Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Malý podbradek / vylepšení kontur tváře

Natulik
Natulik
10. 12. 2016 · Poslední odpověď: 7. 11. 2017

Dobrý den, prosím o radu. Trápí mě malé ale nevzhledné množství tuku v podbradku a lehce asymetrické a trochu ochablé kontury tváře (je mi 30 let, foto v příloze). Vyzkoušela jsem kavitaci, zmražení tukových buněk a injekční lipolýzu. Tuk se vždy velmi brzo vrátil zpět. Uvažuji o liposukci laserem, nebo o face liftingu podbradku. Poradte prosím, co by bylo v řešení tohoto problému nejlepší a hlavně mělo trvalý výsledek?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 12. 2016
Nejlepší odpověď
Liposukce podbradku z neviditelných řezů za ušima je možná. Tumescence, tedy přeplnění krajiny roztokem s lokálním anestetikem a adrenalinem je samozřejmostí. Tak ještě 6-8 let a mohu Vám udělat malý lifting, i když si myslím, že jej nepotřebujete. Fotíte se s bradou dolů a to se kůže štosuje všem. Ukažte záklon a uvidíte, že tam nic nemáte. I tak si myslím, že toho tuku tam moc nebude, že je to u úhlem brady tak jak jste narostla. Ale to se musí vidět.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 7. 11. 2017
Dobrý den, na řešení podbradku Vám rádi doporučíme biologickou injekční liposukci, která velmi šetřeně zničí celé tukové buňky (ne jen jejich obsah). Tedy nevzniká jojo efekt.


Cena biologické injekční liposukce podbradku je velmi příznivá. Je nutné projít vstupní konzultací u dermatologa, pokud byste měla o tuto konzultaci zájem, neváhejte se obrátit na naše klientské centrum:
Hezký den Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
10. 12. 2016
Mám velmi dobré výsledky s tumescentní liposukcí těchto oblastí. Pokud máte zájem objednejte se na konzultaci.Vámi absolvovaná ošetření opravdu nefungují. Na lifting je ve vašem věku brzy.
MUDr.J.Kačírková Medilip Černošice
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi