MUDr. Daniel Furmánek

MUDr. Daniel Furmánek

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Štefánikova 1301, Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
MUDr. Daniel Furmánek
MUDr. Daniel Furmánek
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Daniel Furmánek se věnuje plastické chirurgii od roku 1993. Jako primář Oddělení plastické chirurgie Nemocnice Třinec pracoval v letech 2003 - 2011. Nyní provozuje privátní praxi estetické chirurgie. MUDr. Daniel Furmánek má licenci České lékařské komory. Dále se stal členem Společnosti plastické chirurgie a Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP.

Svým pacientům nabízí diskrétní jednání. Každá konzultace a osobní přístup k operaci je vysoce individuální a profesionální. Svým pacientům dokáže poradit a vysvětlit vše potřebné k podstoupení zvoleného zákroku. Na konzultaci je nutné se vždy dostatečně dopředu objednat.

Z oboru plastické a estetické chirurgie se věnuje hlavně plastikám prsou. Velmi častým zákrokem je zvětšení prsou, zmenšení prsou a samozřejmě modelace prsou, ať už se zvětšením implantáty, nebo jen úprava poprsí. Dále si jej pacienti vyhledávají kvůli operaci převislého břicha (abdominoplastice), odstranění nadbytků tuku (liposukci). Ze zákroků v nabídce nechybí ani operace horních a dolních víček (blefaroplastika), při které se odstraňuje převislá kůže. Tento zákrok je oblíbený nejen u žen, ale také do ordinace zavítají i muži. Z estetické chirurgie nabízí korekce jizev a odstraňování mateřských znamének a jiných kožních útvarů.

MUDr. Daniel Furmánek provozuje svou praxi plastického chirurga v Nemocnici Třinec a také v Poliklinice Kopřivnice. Obě dvě místa jsou dobře dostupná MHD a pokud přijedete autem, obě budovy nabízí dostatek parkovacích míst.

Na pracovišti se vykonává nepřeberné množství výkonů estetické chirurgie. O pacienty pečuje specializovaný tým lékařů a sester. Nechybí ani kompletně vybavená nemocnice. Kvalitní personál vás provede od konzultace, vyšetření, samotného zákroku, až k péči, kdy jste propuštění domů. Pacienti mají lékařskou péči zajištěnou nepřetržitě. K dispozici jsou samozřejmě konziliární služby, anesteziologicko-resuscitační péče, laboratorní vyšetření. To vše je pacientům umožněné po celý den, non-stop.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje

Oči se rozzářily

Maximálně spokojená

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (4)

Stojí to za to

Jsem po rekonstrukci prsu Tram lalokem ,kterou prováděl MUDr. Furmánek a jedním slovem -úžasné .Pokud někdo uvažujete ,stojí to za to. Po operaci se cítím skvěle a konečně se už nemusím tolik hlídat,kde co vykoukne.Ženy ,které přišly o prs vědí...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.