Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení rtů

Stojí to za to
93 %
Stojí to za to
Na základě 58 příběhů
Průměrná cena
12.664 Kč
Průměrná cena
Podle 185 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Jak je možné zvětšit rty?

Rozšíření úzkého rtu se provádí buď implantací vlastní tkáně (tuk, fascie) nebo implantací umělého materiálu (kolagen, hyaluronová kyselina), lze také přistoupit k chirurgickému zákroku, který využije vlastní tkáně rtu.

Proč podstoupit zvětšení rtů?

Proč podstoupit operaci rtů (augmentaci)?

Zvětšení rtů je možné dosáhnout pomocí různých metod

Pokud nejste spokojeni s tvarem či objemem svých rtů, je vhodné podstoupit zákrok, který váš problém vyřeší. Někdy může být součástí zvětšení rtů i protnutí uzdičky mezi vnitřní stranou rtu a čelistí, čímž lze dosáhnout lepšího efektu zákroku.

Operační zákrok má efekt trvalý. Naopak kyselina hyaluronová či botox mají efekt dočasný. Ve většině případů podstupují operaci rtů ženy, ale výjimečně i muži.

Nejčastěji se pro výplň rtů využívá kyselina hyaluronová. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou patří k nejžádanějším estetickým zákrokům.

Augmentace rtů s využitím vlastní tkáně

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Pacientka před a po zákroku (Klinika estetické medicíny Petra Clinic)

Jestliže vám lékař doporučí podstoupit zákrok s využitím vlastní tkáně z jiného místa těla, nejčastěji bývá tkáň (fascie - svalová povázka nebo podkoží) odebrána ze spánkové, břišní, hýžďové či stehenní oblasti. Protože se jedná o vlastní tkáň, tělo ji snadno přijme. Nevýhodou tohoto zákroku je další jizva v místě odběru tkáně.

Augmentace rtů s využitím vlastní tkáně rtů

U tohoto zákroku se provede několik klínovitých nářezů na vnitřní straně rtů a po preparaci a uvolnění okolní sliznice se provede posun, kterým je dosaženo rozšíření červeně rtů. Jizvy, které jsou výsledně umístěny na vnitřní straně rtů, pak nejsou viditelné.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře