Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nedostatečné odsátí

Uzivatel
20. 6. 2007 · Poslední odpověď: 28. 2. 2012

Dobrý den. Jsem 6 dem po lipo vnějších stehen, ale příjde mě, že toho mohlo být odsáto víc (0,5l bylo odsáto). První den po jsem byla spokojena teď se mě zdá, že se snad ten tuk opět vlévá do těch oblastí kde byl odsátý. Mám žádat korekci a za jak dlouho. Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Michael  Entner
MUDr. Michael Entner
21. 6. 2007
Pochopitelne dochazi k otoku poraneneho podkozi a to vyvolava dojem nedostatecneho odsati. Pockejte nekolik tydnu a vysledek bude takovy, jak jste videla hned po operaci.
S pozdravem M.entner
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 21. 6. 2007
Dobrý den. Jestli jste hned po zákroku byla spokojena, jedná se nyní o otoky, které jsou po liposukci běžné. Dodržujte doporučený postup komprese a věřte, že vše skončí k Vaší spokojenosti. Dr. Remeš, , SANUS
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
20. 6. 2007
Dobrý den Lenko, pokud bylo odsáto dohromady pouze 0,5l může to být málo, ale nejprve bych Vás musela vidět. Někdy je postavu potřeba jen nepatrně zkorigovat. V našem centru jsou ale většinou klientky s objemnějšími stehny a tak se množství odsátého tuku pohybuje od 1200 ml výše. Korekci žádat jistě můžete, počkejte ale několik týdnů, než zcela zmizí otoky.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi