Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozpuštění kyseliny hyaluronové - Juvaderm Volbella

inna74
inna74
7. 7. 2017 · Poslední odpověď: 10. 7. 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké je riziko a zda je možné rozpustit Juvaderm - Volbella, která byla aplikovaná před měsícem do oblasti kruhů pod očima. Chtěla jsem hydratovat a omladit a mírně vyplnit kruhy pod očima a výsledek je bohužel horší, než když jsem na aplikaci šla :-(. Mám pytle a boule pod očima a o kruhách nemluvím. Nevím, zda to může mít souvislost, ale všimla jsem si, že když více piju, ráno mám celkem velký otok.. Byla jsem na aplikaci J.Volbelly u paní doktorky, která mi vyléčila pleť a padání vlasů, takže jsem měla dobré zkušenosti. Nevím, zda mé tělo nepřijalo kyselinu, nebo kde se stal problém, ale jsem z toho nešťastná. Prosím o radu jak toto řešit a jaká je cca cena. Děkuji, pěkný den Inna

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

aplikace kyseliny hyaluronové do oblasti kruhů pod očima je vhodná jen pro určitý typ pokožky právě kvůli možným nežádoucím výsledkům. Kyselina se sama vstřebá za 6 - 12 měsíců. Rozhodně bych vám nyní doporučila navštívit lékařku, která vás ošetřovala, a situaci řešit s ní. Měla by vám poradit, jak vstřebání urychlit.

Pěkný den!

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 7. 2017
Aplikace hyaluronové kyseliny kolem očí má přísné indikace a hned tak není vhodná. Kyselina hyaluronová časem metabolisuje, tedy se vstřebá. Zhruba do půl roku od operace záleží na velikosti makromolekuly materiálu. Vaše dermatoložka Vám poradí jak vstřebávání urychlit a kde přesně materiál aplikovala.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Revmatoidni artritida - výplň na bázi kyseliny hyaluronove

Petra781605
Petra781605
21. 2. 2019 · Poslední odpověď: 22. 2. 2019

Mohla bych poprosti o informaci zda je mozne podstoupit aplikaci vypni na bazi kyseliny hyaluronove v pripade, ze mam revmatoidni artritidu? Jake komplikace pripadne hrozi?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 22. 2. 2019
Dobrý den,
Klinika YES VISAGE nabízí gelové výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou. Souhlasím, že zákrok můžete podstoupit bez komplikací. Objednat se můžete i k nám na tel. čísle ************** Více také na našich stránkách: **********

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 3. 2021
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2023
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi