Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Minilifting

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 13 příběhů
Průměrná cena
27.400 Kč
Průměrná cena
Podle 42 odborníků
  • Celková anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 1–7 dní klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Dočasné výsledky

Co je to minilifting?

Minilifting je zákrok, který obnovuje mladistvost obličeje zvednutím jeho měkkých tkání a zároveň jejich fixováním ve vhodné poloze. Minilifting zvýrazňuje kontury obličeje, napíná pleť a vypíná oblast obličeje a krku.

Přáli byste si získat mladistvější vzhled, ale preferujete méně invazivní zákrok s kratší dobou rekonvalescence? Pokud vykazujete mírnější známky stárnutí a nemáte čas na dlouhé pooperační hojení, minilifting je variantou přesně pro vás.

Minilifting obnoví mladistvý vzhled

Žena po miniliftingu

Minilifting obnovuje mladistvý vzhled obličeje (MEDICOM Clinic)

Dle Mayo Clinic je minilifting vhodný k řešení následujících změn v tváři souvisejících s přibývajícím věkem:

  • Ochablé tváře,
  • Přebytečná kůže v oblasti spodní čelisti,
  • Prohloubení nasolabiální rýhy.

Můžete se také setkat s názvem quicklift. Tato unikátní metoda liftingu obličeje nabízí přirozený a dlouhodobý efekt omlazení. Provádí se v lokální anestezii.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na minilifting?

Kandidátka na minilifting

Minilifting pomáhá v boji se známkami stárnutí pleti

Vhodným kandidátem na minilifting je podle Americké asociace plastických chirurgů každý zdravý jedinec bez diagnózy, která omezuje proces hojení, nekuřák a člověk, který má pozitivní výhledy a realistická očekávání ohledně tohoto zákroku.

Minilifting je ideální pro klienty, kteří na sobě pociťují známky stárnutí a chtěli by dosáhnout mladistvějšího vzhledu, a zároveň hledají minimálně invazivní alternativu tradičního faceliftu.

Bibliografie

Mayo Clinic. 2020. Face-Lift. [online] Dostupné na: <https://www.mayoclinic.org/tests-procedures/face-lift/about/pac-20394059> [31. července 2020].

American Society of Plastic Surgeons. 2020. Facelift Candidates. [online] Dostupné na: <https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/facelift/candidates> [31. července 2020].

Formé clinic. 2020. Mini Facelift. [online] Dostupné na: <https://www.formeclinic.cz/zakroky/mini-facelift> [31. července 2020].

Cadogan Clinic. 2020. Mini-Facelift. [online] Dostupné na: <https://www.cadoganclinic.com/mini-facelift/> [31. července 2020].

Medicom Clinic. 2020. Minilifting. [online] Dostupné na: <https://www.medicomclinic.cz/minilift> [31. července 2020].

THE AMERICAN BOARD OF COSMETIC SURGERY. 2020. FACELIFT GUIDE. [online] Dostupné na: <https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/procedure-learning-center/face/facelift-guide/> [31. července 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře