Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Brow lift

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 18 příběhů
Průměrná cena
20.062 Kč
Průměrná cena
Podle 85 odborníků
  • Lokální anestezie
  • 1 den
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 1 den klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Dočasné výsledky

Co je to brow lift?

Jedná se o chirurgický výkon, při kterém lze obočí pozvednout, změnit jeho tvar a řešit také jeho asymetrii. Výkon se provádí v lokální nebo i celkové anestezii. Po operaci se objevují otoky a krevní podlitiny, jenž vymizí do 14 dnů. Výsledek operace bývá dlouhodobý.

Lifting obočí

brow-lift

Brow lift řeší také asymetrii obočí

Nejspíš jste už slyšeli o zákroku lifting obličeje, ale znáte také lifting obočí? Ten řeší nejen převisy obočí přes oči či pokleslé obočí. Liftingové nitě je možné použít k ošetření různých částí obličeje a právě brow lift se řadí v současnosti k velmi žádaným zákrokům.

Brow lift je operační výkon, jehož cílem je pozvednutí obočí se současnou možností korekce případné asymetrie. Stále žádanější v současné době je i změna tvaru křivky obočí. Operace obočí není jen výkon indikovaný pouze z kosmetického důvodu, ale je využíván i k obnově symetrie obličeje při některých chorobách, jako je např. obrna lícního nervu. 

Existují operační techniky, které spolu s poklesem obočí řeší v jedné době i vrásky čela či kořene nosu (zbavíte se tak nechtěných vrásek i bez nutnosti použití výplní jakými jsou botox či kyselina hyaluronová). Takový typ operace je pak často označován jako front-lift či forehead lift.

Jste vhodným kandidátem pro operaci obočí?

Pokud se na vašem obličeji objevují známky stárnutí, kdy je obočí pokleslé a obličej působí zamračeným dojmem, bude zřejmě tento typ zákroku to, co hledáte.

Objednete se na konzultaci s odborníkem. Ten vám vysvětlí celý zákrok a zodpoví případné dotazy.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře