Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění hyperpigmentace

Sluncevdusi
3. 12. 2020 · Poslední odpověď: 6. 12. 2020

Dobry den, depiluji si knirek spousty let, jenze mi zacaly zarustat chloupky, tak jsem si kuzi pinzetou strhla do krve, abych chloupky vytrhla a sla na slunicko. Dnes uz vim, ze to byla blbost. Ranky se zahojily, ale zustaly mi tmave fleky. Byla jsem na laseru,nepomohlo. Kozni mi doporucila alpha arbutin, ale stav se nezlepsuje ani nezhorsuje. Taktez chemicky peeling nepomohl. Celorocne pouzivam Spf 50+ a vyhybam se slunci, jenze prijde jaro a fleky vylezou ochrana neochrana. Dokonce ztmavnou az skoro do sedocerna. Uz nevim, co s tim. Leto jsem milovala, ted ho nenavidim, protoze chodim s cernym flekem pod nosem a hodne se za to stydim. Muzete mi poradit? Mockrat dekuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 6. 12. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den
to, co popisujete, je klasický případ pozánětlivé hyperpigmentace. Dle mých zkušeností se domnívám, že aby to co nejrychleji zmizelo, musí se začít s léčbou a ošetřením pokud možno co nejdříve. Doporučoval bych absolvovat 3–6 sezení tzv. fotomodulační terapie pomocí laserového zařízení zvaného Jeisys tribeam v kombinaci s mezoterapií (ve stejném sezení) kyselinou tranexamovou a zároveň, pro domácí péči, přípravu depigmentačních složek (arbutin, kyselina kojová, vitamin c, kyselina glykolová atd.).
Peeling, IPL nebo agresivní tepelné ošetření mohou pigmentaci pouze zhoršit.
Pokud byste měla zájem o více informací, neváhejte a objednejte se na konzultaci se mnou na naší klinice. Rád Vám vše ukáži a můžeme se domluvit na dalším postupu.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu !
S pozdravem,
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dermatolog, estetická dermatologie
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi