Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrodermabraze

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 5 příběhů
Průměrná cena
2.844 Kč
Průměrná cena
Podle 72 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to mikrodermabraze?

Mikrodermabraze je minimálně invazivní postup používaný k obnovení celkového tónu pleti a textury. Může zlepšit vzhled pokožky poškozené sluncem, s výskytem vrásek, jemných linek, stařeckých skvrn, jizev po akné, melasmy a dalších nežádoucích stavů pokožky. Procedura využívá speciální aplikátor s abrazivním povrchem k jemnému pískování silné vnější vrstvy pokožky, aby se omladila. Odlišná technika mikrodermabraze využívá jemné částice oxidu hlinitého nebo hydrogenuhličitanu sodného za současného působení vakua, aby dosáhla stejného výsledku jako brusný povrch.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na mikrodermabrazi?

Mikrodermabraze

Kdo je vhodným kandidátem

Mikrodermabraze je považována za bezpečný postup pro většinu typů a barev pokožky. Lidé se mohou rozhodnout pro zákrok, pokud mají kožní problémy jako jsou jemné linky a vrásky, hyperpigmentace, stařecké skvrny, rozšířené póry a černé tečky, akné a jizvy po akné, strie, sklon k mastné pleti, nerovnoměrný tón pleti, melasma či poškození sluncem.

Mikrodermabraze se nedoporučuje lidem s tmavou pokožkou, stejně jako těm, kteří trpí infekcemi a kožními lézemi, opary, bradavicemi, spálením od slunce nebo změnami barvy kůže.

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Vyberte si vhodného odborníka

Estheticon nabízí mnoho odborníků, kteří mikrodermabrazi provádí. Zákrok je vždy vhodné konzultovat s dermatologem. Každý člověk a problém je velmi specifický, proto je velmi důležité pochopit, jakých výsledků lze mikrodermabrazí docílit a kolik bude potřeba sezení.

Nejlepší je navštívit dermatologa nebo kvalifikovaného kosmetologa, který absolvoval příslušné kurzy a má certifikát potvrzující jeho dovednosti. Stojí za to se ujistit, že pracoviště, které si vyberete, získalo všechna požadovaná povolení a že jsou dodržována hygienická pravidla.

Bibliografie

American Society of Plastic Surgeons, Microdermabrasion [online]. Dostupné na: https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/microdermabrasion [Datum: 3. února 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře