MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

(28 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
V Parku 2308/8, Praha, Praha (kraj)
MUDr. David Tomášek
MUDr. David Tomášek
(28 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. David Tomášek se řadí se svými znalostmi a především zkušenostmi získanými během své bohaté 30leté praxe patří mezi nejzkušenější a nejpreciznější operatéry estetické plastické chirurgie v České republice.

Vzdělání a odborná praxe

MUDr. David Tomášek se narodil 15.4.1955 v Praze. Studoval Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze, kde současně začal i s praxí v oboru chirurgie. Zkušenosti získával i na II. gynekologicko-porodnickém oddělení v Praze, kde jako student pracoval. V roce 1980 svou kariéru začal na gynekolgicko-porodnickém oddělní v Berouně.

Pro dalších šest let mu bylo pracovním útočištěm chirurgické oddělení v Brandýse nad Labem. Při této praxi získal atestaci I. stupně z chirurgie.

Následoval přechod na oddělení popálenin Kliniky plastické chirurgie v Praze (1987). Pro přípravu atestace působil 3 roky na této klinice i na plasticko-chirurgickém oddělení, kde si v roce 1992 dokončil atestaci z plastické chirurgie (1992). Po získání atestace začal pracovat na oddělení plastické chirurgie v Ústavu lékařské kosmetiky v Praze, právě v tomto období získal velké zkušenosti v tomto oboru.

V roce 1997 se stal odborným asistentem Institutu pro vzdělávání zdravotníků na Klinice plastické chirurgie I. Lékařské fakulty na Bulovce v Praze. Také je na pozici odborného asistenta na I. Lékařské fakultě v Praze.

Od roku 2004 je jmenovaným soudním znalcem v Oboru Zdravotnictví - specializace na estetickou chirurgii.

Specializační kurzy a školení

MUDr. David Tomášek absolvoval velké množství kurzů a workshopů. Účastnil se kurzu aplikace tkáňových expanderů (Marseilles 1991), kurzu liposukce (Brno 1994), kurzu "Estetická chirurgie prsu" (Vídeň 2001), kurzu "Operační postupy s použitím anatomických implantátů" (Praha 2001), workshopu v Sydney (aplikace preparátu Restynal (2003), workshopů o aplikaci kolagenu, využití laserové techniky a celou řadu dalších.

V roce 1990 byl na tříměsíční stáži v USA, kde v týdenních pobytech sledoval práci plastických chirurgů na klinikách v Birminghamu, Pittsburghu, San Diegu, Los Angeles a i na malých plasticko-chirurgických privátních pracovištích ve Virginii a Californii. V roce 1993 byl pozván Fan clubem Elvise Presleyho v Pittsburghu na měsíční stáž do Westpensylvánské nemocnice v Pittsburghu, kde studoval práci v popáleninovém centru a práci plastických chirurgů. V roce 1998 stážoval v Londýně na pracovišti Dr. Staňka. V roce 1999 absolvoval školení o implantaci vlasů u Dr. Wolfa v Cinncinati, OH. Pasivně i aktivně se účastní lokálních i mezinárodních či celosvětových kongresů (Budapest 1989, Boston 1991, San Francisco 1999, Sydney 2003, Houston 2004 a další).

Je autorem 10 brožur s tematikou estetických operací vydanou Sdružením pro rozvoj estetické plastické chirurgie vhodných pro estetickochirurgická pracoviště.

Je také členem Federace ortopedických protetiků (jako výrobce kompresivních bandáží pro plastickou chirurgii)

Pan doktor je také zakladatelem neziskové organizace Sdružení pro rozvoj estetické plastické chirurgie.

Specializace a spektrum činnosti

MUDr. David Tomášek se specializuje na estetické zákroky plastické chirurgie, jako jsou rhinoplastika, facelift, liposukce, penoplastika (prodloužení penisu) a jako jeden z mála chirurgů vyniká hned v několika oblastech – např. je specialistou na bezjizvé zvětšení prsou, kdy jsou prsní implantáty do prsou vkládány přístupem z podpažní jamky a po augmentaci je tak jizvička schovaná v podpaží. Tento typ augmentace pan doktor provádí již od r. 1993.

Díky svým mnohaletým zkušenostem z gynekologicko-porodnického oddělení se MUDr. Tomášek stal také specialistou na operace spojené s poporodními traumaty (plastika / úprava hráze či porodních cest po porodu) a celkově zdokonalení vzhledu ženského genitálu, se zachováním plné funkčnosti a citlivosti těchto partií. Je zakladatelem perineální ambulance v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4–Podolí.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Recenze (28)

5.0
28 Recenzí · 100 % doporučuje
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (22)

Chtěl bych udělat druhou obřízku

Dobrý den vážený pane doktore…. Mám na Vás jeden dotaz ohledně zákroku. Chtěl bych udělat druhou obřízku a to dle přiložených typů obřízek co jsem našel na wébu… V současné době mám typ obřízky Obřízka částečná a vysoká a ta mi nevyhovuje...

Číst dál
Zkušenost s prodloužením penisu

Po operaci jsem veškerou doporučenou péči od dr důkladně dodržoval,přesto se mi penis prodloužil pouze o půl centimetru.  Nemám to dr za zlé přestože udává prodloužení od 1,5-3cm. Jsem si vědom že každé tělo je jinak stavěné, ale počítal jsem...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (294)

Videa (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (2004)