Nemocnice Podbořany

Nemocnice Podbořany

Žádné recenze
Ohodnotit
Valovská 533, Podbořany, Ústecký kraj
Nemocnice Podbořany
Nemocnice Podbořany
Žádné recenze

Informace

Chirurgie Nemocnice Podbořany

Nemocnice Podbořany sestává ze tří pavilonů, z čehož je právě jeden pavilon věnován službám v oblasti chirurgie, traumatologie a ortopedie. Zdravotní péče je zde zajištěna odborníky s úspěšně dokončenou atestační zkouškou II. stupně v oboru chirurgie.

Samozřejmostí je také doplňková léčba, kam spadá cvičení v tělocvičně, léčba ultrazvukem, elektroléčba, moto dlaha nebo magnetoterapie.

Co se týká zdravotní péče v oblasti rehabilitace, tak tu zajišťuje ortopedický konsiliář a odborník s atestací v oboru rehabilitace MUDr. David Richtr (vedoucí lékař rehabilitační péče). Rehabilitační péče je zde poskytována zejména klientům s pooperačními a poúrazovými stavy nebo jinou pohybovou disfunkcí.

Pracoviště chirurgie Nemocnice Podbořany disponuje moderním vybavením - transportními systémy a rehabilitačními pomůckami. Nechybí zde rehabilitační motorová ramenní dlaha ani rehabilitační motorová dlaha pro dolní končetiny nebo transportním zařízením pro nácvik chůze (Roomer), které je vhodným řešením především pro pacienty, kterým přechodně nevyhovuje chůze v chodítku.

Možné je také využít služby vodoléčby - sauny, která spočívá ve čtyřech fázích - osprchování, prohřátí, ochlazení pomocí sprchy a ukončení saunování. Tento způsob léčby ocení zejména klienti po úrazech, se záněty svalů a šlach, s plotýnkovými syndromy, s obrnou končetinových nervů nebo artrózou a revmatem, ale i chronickými záněty dýchacích cest.

Na chirurgii Nemocnice Podbořany je možné se objednat prostřednictvím telefonu, a to na telefonním čísle 415 237 130 nebo 415 237 111.

Nemocnice Podbořany - MEDICINA s.r.o. je nemocnicí s následnou péčí, která se nachází v ulici Valovská v Podbořanech.

Nemocnice klade důraz především na kvalitní rehabilitační, léčebnou a ošetřovatelskou zdravotní péči, ale také na spokojenost klientů a jejich snadný návrat k plnohodnotmému životu.

Své pracovníky se společnost MEDICINA s.r.o. snaží neustále podporovat v dalším vzdělávání. Často se tak účastní různých odborných akcí a seminářů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky