Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Epilace elektrickou jehlou

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 2 příběhů
Průměrná cena
750 Kč
Průměrná cena
Podle 5 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Trvalé výsledky

Co je epilace elektrickou jehlou?

Epilace elektrickou jehlou je jeden ze způsobů trvalého odstranění chloupků z obličeje nebo těla. Tato forma odstraňování zahrnuje zavedení velmi jemné jehlové sondy do vlasového folikulu a pomocí slabého elektrického pulzu je zničena kořenová buňka (proto se také nazývá elektrolýza). Chloupky poté vypadnou nebo je lze snadno odstranit pinzetou. Každý chloupek, který je odstraňován, musí projít tímto procesem, ošetření větších ploch je proto náročné po časové stránce. Protože Vaše chloupky nerostou všechny najednou, obvykle se ošetření musí opakovat, aby se dosáhlo požadovaných výsledků. Není možné předem určit, kolik ošetření bude zapotřebí nebo jak dlouho budou trvat.

Mezi další způsoby odstranění chloupků patří například IPL epilace nebo laserová epilace.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na epilaci elektrickou jehlou?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na epilaci elektrickou jehlou?

Epilace elektrickou jehlou je vhodná pro ženy i muže

Nezáleží na tom, zda jste žena nebo muž, vhodným kandidátem pro odstranění elektrickou jehlou je každý, kdo se chce nechtěných chloupků na těle či obličeji zbavit. Tato technologie epilace je zatím nejúčinnější. Účinnost odstranění je cca devadesát procent a dokáže si poradit s jemnými i šedivými chloupky. Tato trvalá epilace vás zbaví nežádoucích chloupků.

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Na stránkách Estheticon naleznete seznam klinik a lékařů nabízejících epilaci pomocí elektrické jehly. Vybranou kliniku/lékaře poté kontaktujete a domluvíte si konzultaci, na které proberete veškeré výhody, rizika a výsledky, kterých zákrokem docílíte. Vyžádejte si také reference od předchozích pacientů, fotografie před a po ošetření, nebojte se zeptat na všechny detaily.

Bibliografie

2pass Clinic, Electrolysis aftercare [online]. Dostupné na: https://2pass.clinic/en/hair-removal/practical/electrolysis-aftercare [Datum: 27. října 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře