ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

(35 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
V Parku 2308/8, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 08748781
ABClinic Art & Beauty
ABClinic Art & Beauty
(35 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Naše motto: Jdeme s přirozeností.

ABClinic Art & Beauty v Praze je první klinikou v ČR, která staví na konceptu komplexní multioborové péče. Jednotlivé služby se mezi sebou navzájem doplňují. Svým klientům tak pomáhá udržet nejen jejich přirozenou krásu a skvělý vzhled, ale především zdraví a celkovou kondici.

Mnoho klientů hledá možnost komplexní péče v rámci jednoho pracoviště, a klinika ABClinic Art & Beauty se jim v tom snaží vyjít vstříc. Nabízí služby v oboru plastické chirurgie, estetické a korektivní dermatologie, fyzioterapie, výživového poradenství, odstranění chrápání či křečových žil, transplantace vlasů, zpevnění těla, nebo léčby celulitidy. 

„Záleží nám na tom, aby krása, o kterou usilujeme, byla přirozená. Naše klienty ‚neredukujeme' na problém, se kterým přicházejí. Naopak, na ten vždy nahlížíme v kontextu celkového zdraví i způsobu života. Díky tomu jsme schopni nabídnout efektivní řešení, a také nastavit účinná preventivní opatření.“

Při jednotlivých ošetřeních je kladen důraz na nejmodernější postupy a trendy. Klinika nabízí unikátní přístrojové vybavení a používá prověřené doplňkové produkty. Svým klientům poskytuje vysoce individualizovanou péči té nejvyšší kvality.

Tým ABClinic tvoří profesionálové s bohatými zkušenostmi, pro které je jejich práce skutečným posláním. Naslouchají svým klientům, vnímají jejich obavy a přání, a také respektují jejich pohledy: „Dbáme na maximální bezpečnost našich klientů a zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy.“

Profesní filozofie

Součástí filozofie kliniky je, že maximálního zlepšení lze docílit pouze souhrou zdravotních a estetických opatření. Toto krédo vychází z přesvědčení, že většina obtíží v estetice je provázána s více medicínskými obory, bez kterých nelze stanovit správnou indikaci ani dosáhnout očekávaných výsledků.

Z tohoto důvodu najdete v ABClinic Art & Beauty obory, které se navzájem doplňují:

Specializace ABClinic Art & Beauty:

 • Plastická chirurgie
 • Dermatologie/Dermatovenerologie
 • Estetická medicína
 • Transplantace vlasů a obočí
 • Fyzioterapie
 • Odstranění chrápání
 • Výživové poradenství
 • Odstranění křečových žil / varixů
 • Urologie
 • Neinvazivní zpevnění těla a léčba celulitidy

V každém z těchto oborů najdete specialisty, kteří s Vámi připraví individuální plán léčby přesně na míru Vašim potřebám včetně optimálního řešení zdravotního či estetického problému. 

V oblasti plastické chirurgie nalezne pacient na ABClinic Art & Beauty skutečně kompletní spektrum zákroků. Mezi nejčastěji vyhledávané patří:

 • Operace prsou – augmentace, modelace, zmenšení či rekonstrukce
 • Operace břicha, tzv. abdominoplastika
 • Zlepšení kontur obličeje: facelifting, operace horních i dolních víček, operace nosu, profiloplastika, operace uší
 • Kontury těla: liposukce, plastická operace paží a stehen, augmentace hýždí a Brazilian Buttlift
 • Intimní chirurgie: plastická operace stydkých pysků, vaginoplastika, zvětšení penisu

Klinika ABClinic Art & Beauty exkluzivně spolupracuje s kosmetickou značkou Universkin. Díky ní má klient možnost získat na míru vytvořený preparát s individuálním složením, a to po předchozí analýze jeho pleti.

Značka RENEVE MONACO poskytuje ucelený projekt metody kombinující estetickou medicínu a inovativní technologii.

Na klinice je možné podstoupit i méně invazivní metody pomocí moderního přístrojového vybavení. Tyto metody nevyžadují zdlouhavou rekonvalescenci, ani vyřazení z běžného společenského života. Poskytují šetrné omlazení pokožky, vyhlazení vrásek, formování tělesných kontur, odstranění kožních výrůstků a tetování, zesvětlení pigmentací, léčbu akné apod.

Klinika ABClinic Art & Beauty je vybavena moderním stylovým zařízením. Díky přátelskému personálu se u nás klienti cítí spokojeně. 

Na fotografiích v profilu si můžete prohlédnout prostory kliniky i videa s lékaři z ABClinic Art & Beauty, abyste je lépe poznali. Pokud se rozhodnete objednat se na konzultaci, na klinice Vás rádi poznají a budou se Vám plně věnovat.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Español
 • Français
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Recenze (35)

5.0
35 Recenzí · 100 % doporučuje
Modelace prsou s augmentací

Dne 11.6. Jsem podstoupila abdominoplastiku zároveň s modelací a vyplní prsou. Zákroku na několik hodin se ujal Mudr. Hendrych. Pan doktor odvedl neskutečnou práci. Měla jsem velmi rozdílnou velikost prsou na každé straně, a zároveň velmi povyslou ků...Číst dál

Rhinoplastika

V únoru jsem podstoupila plastiku nosu a s výsledkem jsem opravdu moc spokojená. Operace proběhla hladce a zotavení nebylo tak náročné, jak jsem si myslela. Ke krásnému výsledku mi pomohl pan MUDr. Lucák. Díky jeho profesionalitě a šikovným rukám jse...Číst dál

Odstranění kožních výrůstků

Krasna klinika,pan doktor byl uzasny.Zakrok trval chvili a druhy den uz sem fungovala uplne normalne. Vse se zhojilo jak melo a ja se hlavne vyhla neskutecne bolestivé operaci.Vsem kolem me jen doporucuji!

Modelace prsou s augmentací

Dobrý den, pokud se někdo rozhoduje jakou zvolit kliniku, tak tuto mohu doporučit všemi deseti. 1. Na recepci vždy milé přivítání a skvělý přístup. 2. Byla jsem na augmentaci s modelací prsou u pana doktora Patzelta, který má opravdu zlaté ruce i...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (6)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (28)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (139)

Zvětšení rtu Hyamirou
Odpověď odborníka · 7. 6. 2021

Dobrý den, osobně pracuji již několik let s firmou Hyamira a učím i ostatní lékaře tyto výplně používat. Přesvědčil jsem se již několikrát o její skvělé kvalitě a bezpečnosti a určitě bych tento typ výplně doporučil. Pokud byste měla zájem...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (9)

Transplantace vlasů metodou DHI

Transplantace vlasů metodou DHI

Někteří muži jsou na svou pleš hrdí. Jiným ale vadí a spolu s řídnoucí kšticí trpí i jejich sebevědomí. Tento problém se ovšem zdaleka netýká...
23. 5. 2022
Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.