MUDr. Pavel Hlava CSc.

(12 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Washingtonova 17, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 8 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1116293149
MUDr. Pavel Hlava CSc.
(12 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1297 návštěv profilu

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc. patří mezi přední chirurgy z oblasti plastické, estetické chirurgie, mikrochirurgie a popáleninové medicíny nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patří mezi průkopníky estetické chirurgie.

Vzdělání

V roce 1974 získal titul MUDr. O deset let později bylo jeho jmén doplněno o další titul PhDr. Ve stejný rok (1984) získal třetí titul CSc.

Pracovní zkušenosti

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc. má za sebou 5 let chirurgické praxe a dva roky na oddělení popálenin, což bylo součástí jeho kandidátské práce. V letech 1983-1989 se věnoval plastické chirurgii a mikrochirurgii. Atestaci z plastické chirurgie má od roku 1985. V letech 1989-1994 pracoval v Ústavu lékařské kosmetiky Praha - estetická chirurgie. Od roku 1992 je plastickým chirurgem při soukromé praxi v Karlových Varech a od roku 1995 je primářem Oddělení estetické chirurgie v nemocni Na Homolce.

Prim. MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc se specializuje na plastické operace očních víček, facelifty, plastické operace nosu (rhinoplastika), ušních boltců (otoplastika), operace zvětšení, modelace i zmenšení prsou. Provádí též plasticko-estetické operace břišní stěny, liposukce a intimní operace u mužů i žen. Je atestovaným plastickým chirurgem s 35 lety praxe.

Aktuálně se s Prim. MUDr. PhDr. Pavle Hlavou, CSc. můžete potkat na těchto pracovištích:

Klinika LaserEsthetic (Praha)
Klinika PEM (Praha)
Klinika Dr. Pírka (Mladá Boleslav)

Klinika laser Esthetic 

Provoz recepce a ambulancí je od pondělí do čtvrtka od 8:00-18:00, v pátek jsou na klinice od 8:00-17:00. Konzultaci je nutné si vždy domluvit telefonicky nebo emailem. 

Klinika PEM (Praha)

Klinika se specializuje na aplikace výplní botulotoxinu a estetickou dermatologii. Konzultace a návštěva možná po telefonické domluvě.

Klinika Dr. Pírka (Mladá Boleslav)

Návštěvu a konzultaci kliniky si domluvte telefonem nebo případně emailem.

 

 

 
 

Estetické výkony nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění a každý si musí provedený výkon zaplatit sám, tedy i konzultaci. Konečná cena závisí na rozsahu plánované operace a druhu anestézie.

Jazyky

S lékařem se domluvíte těmito jazyky: čeština, angličtina, částečně ruština

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1985

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (12)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Přirozený nos

Kompletní příběh (Rhinoplastika):

Pred 8 mesici jsem podstoupila Rhinoplastiku v Laser Esthetic and jsem vice nez spokojena. Nos vypada velmi prirozene, vysledek je mnohem lepsi, nez jsem ocekavala. Je mi 27 let a uz od svych 15 jsem vedela, ze potrebuji neco udelat se svym...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Pavel Hlava CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (6)

Náprava jizvy na obličeji po úraze

V nedávné době jsem podstoupil chirurgický zákrok za účelem nápravy špatně zahojené jizvy na obličeji po úraze, a byl jsem maximálně spokojen s prací odborníků kliniky Laser Esthetic, Washingtonova ul., Praha 1. Děkuji hlavně paní MUDr.Bedřichové...

Číst dál
Perfektně provedený facelift
Děkuji mnohokrát panu doktoru Hlavovi za velmi hezky udělaný facelift. Cítím se rozhodně líp než před zákrokem. Pan doktor i všechny sestřičky byli velice příjemní.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (11)

Požádejte: MUDr. Pavel Hlava CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!