Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce celková v celkove anestezii

Kapa123
Kapa123
5. 2. 2021 · Poslední odpověď: 23. 6. 2021

Dobrý den, 25. 1. jsem podstoupila liposukci boku, stehen (vnější i vnitřní), břicha, paží a kolen vnitřní strana. Odsali mi celkem 3600 ml. Vím, že první výsledky budou vidět až za 2-3 měsíce. Každopádně nyní pozoruji minimální výsledek a bojím se, že výsledek zůstane takový. Představovala jsem si plus minus ploché bříško a že budu moci si konečně pořídit bikiny v létě na Hlucin. Paní dr. mi na kontrole minulý týden řekla, že budu ještě štíhlejší než v kompresnim prádle teď. I přesto se bojím. Máte zkušenosti, prosím, poraďte. Zítra jdu na vyndání stehů, resp. už dnes. Stehna a boky jsou rozhodně štíhlejší, paže by ještě také mohly být lepší. Vše dodržuji, jak mám. Nosím kompresni pradlo správně a řádně, i dr. mě chválila. Mažu otoky ibuprofenem 1-2x denně, většinou tedy spíše 1x pořádně po sprše. I kompresní prádlo, které jsem měla předtím upnuté, se mi občas už sroluje. Neustále to potahuji a kontroluji. Jsem ochotná dodržet cokoli, jen ať je výsledný efekt dobrý. Byla jsem u dr. Zakouta na Cleopatra Clinic v Ove. Vše mi přišlo z jeho strany ok. Ale chci znát názory i jiných lékařů. Změní se ještě efekt nebo už to bude stejné? Pak mám ještě otázku druhou. Poslední týden chodím hlavně přes den více na wc, piji tak nějak stejně, tak mě napadá, jestli to neznamená, že se vyplavuji tuky z těla, když byla tuková tkáň v tolika oblastech rozrazena. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
CAN CLINIC
Praha . 23. 6. 2021
Vážená slečno, po např. cca 1 měsíci po liposukci nelze ještě dělat nějaké závěry, tkáně se v této době ještě dohojují a pak se bude několik měsíců oblast stabilizovat. Objem 3600 ml je poměrně "slušný", i když je rozprostřen na velkou plochu několika anatomických oblastí. Tedy předpokládám, že z dlouhodobého pohledu by Vás měl výsledek potěšit. Pokud máte nějaké nejasnosti, řešte je nikoli po internetu, ale se svým operatérem.
Případně si můžete udělat nezávaznou konzultaci na Can Clinic.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2024
Otoplastika
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 5. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 3. 2023
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 10. 2019
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2019
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2022
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 3. 2022
Laserová epilace
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2007
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi