Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová liposukce

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 17 příběhů
Průměrná cena
37.125 Kč
Průměrná cena
Podle 28 odborníků
 • Celková anestezie
 • Nevyžaduje hospitalizaci
 • Délka zákroku 1–3 hodiny
 • 1 den klidového režimu
 • Efekt viditelný po 1 měsíci
 • Dočasné výsledky

Co je to laserová liposukce?

Jedná se o metodu odstranění tukových zásob z problémových partií pomocí laserového paprsku, které nelze vytvarovat cvičením a správnou životosprávou. Liposukce zlepšuje kontury těla. Pomocí laserového paprsku dochází k destrukci tukových buněk, které následně vyloučí přirozeným metabolismem. 

Metoda se skvělými výsledky bez bolesti, téměř bez krvácení a bez pracovní neschopnosti,  

Liposukce je vhodná jak pro menší, tak i větší partie těla, a to dokonce ambulantně bez nutnosti celkové anestezie. Využívá se jak pro liposukci břicha, tak pro liposukci stehen, hýždí, boků a dalších částí těla.

Nejmodernější laserové liposukce tzv. třetí generace zachovávají odebrané tukové buňky nepoškozené a připravené pro jejich přenos. Tento cenný, tělu vlastní materiál lze využít k omlazení například tváře, hřbetů rukou, pro doplnění objemu poprsí nebo hýždí.

Bezbolestná metoda liposukce

Před/po laserová liposukce

Fotografie před a po zákroku (MUDr. Juraj Payer)

Laserová liposukce je nejmodernější, nejšetrnější a bezbolestná metoda liposukce. Dokáže velmi šetrně a efektivně odbourávat tukovou tkáň pomocí laserového paprsku, většinou o vlnové délce 980 nm, který zároveň působí na vypínání pokožky a zlepšení případné celulitidy.

Protože tato metoda cíleně působí na tukovou tkáň a kůži, nedochází k poškození okolních tkání, cév a nervů. Navíc po laserové liposukci je minimalizace pooperačních otoků a modřin a rychlejší rekonvalescence.

Díky nové generaci liposukce je také kratší doba nošení pooperačního prádla až o polovinu oproti starší liposukčním metodám.

Laserová liposukce versus klasická liposukce

Laserová liposukce versus klasická liposukce

Laserová liposukce zlepšuje projevy celulitidy

U laserové liposukce se vlastně jedná o metodu 2v1 - odstraní přebytečný tuk a dokáže v ošetřené oblasti stáhnout a vypnout kůži stimulací kolagenních a elastických vláken v kůži. Ve většině případů zlepší i projevy celulitidy.

Výhodou oproti klasické tumescentní liposukci je:

 • obecně rovnoměrnější efekt liposukce
 • kratší doba rekonvalescence
 • menší pooperační dyskomfort - menší bolesti, otoky, modřinky
 • až o polovinu kratší doba nošení pooperačního prádla
 • fat transfer - nepoškozené tukové buňky pro tvarování postavy či rejuvenaci
"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře