Navigace

  • Úvod
  • Jak rekonstrukce panenské blány probíhá?
  • Rizika hymenoplastiky
  • Cena

Úvod

Hymenoplastika – stále více se rozšiřující trend. Ženy chtějí opět prožít první sexuální styk spojený s krvácením. Důvody znovunabytí panenství jsou nejrůznější. Kulturní i náboženské nebo ženy chtějí jen potěšit své partnery a zažít druhé líbanky.

Jak rekonstrukce panenské blány probíhá?

Celý zákrok je prováděn v celkové anestezii a oproti ostatním zákrokům plastické chirurgie trvá krátkou dobu. Během zákroku je nesložitě upravena sliznice poševního vchodu tak, že se z jedné strany poševního vchodu přichytí k druhé straně vstřebatelnými stehy.

Rizika hymenoplastiky

Rizika hymenoplastiky

Rizika hymenoplastiky

Hymenoplastika je velmi šetrný zákrok, při kterém nehrozí žádná rizika, pokud jej provádí zodpovědný a kvalifikovaný atestovaný chirurg. 

Po hymenoplastice nehrozí problémy s odtokem menstruační krve, ani nedochází ke znecitlivění poševního vchodu.

Po dostatečně dlouhé rekonvalescenci pociťují ženy při pohlavním styku stejné pocity jako při jejich prvním styku.

Cena

Přibližná cena rekonstrukce panenské blány je 15 tisíc korun.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."