Recenze - Ambulantní liposukce (BODY-JET)

Daniela37

Před více než půl rokem jsem podstoupila na klinice Perfect Clinic v Praze ambulantní liposukci břicha a stehen za pomocí přístroje BODY JET.
Jako zdravotní sestra jsem byla velice mile překvapena profesionálním a milým přístupem personálu na klinice. Po prvotní konzultaci s MUDr. Kufou, který mi vše ohledně zákroku vysvětlil, jsem byla přesvědčena, že jsem se svěřila do rukou skutečného odborníka. Měla jsem sice mírné obavy z rekonvalescence, ale mé obavy byly zbytečné.
Jelikož jsem podstoupila zákrok ambulantně a bez narkózy, po celou dobu zákroku jsem mohla komunikovat s operačním týmem i s lékařem. Zákrok byl opravdu bezbolestný a spíše mě odsávání tuku místy lechtalo :-). Po zákroku mi mini ranky zalepili a navlékli mi kompresní prádlo,které jsem měla od Lipoelastic.Pořídila jsem si dva kusy,abych měla komfort se kdykoli převlíknout do čistého. Ještě jsem cca dvě hodiny byla na pokoji,kde jsem měla své věci, mohla se opláchnout a občerstvit.Sestřička mne chodila kontrolovat, protože po liposukci přístrojem BODY JET z těla po zákroku ještě odtéká voda s tukem. Obalená v podložkách, ale už v civilním oblečení mne vyzvedl manžel a jeli jsme domů na Moravu. První noc byla zvláštní. Nic mne nebolelo,ale spíš jsem si zvykala na kompresní prádlo a pocit,že jsem stažená. Druhý den po zákroku jsem šla do práce a normálně fungovala. Břicho a stehna nebyly citlivé, spíše jsem se cítila jako po větším posilování ve fitku :-). Byla jsem skutečně překvapená , že jsem po zákroku nebyla nijak omezena v pohybu, že mne nic nebolelo. Pár dní po zákroku jsme byli na sportovní dovolené kde jsme jezdili na kolech , sjížděli vodu na raftech a vše jsem zvládala ve stahovacím prádle,ikdyž jsme se namočili, mohla jsem se převlíknout do náhradního prádla, ve kterém jsem se cítila opravdu skvěle.
Závěrem bych chtěla všem ženám,které o ambulantní liposukci přemýšlí, ať neváhají a jdou do toho. Já jsem š´tastná, že jsem se zbavila tuku na místech, která se mi nedařila zhubnout a mám konečně ploché bříško .Zákrok mne nijak neomezil v běžném životě a mám tak i motivaci si postavu udržovat stále v kondici.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Sasa21

Dobrý den, mohu se zeptat, na kolik Vas to vyšlo? Děkuji 😊

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Před několika měsíci jsem podstoupila na klinice Perfect Clinic liposukci břicha, boků a stehen se současným přenosem tuku do prsou. Zákroku jsem se dost bála jednak kvůli narkóze, kterou jsem podstupovala poprvé a také... Více

1 Like