Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy

Index spokojenosti 94% Index spokojenosti Založeno na 62 hodnocení pacientů

Neinvazivní liposukce je souhrnný název pro metody určené k tvarování postavy, odstranění nadbytečného tuku a léčbě celulitidy. Dokáží tvarovat postavu, pomáhají odstranit nadbytečný tuk a celulitidu. Jedná se o zákroky, které probíhají bezbolestně, bez řezů či vpichů. Lze ošetřit kteroukoliv z problematických partií.

Přístroje k neinvazivní liposukci pracují na principu ultrazvukové nebo radiofrekvenční energie. Působením energie na tukové buňky dochází k jejich rozrušení a odplavení systémem mízních cév.

Typy neinvazivních liposukcí

  • kavitace ultrazvuková
  • liposukce na bázi podtlaku
  • liposukce na bázi radiofrekvence
  • rekondiční stoly
  • ultrazvuková neinvazivní liposukce

Neinvazivní liposukce obvykle nevyžadují přípravu a po ošetření je možné okamžitě se zařadit do běžného života. Pro dobrý výsledek je nutné ošetření několikrát zopakovat.

Kavitace ultrazvuková

Liposukce na bázi podtlaku

Liposukce na bázi radiofrekvence

Rekondiční stoly

Ultrazvuková neinvazivní liposukce

Aktualizováno: 9.3.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

V jaké fázi se nacházíte?

   
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní