1. kolínské sanatorium s.r.o.
1. kolínské sanatorium s.r.o.

1. kolínské sanatorium s.r.o. Premium

(17 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
V Břízách 478, Kolín, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 10 hodin
1. kolínské sanatorium s.r.o.
1. kolínské sanatorium s.r.o. Premium
(17 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 14414 návštěv profilu

1. KOLÍNSKÉ SANATORIUM S.R.O.

Plastická chirurgie

Naše 1. kolínské sanatorium s.r.o. nabízí v oboru plastická chirurgie svým klientům absolutní diskrétnost a mimořádnou zdravotní péči, díky čemuž se stalo pro ostatní české plastické chirurgy, kteří jej navštěvují za účelem operativy jejich zvláště důležitých klientů, často vyhledávaným zdravotnickým zařízením. Tuto diskrétnost a kvalitu zdravotní péče oceňuje mnoho slavných osobností, jež zde podstoupili operaci.

To nejlepší řešení Vašeho problému navrhneme během osobní konzultace, kdy Vás rovněž seznámíme s možnými léčebnými postupy.

Klientům a všem jejich požadavkům vycházíme vstříc, a to i v případě, kdy se jedná o termín operace, na něhož není zpravidla nutné čekat dlouho.

Gynekologie

1. kolínské sanatorium s.r.o. zajišťuje svým klientkám komplexní zdravotní péči v oblasti gynekologie.

Naše gynekologická ambulantní péče, která je poskytována vysoce erudovanými gynekology, je využívánama spoustou věrných klientek, jejichž řady jsou neustále rozšiřovány.

Výjimkou zde není ani možnost podstoupit gynekologické výkony prováděné v celkové anestezii.

Jednodenní chirurgie

Naše 1. kolínské sanatorium s.r.o. zajišťuje pro své klienty provoz chirurgické ambulance a poradny pro onemocnění prsou (tzv. mammologická poradna).

Součaně jsou v 1. kolínském sanatoriu s.r.o. prováděny chirurgické operační zákroky v ambulantním režimu jednodenní chirurgie (bez nutnosti hospitalizace).

Jednodenní chirurgie je nazývána jednodenní právě proto, že klient, jenž nastoupí na operační chirurgický výkon, je ještě tentýž den operován a obvykle po operaci i propuštěn do domácí péče.

Operace mohou být prováděny jak v celkové, tak i v místní (lokální) anestezii, vždy záleží na dohodě lékaře - chirurga s operovaným klientem.

Otorinolaryngologie (ORL)

Nedílnou součástí našeho pracoviště je také ORL ambulance.

V této ambulanci je poskytována zdravotní péče v oblasti ORL (nosní, ušní, krční), a to nejen pro dospělé, ale i pro děti, které zde čeká vlídné zacházení a citlivý přístup.

1. kolínské sanatorium

Gynekologie a porodnictví

V 1. kolínském sanatoriu je zajištěna komplexní gynekologická péče. Mnoho našich pacientek již po řadu let využívá naši gynekologickou ambulantní péči, kterou na našem pracovišti zajišťují odborní gynekologové MUDr. Vladimír Pásler a MUDr. Ivana Janečková.

O spokojenosti pacientek s gynekologickou péčí našeho pracoviště svědčí i to, že se jejich počet stále rozrůstá. Naše pacientky nám zůstávají věrné.

Kromě ambulantní gynekologické péče nabízí 1. kolínské sanatorium i možnost provádění gynekologických výkonů v celkové anestesii. Běžně jsou prováděny:

 • operace děložního čípku

 • revize děložní dutiny

 • operace Bartoliniho žláz

 • operační odběr tkáně k prevenci národových procesů

 • umělé přerušení těhotenství

Předností našeho pracoviště v této oblasti je, samozřejmě kromě zcela individuálního přístupu k pacientkám a naprosté diskrétnosti, i to, že po většině zákroků odcházejí pacientky ještě ten samý den do domácího ošetřování.

Rovněž v termínech operací je naší snahou maximálně vyhovět požadavkům pacientek.

Přijďte se samy, milé ženy, přesvědčit o úrovni naší gynekologické péče. Rádi Vás přijmeme.

ORL – nosní, ušní, krční

Součástí 1. kolínského sanatoria je ambulance nosní, ušní, krční, kterou na tomto pracovišti provozuje zkušený a oblíbený lékař MUDr. Michal Frank. V této ambulanci je poskytována péče v oblasti ORL nejen pro dospělé, ale i pro děti, které zde čeká vlídné zacházení a citlivý přístup.

Poskytované výkony:

 • komplexní ORL vyšetření dětí a dospělých

 • diagnostika a léčba poruch sluchu

 • otoskopická vyšetření zvětšovací optikou

 • tympanomatická a audiometrická vyšetření

 • endoskopická vyšetření nosu a nosohltanu

 • léčba akutních onemocnění horních cest dýchacích

Jednodenní chirurgie

Je nazývána jednodenní právě proto, že pacient, který nastoupí na operační výkon, je ještě tentýž den operován a obvykle i po operaci propuštěn do domácího ošetřování.

Garantem chirurgické péče v 1. kolínském sanatoriu je MUDr. Milan Rak, chirurg s dlouholetou erudicí a operační zkušeností.Dalším velmi zkušeným chirurgem, který operuje své pacienty v tomto sanatoriu je MUDr. Pavel Hoffmann, dlouholetý primář chirurgického oddělení kolínské nemocnice.

Kromě toho operují v našem sanatoriu i jiní, vždy však velmi zkušení chirurgové, kteří chtějí svým pacientům poskytnout mimořádnou péči našeho pracoviště.

Operace mohou být prováděny jak v celkové, tak i místní anestesii, vždy po dohodě chirurga s pacientem. Mezi běžně prováděné výkony patří:

 • operace varixů (křečových žil)

 • operace hemorhoidů

 • operace kožních i podkožních nádorů

 • diagnostické i léčebné operace nádorů prsů

Obraťte se na nás se svým problémem. Zjistíte, že jeho řešení nemusí být vždy složité a buďte ujištěni, že je vždy naší snahou vyjít Vám maximálně vstříc a vyhovět Vašim požadavkům.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Estetická medicína

Recenze (17)

4.9
17 Recenzí · 100 % doporučuje
Labioplastika

V únoru jsem po dlouhém zvažování podstoupila třetí reoperaci labií u pana doktora Svatopluka Svobody. Reoperaci jsem potřebovala z toho důvodu, že jsem byla dvakrát na operaci po těžkém porodu. Dvakrát jsem byly operována na gynekologickém oddělení...Číst dál

Zvětšení prsou

Dobry den,včera jsem byla na sonu prsou a paní doktorka se mě ptala kde jsem byla na plastice,tak jsem řekla ze v Kolíně u pana doktora Svobody.Pry krásná prace,silikon se ani nehnul a i po 12 letech vypadají ,jakobych tam byla před týdnem.Kliniku Vá...Číst dál

Zvětšení prsou

Minulý týden jsem podstoupila plastiku prsou, jsem strašně moc spokojená. Pan doktor je úžasný vše krásně vysvětlí, popíše a nakonec vytvoří Krásný dekolt. A sestřičky to jsou nejúžasnější bytosti na světě. Velice vám všem moc děkuji Kovářová Anna

Zobrazit další recenze
Požádejte: 1. kolínské sanatorium s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (12)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (21)

Požádejte: 1. kolínské sanatorium s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!