Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Minilifting

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 12 příběhů
Průměrná cena
29.900 Kč
Průměrná cena
Podle 42 odborníků
  • Celková anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 1–7 dní klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Dočasné výsledky

Co je to minilifting?

Minilifting je zákrok, který obnovuje mladistvost obličeje zvednutím jeho měkkých tkání a zároveň jejich fixováním ve vhodné poloze. Minilifting zvýrazňuje kontury obličeje, napíná pleť a vypíná oblast obličeje a krku.

Přáli byste si získat mladistvější vzhled, ale preferujete méně invazivní zákrok s kratší dobou rekonvalescence? Pokud vykazujete mírnější známky stárnutí a nemáte čas na dlouhé pooperační hojení, minilifting je variantou přesně pro vás.

Minilifting obnoví mladistvý vzhled

Žena po miniliftingu

Minilifting obnovuje mladistvý vzhled obličeje

Dle Mayo Clinic je minilifting vhodný k řešení následujících změn v tváři souvisejících s přibývajícím věkem:

  • Ochablé tváře,
  • Přebytečná kůže v oblasti spodní čelisti,
  • Prohloubení nasolabiální rýhy.

Můžete se také setkat s názvem quicklift. Tato unikátní metoda liftingu obličeje nabízí přirozený a dlouhodobý efekt omlazení. Provádí se v lokální anestezii.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na minilifting?

Kandidátka na minilifting

Minilifting pomáhá v boji se známkami stárnutí pleti

Vhodným kandidátem na minilifting je podle Americké asociace plastických chirurgů každý zdravý jedinec bez diagnózy, která omezuje proces hojení, nekuřák a člověk, který má pozitivní výhledy a realistická očekávání ohledně tohoto zákroku.

Minilifting je ideální pro klienty, kteří na sobě pociťují známky stárnutí a chtěli by dosáhnout mladistvějšího vzhledu, a zároveň hledají minimálně invazivní alternativu tradičního faceliftu.

Bibliografie

Mayo Clinic. 2020. Face-Lift. [online] Dostupné na: <https://www.mayoclinic.org/tests-procedures/face-lift/about/pac-20394059> [31. července 2020].

American Society of Plastic Surgeons. 2020. Facelift Candidates. [online] Dostupné na: <https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/facelift/candidates> [31. července 2020].

Formé clinic. 2020. Mini Facelift. [online] Dostupné na: <https://www.formeclinic.cz/zakroky/mini-facelift> [31. července 2020].

Cadogan Clinic. 2020. Mini-Facelift. [online] Dostupné na: <https://www.cadoganclinic.com/mini-facelift/> [31. července 2020].

Medicom Clinic. 2020. Minilifting. [online] Dostupné na: <https://www.medicomclinic.cz/minilift> [31. července 2020].

THE AMERICAN BOARD OF COSMETIC SURGERY. 2020. FACELIFT GUIDE. [online] Dostupné na: <https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/procedure-learning-center/face/facelift-guide/> [31. července 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře