Minilifting - Lifestyle lift

Mini facelift je šetrný postup napnutí pokožky, který potlačuje projevy stárnutí v linii čelisti, na krku a tvářích. Tato procedura netrvá tak dlouho jako tradiční facelift, přičemž jsou potřebné řezy menší a celý postup je levnější. Optimálním pacientem pro tuto proceduru je osoba, která vykazuje pouze drobné projevy stárnutí. Osobám, které trpí uvolněním kůže v oblasti obličeje a čelisti ve větší míře, by pravděpodobně prospěl plný facelift. S mini faceliftem se můžeme setkat také pod názvem Lifestyle Lift, Weekend Facelift nebo Quick Lift.

Aktualizováno: 23.7.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Metelice 21.1.2019
Spokojený/á

Dobrý den, včera jsem podstoupila minilifting na klinice Medicom clinic u pana profesora Brychty.Tolik jsem se bála a výsledek naprosto fantastický. Jsem nadšená. Mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

7 Likes   11 Komentářů  

Minilifting - Lifestyle lift - Ceny

Ceny od 10 450 Kč
Body klinika plastické chirurgie
Ceny od 30 000 Kč
obvykle do 35 000 Kč
MUDr. Petr Hýža Ph.D.
Ceny od 29 500 Kč
FORMÉ Clinic
Ceny od 34 000 Kč
MUDr. Pavel Kobzík - Perfect Clinic
Ceny od 32 500 Kč
MUDr. Věra Šatánková

Související zákroky

Minilifting - Lifestyle lift

91% spokojeno. 44 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní