MUDr. Tomáš Mrázek

MUDr. Tomáš Mrázek

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Berkova 34, Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Tomáš Mrázek
MUDr. Tomáš Mrázek
(6 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Tomáš Mrázek se věnuje kompletnímu spektru plastické a estetické operaci. Nabízí zákroky estetické i plastické chirurgie v lokální i celkové anestezii. Působí na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny.

Atestaci z chirurgie I. stupně si dodělal v roce 1982. Atestaci z plastické chirurgie má od roku 1990. Má více než 33 let praxe a zkušeností v oboru plastické a estetické chirurgie. Stal se členem Společnosti plastické chirurgie při české lékařské společnosti JEP.. Dále je členem České lékařské komory a Společnosti estetické chirurgie. V neposlední řadě má členství v IPRAS - International Confederation For Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Jeho specializací je péče o pacienty (hlavně děti) s rozštěpy rtů a patra. Těmto zákrokům se věnuje v Rozštěpovém centri KPECH při FN u sv. Anny.

Dále se věnuje plastickým operacím prsou (modelace, zmenšení, zvětšení), liposukci a s tím spojené plastické operaci břicha.

V rámci plastické chirurgie obličeje k němu můžete jít na zákroky: plastická operace očních víček, plastická operace obličeje a krku (facelift), plastická operace nosu, obočí a čela a nechybí ani plastická operace odstátých ušních boltců a plastika rtů.

Z ostatních zákroků se věnuje labioplastice. Z estetické dermatologie je to pak aplikace injekčních výplní kyselinou hyaluronovou.

MUDr. Tomáš Mrázek působí na Klinice plastické a estetické chirurgie v Brně. Na kliniku se nejlépe dostanete automobilem. U objektu je dostatek míst k zaparkování.

Rozštěpové centrum Kliniky plastické a estetické chirurgie

V centru se věnují operaci rtů už od 3. měsíce věku dítěte. Záleží na diagnóze, ale provádí se dva typy operace. Operace rtu a operace patra (od 6. měsíce věku dítěte).

Ambulance

Ambulance plastické a estetické chirurgie je každý čtvrtek 8:30-14:00. Vždy je nutné se telefonicky objednat.

Konzultace

Na konzultaci se vždy telefonicky domluvte. Konzultace probíhají ve čtvrtek dopoledne. V případě, že se k nám nedovoláte, můžete se na konzultaci objednat e-mailem.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1990

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (6)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

62let,breast lift,dokonalost!!!

Kompletní příběh (Modelace prsou):

Nejlepší,nejkvalitnější ,před 17roky implantáty,bezchybná práce,kvalita,nyní modelace,opět nad očekávání krásný,kvalitní výsledek. Doktor Mrázek se mi věnoval i mimo své ordinační hodiny. Vnučce modeloval ucho,super,dceři plastiku nosu,naprosto dokon...Číst dál

Lékař odvedl krásnou práci

Zobrazit další recenze

Spolupracuje s

Klinika plastické chirurgie - Berkova

Klinika plastické chirurgie - Berkova

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.