NsP - Chirurgické oddělení Mělník

NsP - Chirurgické oddělení Mělník

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 528, Mělník, Středočeský kraj
NsP - Chirurgické oddělení Mělník
NsP - Chirurgické oddělení Mělník
Žádné recenze

Informace

Chirurgické oddělení Nemocnice Mělník se zaměřuje na poskytování zdravotní péče v celém rozsahu všeobecné chirurgie a traumatologie. Je zde kladen důraz na komplexnost poskytované péče, ale také na zkracování doby hospitalizace na minimum či co nejkratší rekonvalescenci.

Na tomto oddělení probíhají například chirurgické zákroky zaměřené na břišní kýly, dále také operace slepého střeva, křečových žil či hemoroidů. Nutno zmínit, že jsou zde již řadu let prováděny laparoskopické zákroky. Tímto způsobem zde probíhají například operace žlučníku, bráničních kýl či střev.

Zastoupení má na tomto oddělení i chirurgie cévní, probíhá zde však i diagnostika a léčba urologických onemocnění. Probíhá zde například léčba inkontinence, zánětů močových cest, dále také například léčba obstrukční uropatie (překážky v močových cestách).

K dispozici je 42 lůžek, přičemž 8 lůžek je vyhrazeno pro JIP. Oddělení je akreditováno Ministerstvem zdravotnictví České republiky.

Nadstandardní služby

Chirurgické oddělení nabízí také nadstandardní výkony. Mezi ně patří léčba hemoroidů radiofrekvenční metodou a léčba křečových žil radiofrekvenční metodou VNUS ClosureTM. Nutno zmínit, že oddělení nabízí také 2 druhy nadstandardních pokojů – jednolůžkový a dvoulůžkový.

Nemocnice Mělník je nestátní zdravotnické zařízení, které je zároveň členem mezinárodní skupiny VAMED MEDITERRA. Toto zařízení zajišťuje nepřetržitou péči hned v několika oborech – mezi ně patří například chirurgie, interna, gynekologie a porodnictví, neurologie či ARO. Současná kapacita celé nemocnice je 351 lůžek, pracuje zde celkem 663 zaměstnanců.

Cílem této nemocnice je maximální spokojenost pacientů a poskytování vysoce kvalitní zdravotnické péče. Zařízení dbá však také na zvyšování kvality poskytovaných služeb a na pozitivní ekonomické výsledky.

Za zmínku stojí také fakt, že nemocnice pořádá mnoho odborných kurzů a dalších vzdělávacích akcí ze zdravotnické oblasti, je také pracovištěm, které se věnuje vzdělávání studentů lékařských fakult.

Jsou zde zajišťovány jak standardní, tak nadstandardní výkony.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky