Laserová liposukce

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 16 příběhů
Průměrná cena
29.500 Kč
Průměrná cena
Podle 25 odborníků
  • Celková anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 1 den klidového režimu
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Dočasné výsledky

Co je to laserová liposukce?

Jedná se o metodu odstranění tukových zásob z problémových partií pomocí laserového paprsku, které nelze vytvarovat cvičením a správnou životosprávou. Liposukce zlepšuje kontury těla. Pomocí laserového paprsku dochází k destrukci tukových buněk, které se vyloučí přirozeným metabolismem. Liposukce bez bolesti, bez výrazného krvácení, bez pracovní neschopnosti. Laserová metoda se skvělými výsledky využívá jak pro liposukci břicha, tak pro liposukci stehen, hýždí, boků a dalších částí těla.

Bezbolestná metoda liposukce

Před/po laserová liposukce

Fotografie před a po zákroku (MUDr. Juraj Payer)

Laserová liposukce je nejmodernější, nejšetrnější a bezbolestná metoda liposukce. Dokáže velmi šetrně a efektivně odbourávat tukovou tkáň pomocí laserového paprsku, většinou o vlnové délce 980 nm, který zároveň působí na vypínání pokožky a zlepšení případné celulitidy.

Protože tato metoda cíleně působí na tukovou tkáň a kůži, nedochází k poškození okolních tkání, cév a nervů. Navíc po laserové liposukci je minimalizace pooperačních otoků a modřin a rychlejší rekonvalescence.

Laserová liposukce versus klasická liposukce

Laserová liposukce versus klasická liposukce

Laserová liposukce zlepšuje projevy celulitidy

U laserové liposukci se vlastně jedná o metodu 2v1 - odstraní přebytečný tuk a dokáže v ošetřené oblasti stáhnout a vypnout kůži stimulací kolagenních a elastických vláken v kůži. Ve většině případů zlepší i projevy celulitidy.

Výhodou oproti klasické tumescentní liposukci je:

  • obecně rovnoměrnější efekt liposukce
  • kratší doba rekonvalescence
  • menší pooperační dyskomfort - menší bolesti, otoky, modřinky
"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře