Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pomohli byste mi s bolestí přednoží, zdrav.problém, při chůzi jako když tam mam výrůstky, bez silik.ochrany již nedojdu nikam , EMG vpořádku, rentgen zatím nemam, děkuji Müllerová 64 let, Cheb

JarkaMuller
26. 6. 2021

Prosím pomohli byste mi se zdravot.problémem, bolest přednoží, při chůzi jako když tam mam výrůstky a nebo chůze po ostrých kamenech , pod prsty. EMG v pořádku, rentgen přednoží nemam, ortopeda to moc nezajímá, spec.stélky nosím již 3 roky, ale horší se to Halux na jedné noze, ale problém na obou nohách Děkuji, Müllerová 64 let, Cheb

Reklama

Související dotazy

Narovnání kladívkovitých prstů bez operace

kaca63814
21. 11. 2013 · Poslední odpověď: 22. 11. 2013

Mám amput.palec a ukazovák na levé DK.Zbývající 3prsty se mi stáčí dovnitř-kladívkový tvar.Při chůzi tyto prsty bolí.Nosím korektor na kladíkové prsty,který mi TROCHU prsty rovná a při nášlapu mírní bolest.Jsem 40let diabetičkou a i proto mi můj ortoped operaci nedoporučuje. Existuje,prosím,jiný způsob narovnaní těchto prstů?Např.lapar.uvolnění šlach,které prsty stahují-pokud se toto provádí,prosím,o radu,kde se obrátit.Děkuji.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.
FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.
Žádné recenze
22. 11. 2013
Dobrý den, paní "Káčo"

doporučila bych terapii rázovou vlnou. Šlachy v napětí lehce povolí a pocítíte úlevu od bolesti. V léčbě přidružených nemocí diabetu (neuropatie nebo poruchy prokrvení) je též úspěšná.

Přeji brzké uzdravení, Mgr. Iva Bílková, vedoucí fyzioterapeut
www.fyzioklinika.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi