Nemocnice - Chirurgické oddělení Sokolov

Nemocnice - Chirurgické oddělení Sokolov

Žádné recenze
Ohodnotit
Slovenská 545, Sokolov, Karlovarský kraj
Nemocnice - Chirurgické oddělení Sokolov
Nemocnice - Chirurgické oddělení Sokolov
Žádné recenze

Informace

Chirurgické oddělení najdete v areálu nemocnice v pavilonech A a C.

Samotná nemocnice Sokolov sídlí ve Slovenské ulici. Pokud k nám pojedete vlastním vozem, můžete parkovat přímo v našem moderním parkovacím domě, první hodina je zdarma. Poholdně se k nám dostanete také hromadnou dppravou, na zastávku nemocnice jezdí autobusová linka č. 33.

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice v Sokolově. Věnujeme se všeobecné chirurgii u dospělých i dětských pacientů.

Provádíme zejména operace nezhoubných i zhoubných onemocnění trávicího traktu, žaludku, střev, konečníku atd. Dále se zaměřujeme na operace křečových žil, karpální tunel, poranění končetin atd.

Velkou část operací provádíme laparoskopicky, tímto způsobem operujeme například žlučník nebo různé druhy kýl.

 

Zkušený a profesionální tým našeho oddělení vede přimář s mnohaletou praxí MUDr. Karel Balabán a jako vrchní sestra u nás pracuje Bc. Pavla Velická. Zástupcem primáře je MUDr. Ivo Stowasser.

Zakládáme si na kvalitním týmu složeném ze špičkových lékařů. naši specialisté pravidelně spolupracují také s externími lékaři, aby pacientům zajistili co nejlepší péči.

Chirurgické oddělení je rozděleno na dvě části - aseptickou a septickou. Kapacita lůžkového oddělení aseptické stanice je 14 lůžek. Septické oddělení má kapacitu 26 lůžek. Návštěvní hodiny probíhají nejlépe mezi 15. a 17. hodinou.

Další součástí našeho pracoviště je ambulance, která zahrnuje všeobecnou ambulanci a odborné porady, například poradnu cévní, traumatologickou, prsní poradnu, proktologickou poradnu, ambulance pro hojení ran atd.

Důležitý je pro nás co nejvyšší komfort pro pacienty. Snaříme se tedy o osobní přístup a spolupráci s pacientem.

Chirurgická ambulance funguje 24 hodin denně. Ordinační hodiny specializovaných ambulancí najdete na webových stránkách nemocnice.

Naši pacienti mohou využít také komfortní nadstandardní pokoj s moderním vybavením, kde je možné ubytovat i doprovázející osobu. Pokoj je nutné objednat předem osobně, po telefonu nebo e-mailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky