MUDr. Věra Šatánková

MUDr. Věra Šatánková

(38 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Pracovní doba: Pondělí až pátek 8:00 - 19:00, konzultace trvá cca 30 minut.
MUDr. Věra Šatánková
MUDr. Věra Šatánková
(38 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 5619 návštěv profilu

MUDr. Věra Šatánková působí na klinice YES VISAGE jako plastický chirurg. Mezi její specializaci na YES VISAGE patří zejména operace obličeje (facelift) a operace nosu (rhinoplastika). Je odbornicí i na zvětšení, zmenšení a modelaci prsou a kombinované metody modelace prsou s implantátem. Pacienti si ji cení zejména její individuální přístup, empatii a absolutní pečlivost.

Specializace a preferovaná oblast činnosti:

MUDr. Věra Šatánková je zkušeným plastickým chirurgem s licencí od České lékařské komory. Její dlouholeté zkušenosti a kontinuální celoživotní vzdělávání ji opravňují k výkonům v celém spektru estetické medicíny a plastické chirurgie.

Vzdělání a praxe:

MUDr. Věra Šatánková úspěšně dokončila Studium na fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1991 zdárně složila atestaci ze všeobecné chirurgie a v roce 1994 pak specializační atestaci z plastické chirurgie.

Praxe:

Během své praxe získávala cenné zkušenosti např. na chirurgickém oddělení v Nemocnici Červená Voda, jako odborná asistentka na III. LF UK a lékařka ve FN Královské Vinohrady v Praze nebo jako plastický chirurg v Ústavu lékařské kosmetiky. Od roku 1994 do roku 2007 působila na soukromé klinice plastické chirurgie v Průhonicích. Zde se specializovala především na oblast estetické chirurgie. Od roku 2006 do roku 2010 byla odbornou konzultantkou a poradkyní pro obor plastické chirurgie v USA, díky čemuž jí byl uděleno americké státní ocenění za výjimečné schopnosti v medicíně. V letech 2010 až 2012 zastávala na OB klinice Praha funkci primářky oddělení plastické chirurgie. Od roku 2012 působila jako primářka v Klinickém centru ISCARE I.V.F., a.s. Aktuálně pracuje na klinice YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v Praze.

Osvědčení a licence:

Lékařka v roce 1993 získala osvědčení udělené Českou lékařskou komorou, které ji opravňuje k výkonu lékařské praxe v oboru všeobecná chirurgie. O dva roky později pak získala stejné osvědčení k výkonu v oboru plastické chirurgie. Ve stejném roce získala také licenci od České lékařské komory pro obor plastické chirurgie. V roce 2010 jí bylo uděleno Ministerstvem zdravotnictví osvědčení týkající se specializované způsobilosti lékaře v oboru všeobecná a rovněž plastická chirurgie.

Odborné stáže:

MUDr. Věra Šatánková má za sebou hned několik účastí na zahraničních odborných stážích. Za tímto účelem navštívila univerzitní nemocnice či soukromé kliniky v Californii, Washington DC, New Yorku, Amsterdamu, USA nebo Frankfurtu. Na odborných stážích se většinou soustředila na oblast plastické chirurgie.

Certifikace:

Lékařka je držitelkou řady certifikátů, a to například pro provádění PRP terapií, mezoterapií, pro aplikaci vláken Aptos a Silhouette, pro endokospii v estetické chirurgii, pro aplikaci implantátů při augmentační mammaplastice, pro aplikaci botulotoxinu a výplňových materiálů a pro provádění invazivní laserové terapie.

Další aktivity:

MUDr. Věra Šatánková se věnuje také výuce v oblasti plastické chirurgie, výzkumu vlivu prsních implantátů, rovněž publikuje v odborné literatuře a vystupuje v TV, kde se věnuje problematice v estetické chirurgii.

YES VISAGE je největší klinika plastické chirurgie a estetické medicíny v České republice a na Slovensku. Ve svým 5 pobočkách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí svým klientům celou řadu kosmetických zákroků a plastických operací.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1994

Ordinační hodiny:

  • Pondělí až pátek 8:00 - 19:00, konzultace trvá cca 30 minut.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (38)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Paní doktorka Šatánková je ztělesněním zázraku. Začátkem května 2023 jsem se podrobila kompletní rhinoplastice a byť jsem měla obavy, zda jsem byla při konzultaci srozumitelná, neboť jsem netoužila po žádné dramatické změně, či změně podle posledních...Číst dál

U paní doktorky Šatánkové jsem podstoupila modelaci prsou s augmentací, na klinice YESVisage. Nyní jsem cca měsíc a půl po zákroku, a musím říct, že výsledky předčily moje očekávání. Prsa vypadají skvěle, jizvy jsou zhojené, a já si užívám trička a p...Číst dál

U panì dr. šatànkovè jsem podstoupila kompletnì rhinoplastiku a mužu rìct že jsem naprosto spokojenà vysledek je krasny jsem moc rada ze jsem jsi vas vybrala jste moc mila a prijemna dekuju za krasny nos. Katerina.B

Naprostá spokojenost se vším.. od konzultace po celkovou péči 🙏 1.3.2022

Kompletní příběh (Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)):
Augmentace prsou s modelací v ABCLinic
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Věra Šatánková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (24)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (5)

Požádejte: MUDr. Věra Šatánková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (32)

Kruhy a propady pod očima
Odpověď odborníka · 30. 11. 2020

Dobrý den, pokud máte takzvaná jelita pod očima, pak je nutné provést operaci s odstraněním tukových prolapsu. V okolí horních víček se může použít jednak neinvazivní metody jako aplikace HA anebo vlastního tuku, popřípadě kombinace chirurgického...

Číst dál
Rhinoplastika a liposukce podbradku
Odpověď odborníka · 15. 11. 2020

Dobrý den! Rhinoplastiku a liposukci podbradku je možné podstoupit jako první v jedné operační době. Pak se uvidí, do jaké míry je potřeba zvýraznit vaši bradu. Pokud bude tato operace potřeba, pak odstup od první série operací by měl být...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Věra Šatánková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!