Minilifting - Lifestyle lift

88%
Spokojenost
32 recenzí pacientů

Mini facelift je šetrný postup napnutí pokožky, který potlačuje projevy stárnutí v linii čelisti, na krku a tvářích. Tato procedura netrvá tak dlouho jako tradiční facelift, přičemž jsou potřebné řezy menší a celý postup je levnější. Optimálním pacientem pro tuto proceduru je osoba, která vykazuje pouze drobné projevy stárnutí. Osobám, které trpí... Více 

Související recenze a zkušenosti

Minilifting - Lifestyle lift - Ceny

Ceny od 30 000 Kč
obvykle do 35 000 Kč
MUDr. Petr Hýža Ph.D.
Ceny od 34 000 Kč
MUDr. Lukáš Frajer - Perfect Clinic
MUDr. Petra Moravcová
Praha, Liberec, Brno
Ceny od 34 000 Kč
MUDr. Petra Moravcová
Ceny od 23 000 Kč
MUDr. Tomáš Beneš
Ceny od 23 000 Kč
obvykle do 49 500 Kč
FORMÉ Clinic

Informace o zákroku

Mini facelift je šetrný postup napnutí pokožky, který potlačuje projevy stárnutí v linii čelisti, na krku a tvářích. Tato procedura netrvá tak dlouho jako tradiční facelift, přičemž jsou potřebné řezy menší a celý postup je levnější. Optimálním pacientem pro tuto proceduru je osoba, která vykazuje pouze drobné projevy stárnutí. Osobám, které trpí uvolněním kůže v oblasti obličeje a čelisti ve větší míře, by pravděpodobně prospěl plný facelift. S mini faceliftem se můžeme setkat také pod názvem Lifestyle Lift, Weekend Facelift nebo Quick Lift.

Aktualizováno: 23.7.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související zákroky

Minilifting - Lifestyle lift

88% spokojeno. 32 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní