MUDr. Daniel Furmánek

MUDr. Daniel Furmánek

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Štefánikova 1301, Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
MUDr. Daniel Furmánek
MUDr. Daniel Furmánek
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Daniel Furmánek se věnuje plastické chirurgii od roku 1993. Jako primář Oddělení plastické chirurgie Nemocnice Třinec pracoval v letech 2003 - 2011. Nyní provozuje privátní praxi estetické chirurgie. MUDr. Daniel Furmánek má licenci České lékařské komory. Dále se stal členem Společnosti plastické chirurgie a Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP.

Svým pacientům nabízí diskrétní jednání. Každá konzultace a osobní přístup k operaci je vysoce individuální a profesionální. Svým pacientům dokáže poradit a vysvětlit vše potřebné k podstoupení zvoleného zákroku. Na konzultaci je nutné se vždy dostatečně dopředu objednat.

Z oboru plastické a estetické chirurgie se věnuje hlavně plastikám prsou. Velmi častým zákrokem je zvětšení prsou, zmenšení prsou a samozřejmě modelace prsou, ať už se zvětšením implantáty, nebo jen úprava poprsí. Dále si jej pacienti vyhledávají kvůli operaci převislého břicha (abdominoplastice), odstranění nadbytků tuku (liposukci). Ze zákroků v nabídce nechybí ani operace horních a dolních víček (blefaroplastika), při které se odstraňuje převislá kůže. Tento zákrok je oblíbený nejen u žen, ale také do ordinace zavítají i muži. Z estetické chirurgie nabízí korekce jizev a odstraňování mateřských znamének a jiných kožních útvarů.

MUDr. Daniel Furmánek provozuje svou praxi plastického chirurga v Nemocnici Třinec a také v Poliklinice Kopřivnice. Obě dvě místa jsou dobře dostupná MHD a pokud přijedete autem, obě budovy nabízí dostatek parkovacích míst.

Na pracovišti se vykonává nepřeberné množství výkonů estetické chirurgie. O pacienty pečuje specializovaný tým lékařů a sester. Nechybí ani kompletně vybavená nemocnice. Kvalitní personál vás provede od konzultace, vyšetření, samotného zákroku, až k péči, kdy jste propuštění domů. Pacienti mají lékařskou péči zajištěnou nepřetržitě. K dispozici jsou samozřejmě konziliární služby, anesteziologicko-resuscitační péče, laboratorní vyšetření. To vše je pacientům umožněné po celý den, non-stop.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje

Oči se rozzářily

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.