Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Injekční výplně

Stojí to za to
95 %
Stojí to za to
Na základě 127 příběhů
Průměrná cena
7.391 Kč
Průměrná cena
Podle 243 odborníků
 • Lokální anestezie
 • Nevyžaduje hospitalizaci
 • Délka zákroku méně než 1 hodina
 • Nevyžaduje klidový režim
 • Okamžitý efekt
 • Dočasné výsledky

Co jsou to injekční výplně?

Injekční výplně jsou látky tělu vlastní nebo cizí, které se aplikují pod kůži za účelem vyhlazení a vypnutí pokožky. Používá se vlastní tuk, kolagen, kyselina hyaluronová, kyselina poly-I-mléčná, botox a jiné. Anestezie je lokální, někdy jen ve formě znecitlivujícího krému. Délka zákroku záleží na druhu výplně a velikosti ošetřované plochy (čelo, brada, krk, vrásky kolem očí, úst...). Návrat k běžným aktivitám je možný bezprostředně po zákroku.

Postup a typy injekčních výplní pro vrásky

Postup a typy injekčních výplní pro vrásky

Postup a typy injekčních výplní pro vrásky (MEDICOM Clinic)

Injekční výplně mohou být použity samostatně nebo spolu s obnovovací procedurou povrchu kůže (např. laserové vyhlazení pokožky) nebo postupy jejího vypnutí (facelift).

Kolagenové injekce jsou zejména užívány ke zlepšení vzhledu kůže. Mohou pomoci vyhladit obličejové vrásky, propadlé tváře, svraštění kůže a určité typy jizev. Mohou být také použity ke zvětšení rtů. Takto upravené rty získají plnější a smyslnější vzhled.

Injekce nejsou obvykle dostačující pro hluboké vrásky. Místo toho vám může lékař nabídnout další ošetření - chemický peeling, dermabrazi nebo laserovou léčbu. Tyto metody slouží k celkové obnově pokožky.

Hluboké rýhy ve tváři (např. nosoretní rýhy), které bývají způsobeny přílišnou mimikou svalů nebo ztrátou pružnosti kůže, budou možná efektivněji odstraněny kosmetickou chirurgií jako je facelift nebo brow lift.

Typy injekčních výplní

Typy injekčních výplní

Typy injekčních výplní

 • STYLAGE®

Francouzský výplňový materiál STYLAGE® se využívá k odstranění všech druhů vrásek, k hydrataci pokožky a vyhlazení kůže. Kromě toho je v estetické medicíně využíván ke korekci a vyplnění nepřesností rtů a obličeje. STYLAGE® je na bázi biologicky rozložitelné kyseliny hyaluronové, obsahuje antioxidanty a zajistí bezpečné a efektivní omlazení pleti.

STYLAGE® je určený pro muže i ženy. 96 % pacientů je s výsledkem spokojených i po 12 měsících. Více v článku >>

 • Kolagen

Kolagen je užíván k vyplňování vrásek, jizev a jemných rýh nejčastěji na tváři. Jeho úbytek v těle často stojí za vznikem vrásek.

 • Tuk

Ve světě medicíny je postup tukové injekce znám jako postup využívající autologní tukový štěp, transplantace nebo mikrotuková injekce. Tento postup obnáší přemístění tukových buněk z břicha, stehen, hýždí nebo i z jiných částí těla klienta a jejich vstříknutí pod obličejovou pokožku. Tuk je nejčastěji používán k vyplnění propadlých tváří nebo vrásek od úsměvu mezi nosem a ústy, ke korekci vrásčitosti pokožky nebo minimalizování vrásek na čele.

 • New Fill

New-fill je semi-permanentní přípravek na bázi kyseliny poly-l-mléčné. Používá se především pro zvětšení objemu tváří při ztrátě plnosti. Zásah je nutné opakovat v intervalu několika týdnů. Po roce až dvou letech je třeba výsledek zkorigovat. Jedním z možných vedlejších účinků přípravku je nebezpečí tvorby granulomů.

 • Artecoll, Dermalive

Artecoll, Dermalive jsou permanentní implantáty z mikroskopických akrylátových korálků. Jde o náročnější techniku, při které se implantát vpravuje pod kůži jehlou s kolagenem či kyselinou hyaluronovou. Výsledek se nedostaví okamžitě, je viditelný po 2 až 7 dnech. Pokud vše proběhne v pořádku, implantát vydrží po zbytek života.

 • Juvéderm, Surgiderm

Jde o semi-permanentní přípravek na bázi kyseliny hyaluronové. Nutná je snášenlivost injekční aplikace. Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku, možným následkem aplikace jsou otoky či modřiny, které by měly vymizet do týdne.

 • Restylane

Restylane je oblíbený přípravek opět na bázi kyseliny hyaluronové se širokou škálou hustoty, který je možné použít na jakoukoli část obličeje. Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku, modřiny či otoky do týdne zmizí. Působení zákroku je přibližně šest měsíců.

 • Teosyal

Teosyal je nová řada přípravků vyplňujících vrásky „100% na bázi kyseliny hyaluronové“, vysoce biokompatibilních a s pomalým vstřebáváním. Gely Teosyal se aplikují do celého obličeje, do dekoltu, krku a rukou.

Gely Teosyal obnovují do hloubky hydrataci tkání, zacelují drobné trhlinky v pokožce, modelují kontury obličeje a znovu mu dodávají objem.

Nejnovější generace gelů určených pro injekční aplikaci na bázi kyseliny hyaluronové, Teosyal, umožňuje naprosto bezpečně dosáhnout okamžitých přirozených a dlouhodobých výsledků při odstranění vrásek.

Teosyal není živočišného původu. Jeho aplikování nevyžaduje předchozí provádění testů.

Teosyal se dělí na dvě verze:

1) Retikulované gely 27G a 30G – díky své mimořádné viskozitě a elastičnosti velmi účinně vyplňují pokožku a zlepšují odolnost vůči deformacím škáry. Jejich složení působí na hloubková poškození pokožky, obnovuje objem a kontury obličeje.

2) Neretikulovaný gel Meso – aplikuje se rovnoměrně a povrchově do oblastí určených k ošetření jako jsou ruce, dekolt, krk a nejchoulostivější části obličeje. Tento gel je vhodný pro pacienty s mladší pokožkou trpící nedostatečnou elastičností a hydratací. Pomáhá předcházet objevování prvních vrásek.

 • Regenyal

Jedná se o vysoce kvalitní výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře