MUDr. Pavel Hlava CSc.

(13 Recenzí) ·92% doporučuje
Ohodnotit
Washingtonova 17, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 8 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1116293149
MUDr. Pavel Hlava CSc.
(13 Recenzí) ·92% doporučuje

Informace

  • 1460 návštěv profilu

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc. patří mezi přední chirurgy z oblasti plastické, estetické chirurgie, mikrochirurgie a popáleninové medicíny nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patří mezi průkopníky estetické chirurgie.

Vzdělání

V roce 1974 získal titul MUDr. O deset let později bylo jeho jmén doplněno o další titul PhDr. Ve stejný rok (1984) získal třetí titul CSc.

Pracovní zkušenosti

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc. má za sebou 5 let chirurgické praxe a dva roky na oddělení popálenin, což bylo součástí jeho kandidátské práce. V letech 1983-1989 se věnoval plastické chirurgii a mikrochirurgii. Atestaci z plastické chirurgie má od roku 1985. V letech 1989-1994 pracoval v Ústavu lékařské kosmetiky Praha - estetická chirurgie. Od roku 1992 je plastickým chirurgem při soukromé praxi v Karlových Varech a od roku 1995 je primářem Oddělení estetické chirurgie v nemocni Na Homolce.

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc se specializuje na plastické operace očních víček, facelifty, plastické operace nosu (rhinoplastika), ušních boltců (otoplastika), operace zvětšení, modelace i zmenšení prsou. Provádí též plasticko-estetické operace břišní stěny, liposukce a intimní operace u mužů i žen. Je atestovaným plastickým chirurgem s 35 lety praxe.

Aktuálně se s Prim. MUDr. PhDr. Pavle Hlavou, CSc. můžete potkat na těchto pracovištích:

Klinika LaserEsthetic (Praha)
Klinika PEM (Praha)
Klinika Dr. Pírka (Mladá Boleslav)

Klinika laser Esthetic 

Provoz recepce a ambulancí je od pondělí do čtvrtka od 8:00-18:00, v pátek jsou na klinice od 8:00-17:00. Konzultaci je nutné si vždy domluvit telefonicky nebo emailem. 

Klinika PEM (Praha)

Klinika se specializuje na aplikace výplní botulotoxinu a estetickou dermatologii. Konzultace a návštěva možná po telefonické domluvě.

Klinika Dr. Pírka (Mladá Boleslav)

Návštěvu a konzultaci kliniky si domluvte telefonem nebo případně emailem.

 

 

 
 

Estetické výkony nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění a každý si musí provedený výkon zaplatit sám, tedy i konzultaci. Konečná cena závisí na rozsahu plánované operace a druhu anestézie.

Jazyky

S lékařem se domluvíte těmito jazyky: čeština, angličtina, částečně ruština

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1985

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (13)

4.7
průměrné hodnocení
92 % doporučuje

V krcic mi delali obrizku krive tak sem sel na reoperaci k dr Hlavovi a ten mi to udelal jeste krivejc ted mad total krivej rez a i uzdicku mam nakrivo tim jak krive mi to prisil

Kompletní příběh (Obřízka):
Kriva obrizka,DR Hlava

Přirozený nos

Kompletní příběh (Rhinoplastika):

Pred 8 mesici jsem podstoupila Rhinoplastiku v Laser Esthetic and jsem vice nez spokojena. Nos vypada velmi prirozene, vysledek je mnohem lepsi, nez jsem ocekavala. Je mi 27 let a uz od svych 15 jsem vedela, ze potrebuji neco udelat se svym...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Pavel Hlava CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (8)

Kriva obrizka,DR Hlava

Byl jsem zde na reoperaci fimozy a doktor Hlava mi ji udělal úplně křivě znovu....Plus na odstranění 12ti znamének a 3 z nich mi zůstaly. Při reklamaci během kontroly mi řekli, že to dodělá jiná doktorka která přijde za chvíli. Dodělala mi to...

Číst dál
Náprava jizvy na obličeji po úraze

V nedávné době jsem podstoupil chirurgický zákrok za účelem nápravy špatně zahojené jizvy na obličeji po úraze, a byl jsem maximálně spokojen s prací odborníků kliniky Laser Esthetic, Washingtonova ul., Praha 1. Děkuji hlavně paní MUDr.Bedřichové...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (11)

Požádejte: MUDr. Pavel Hlava CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!