MUDr. Tomáš Mrázek

MUDr. Tomáš Mrázek

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Berkova 34, Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Tomáš Mrázek
MUDr. Tomáš Mrázek
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Tomáš Mrázek se věnuje kompletnímu spektru plastické a estetické operaci. Nabízí zákroky estetické i plastické chirurgie v lokální i celkové anestezii. Působí na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny.

Atestaci z chirurgie I. stupně si dodělal v roce 1982. Atestaci z plastické chirurgie má od roku 1990. Má více než 33 let praxe a zkušeností v oboru plastické a estetické chirurgie. Stal se členem Společnosti plastické chirurgie při české lékařské společnosti JEP.. Dále je členem České lékařské komory a Společnosti estetické chirurgie. V neposlední řadě má členství v IPRAS - International Confederation For Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Jeho specializací je péče o pacienty (hlavně děti) s rozštěpy rtů a patra. Těmto zákrokům se věnuje v Rozštěpovém centri KPECH při FN u sv. Anny.

Dále se věnuje plastickým operacím prsou (modelace, zmenšení, zvětšení), liposukci a s tím spojené plastické operaci břicha.

V rámci plastické chirurgie obličeje k němu můžete jít na zákroky: plastická operace očních víček, plastická operace obličeje a krku (facelift), plastická operace nosu, obočí a čela a nechybí ani plastická operace odstátých ušních boltců a plastika rtů.

Z ostatních zákroků se věnuje labioplastice. Z estetické dermatologie je to pak aplikace injekčních výplní kyselinou hyaluronovou.

MUDr. Tomáš Mrázek působí na Klinice plastické a estetické chirurgie v Brně. Na kliniku se nejlépe dostanete automobilem. U objektu je dostatek míst k zaparkování.

Rozštěpové centrum Kliniky plastické a estetické chirurgie

V centru se věnují operaci rtů už od 3. měsíce věku dítěte. Záleží na diagnóze, ale provádí se dva typy operace. Operace rtu a operace patra (od 6. měsíce věku dítěte).

Ambulance

Ambulance plastické a estetické chirurgie je každý čtvrtek 8:30-14:00. Vždy je nutné se telefonicky objednat.

Konzultace

Na konzultaci se vždy telefonicky domluvte. Konzultace probíhají ve čtvrtek dopoledne. V případě, že se k nám nedovoláte, můžete se na konzultaci objednat e-mailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1990

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (6)

5.0
6 Recenzí · 100 % doporučuje

62let,breast lift,dokonalost!!!

Kompletní příběh (Modelace prsou):

Nejlepší,nejkvalitnější ,před 17roky implantáty,bezchybná práce,kvalita,nyní modelace,opět nad očekávání krásný,kvalitní výsledek. Doktor Mrázek se mi věnoval i mimo své ordinační hodiny. Vnučce modeloval ucho,super,dceři plastiku nosu,naprosto dokon...Číst dál

Lékař odvedl krásnou práci

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Krásná práce :-) (MUDr. Mrázek)
Mohu jen DOPORUČIT !! Velice simpatický, příjemný, vše dopodrobna vysvětlí :-)! Já osobně bych Mudr. Mrázka nazvala "dokonalý estetik". Absolvovala jsem u něj zvětšení prsou, jsou opravdu nádherná :-)!!
Liposukce zevních stehen

Dnes jsem podstoupila ambulantní liposukci vnějších stehen. Je pravda, že to bolelo trošku víc, než jsem myslela, ale dalo se to vydržet a bylo to velmi rychlé, cca 45 minut obě nohy. Těším se na výsledek. Mohu jen souhlasit se všemi kladnými...

Číst dál

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.