Chirurgická ambulance - soukromá

Chirurgická ambulance - soukromá

Žádné recenze
Ohodnotit
3.května 421, Semily, Liberecký kraj
Chirurgická ambulance - soukromá
Chirurgická ambulance - soukromá
Žádné recenze

Informace

Soukromá chirurgická ambulance v Semilech je ambulantní zařízení poskytující chirurgickou péči, a to především diagnostiku, ošetření a léčbu bez hospitalizace a dále indikuje k operacím. Ambulance poskytuje vysoký standard péče všem svým pacientům, a to zejména díky svému zázemí a týmu erudovaných odborníků.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Chirurgická ambulance v nemocnici Semily se zaměřuje na ambulantní výkony v rozsahu všeobecné chirurgie. V rámci chirurgické ambulance též existují různé odborné poradny, jedná se například o traumatologickou poradnu, poradnu pro léčbu a diagnostiku onemocnění prsu, poradnu pro léčbu chronických ran, poradnu pro laparoskopickou a onkologickou chirurgii a poradnu cévní chirurgie. Ambulance též provádí zákroky v lokální a celkové anestezii, mezi které patří i operace křečových žil či odstranění lipomů a atheromů, papillomů a pigmentových névů (mateřských znamének).

Naše ordinace

Vedoucím chirurgické ambulance v Nemocnici Semily je MUDr. Oldřich Fiala. CSc. Další lékařkou, se kterou se v ordinaci ambulance pravidelně střídá, je MUDr. Lenka Vašáková. Lékaře v jejich každodenní péči o pacienty podporují sestry Blanka Koňáková a Adéla Habová.

MMN, a.s. - nemocnice Semily

MMN, a.s. vznikla v roce 2017, a to spojením Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici a Nemocnice s poliklinikou Semily v jednu, s cílem poskytování dostupné péče vysoké kvality obyvatelům regionu. Dnes se zde nachází lůžková a nelůžková oddělení a ambulance. Do lůžkových oddělení spadá ortopedické oddělení, oddělení následné ústavní péče a oddělení následné rehabilitační péče. Mezi nelůžková oddělení patří ARO, oddělení klinických laboratoří a radiodiagnostické oddělení. Mimo to je zde 13 specializovaných ambulancí. V nemocnici mohou pokračovat ve svém vzdělání absolventi lékařství, jejichž oborem je ortopedie, gynekologie a porodnictví, chirurgie, pediatrie, ARO a interna a neurologie. Jedním s priorit semilské nemocnice je zajištění kvalifikovaného personálu ve svém zdravotnickém zařízení.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.