https://www.laserplastic.cz/cz/liposukce-ultrazvukem-kavitace> [13. srpna 2020].

Estheticon.cz. 2020. Kavitace Stále V Trendu. [online] dostupné na: <https://www.estheticon.cz/novinky/kavitace-stale-v-trendu> [13. srpna 2020].

ISAPS. 2020. Liposuction | Liposuction Cost | Liposuction Risk And Results. [online] dostupné na: <https://www.isaps.org/procedures/body/liposuction/> [13. srpna 2020].

Effective Online, s., 2020. Kavitace (Liposukce 3. Generace) V Praze, Brně A Ostravě - YES VISAGE. [online] YES VISAGE. Dostupné na: <https://www.yesvisage.cz/cz/kavitace-1?gclid=CjwKCAjwydP5BRBREiwA-qrCGh0pZI27e2GdkUoRbPa7sDT4MAA5Efdewnd5aeNmn1hsw47QNvCkNxoCC7gQAvD_BwE> [13. srpna 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře