MUDr. Pavel Hlava CSc.

(13 Recenzí)·92% doporučuje
Ohodnotit
Washingtonova 17, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1116293149
MUDr. Pavel Hlava CSc.
(13 Recenzí)·92% doporučuje

Informace

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc. patří mezi přední chirurgy z oblasti plastické, estetické chirurgie, mikrochirurgie a popáleninové medicíny nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patří mezi průkopníky estetické chirurgie.

Vzdělání

V roce 1974 získal titul MUDr. O deset let později bylo jeho jmén doplněno o další titul PhDr. Ve stejný rok (1984) získal třetí titul CSc.

Pracovní zkušenosti

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc. má za sebou 5 let chirurgické praxe a dva roky na oddělení popálenin, což bylo součástí jeho kandidátské práce. V letech 1983-1989 se věnoval plastické chirurgii a mikrochirurgii. Atestaci z plastické chirurgie má od roku 1985. V letech 1989-1994 pracoval v Ústavu lékařské kosmetiky Praha - estetická chirurgie. Od roku 1992 je plastickým chirurgem při soukromé praxi v Karlových Varech a od roku 1995 je primářem Oddělení estetické chirurgie v nemocni Na Homolce.

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc se specializuje na plastické operace očních víček, facelifty, plastické operace nosu (rhinoplastika), ušních boltců (otoplastika), operace zvětšení, modelace i zmenšení prsou. Provádí též plasticko-estetické operace břišní stěny, liposukce a intimní operace u mužů i žen. Je atestovaným plastickým chirurgem s 35 lety praxe.

Aktuálně se s Prim. MUDr. PhDr. Pavle Hlavou, CSc. můžete potkat na těchto pracovištích:

Klinika LaserEsthetic (Praha)
Klinika PEM (Praha)
Klinika Dr. Pírka (Mladá Boleslav)

Klinika laser Esthetic 

Provoz recepce a ambulancí je od pondělí do čtvrtka od 8:00-18:00, v pátek jsou na klinice od 8:00-17:00. Konzultaci je nutné si vždy domluvit telefonicky nebo emailem. 

Klinika PEM (Praha)

Klinika se specializuje na aplikace výplní botulotoxinu a estetickou dermatologii. Konzultace a návštěva možná po telefonické domluvě.

Klinika Dr. Pírka (Mladá Boleslav)

Návštěvu a konzultaci kliniky si domluvte telefonem nebo případně emailem.

 

 

 
 

Estetické výkony nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění a každý si musí provedený výkon zaplatit sám, tedy i konzultaci. Konečná cena závisí na rozsahu plánované operace a druhu anestézie.

Jazyky

S lékařem se domluvíte těmito jazyky: čeština, angličtina, částečně ruština

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Recenze (13)

4.7
13 Recenzí · 92 % doporučuje
Obřízka

V krcic mi delali obrizku krive tak sem sel na reoperaci k dr Hlavovi a ten mi to udelal jeste krivejc ted mad total krivej rez a i uzdicku mam nakrivo tim jak krive mi to prisil

Kompletní příběh (Obřízka):
Kriva obrizka,DR Hlava

Přirozený nos

Kompletní příběh (Rhinoplastika):

Pred 8 mesici jsem podstoupila Rhinoplastiku v Laser Esthetic and jsem vice nez spokojena. Nos vypada velmi prirozene, vysledek je mnohem lepsi, nez jsem ocekavala. Je mi 27 let a uz od svych 15 jsem vedela, ze potrebuji neco udelat se svym...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (8)

Kriva obrizka,DR Hlava

Byl jsem zde na reoperaci fimozy a doktor Hlava mi ji udělal úplně křivě znovu....Plus na odstranění 12ti znamének a 3 z nich mi zůstaly. Při reklamaci během kontroly mi řekli, že to dodělá jiná doktorka která přijde za chvíli. Dodělala mi to...

Číst dál
Žádné modřiny ani otoky

Byla jsem na operaci spodních víček bez protažení, protože toto protažení u mě nebylo možné (škoda). Po 9 dnech od operace - téměř neviditelné řezy, žádné modřiny, žádné otoky. Pan doktor příjemný, znalec v oboru, objektivní, reálně hodnotící...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (11)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.