Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha

Klinika GHC Praha Premium

(43 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 25722433
Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha Premium
(43 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 6841 návštěv profilu

Klinika GHC Praha je první soukromou klinikou v ČR, založena již v roce 1996. Máme 25ti letou zkušenost s komplexní péčí o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Naše komplexní péče začíná individuálním přístupem od prvního setkání a uspokojení potřeb klienta ve všech lékařských oblastech: interna, gynekologie, pediatrie, stomatologie, plastická chirurgie, všeobecná chirurgie, estetická medicína, dermatologie, fyzio / wellness a samozřejmě špičková pooperační péče včetně JIP (Jednotky intenzivní péče).

Interna a komplexní léčba

Interní oddělení tvoří největší a nejdůležitější složku komplexní péče Kliniky GHC Praha. Je vybaveno výbornou diagnostickou technikou, která umožňuje přesně zhodnotit aktuální zdravotní stav a jeho změny v průběhu léčby. Využíváme prostor ambulantní i lůžkové části interního oddělení, jednotku intenzivní péče a služby fyzioterapeutického oddělení. To nám dává velice účinný nástroj, jak šetřit klientův čas a dosáhnout nejlepších výsledků.

Nejčastější potíže, které úspěšně léčíme, jsou různé druhy civilizačních chorob. Nejrozšířenější jsou nemoci cévní, nemoci srdce a zažívací potíže. Velmi účinná je na Klinice léčba psychosomatických poruch, jejichž původcem je stres, přepracování a chronická únava ve spojení s nezdravým životním stylem.

Specializace Kliniky GHC Praha umožňuje účinnou léčbu především:

 • astmatu

 • emocí srdce

 • jaterních chorob

 • nemocí z důvodu stresu a přepracování

 • chronické únavy

 • včasnou diagnostiku a prevenci rakoviny

Preventivní složka péče je zcela výjimečná a oceňují ji především manažeři, politici a další osoby, pro které je dlouhodobé onemocnění v podstatě nepřijatelné.

Gynekologie

Organizace a pojetí gynekologické péče o ženy všech věkových kategorií na Klinice GHC Praha vychází z filozofie jednoty a celistvosti organismu a jeho funkcí, čímž se výrazně odlišujeme od ostatních gynekologických pracovišť, a to nejen v diagnostice, ale především v terapeutických výsledcích. Nabízíme ženám preventivní i cílené prohlídky. Naše lékařka Vás velmi citlivě vyšetří včetně vaginálního ultrazvuku a podle potřeby provede cílená kultivační nebo cytologická vyšetření, poradí Vám vhodnou antikoncepci nebo hormonální substituční léčbu. Kromě onkologické prevence provádíme léčbu standardních gynekologických potíží (záněty, endometrióza apod.), bude-li zapotřebí domluvíme i chirurgický zákrok na naší klinice nebo v některé z pražských fakultních nemocnic.

Důležitá je rovněž léčba některých druhů neplodnosti v úzké součinnosti s interním oddělením a fyzioterapeutickým provozem Kliniky GHC Praha. Kombinací všech těchto složek se často dosahuje překvapivých úspěchů při zachování zásady šetrného a přirozeného postoje k léčbě neplodnosti.

Ortopedie

Poskytuje konzultace týkající se problémů pohybového aparátu zejména kostí, šlach a kloubů, řešení bolestivých kloubních stavů a deformit, následků úrazů a poranění, potíží v důsledku degenerativních kloubních změn.

ORL

Diagnostika a léčba problémů týkajících se ucha, nosu a krku. Provádíme klasické ORL vyšetření, dle potřeby i některé chirurgické zákroky (operace deviace nosní přepážky, odstranění krčních mandlí, slinných žláz apod.).

Psychiatrie a psychologie

Psychiatrie, konzultace, psychologická a farmakologická léčba psychických potíží, mezi nimiž v dnešní době dominují depresivní stavy a různé formy úzkostných poruch včetně psychosomatických potíží. Konzultace a vyšetření týkajících se psychóz a psychicky podmíněných sexuálních dysfunkcí.

Psychologie – pomoc psychologickými metodami při řešení nejčastěji depresivních a úzkostných stavů, problémů se zvládáním zátěžových i krizových životních situací, v případě potřeby testování osobnosti.

Urologie

Jde o diagnostiku a léčbu nemocí vývodných močových cest, prostatických potíží, chirurgické zásahy a korekce na genitálu žen i mužů.

Klinika GHC Praha je jedním z prvních soukromých zdravotnických zařízení v České republice. Své služby nabízí již po dobu 20 let.

Klinika GHC Praha se může pyšnit rozsáhlou a vysoce specializovanou nabídkou služeb nejen v oblasti plastické a estetické medicíny, ale i v oblasti dermatologie, stomatologie, všeobecné chirurgie a dalších souvisejících lékařských oborech. O estetickou oblast se starají špičky v oboru plastické chirurgie prof. MUDr. Markéta Dušková. CSc., doc. MUDr. Miroslav Tvrdek a MUDr. Jiří Bayer.

Všichni tito tři specialisté nabízí široké spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Prof. MUDr. Markéta Dušková se věnuje především plastice nosu a stárnoucího obličeje.

Estetickou dermatologii zastupují MUDr. Nina Koutná, MUDr. Blanka Havlíčková, Ph.D. a MUDr. Jana Eftimovská. Specializují se na redukci tuku, miniinvazivní estetické zákroky, omlazení pleti a léčbu padání vlasů.Tým kliniky je připraven vás hýčkat i v kosmetickém salonu, manikúrou, fyzioterapií a příjemnými masážemi. To vše v naprostém soukromí, a přesto v srdci Prahy.

Lékařský tým je tvořen předními odborníky ve svém oboru s mnohaletou praxí, a také proto patří Klinika GHC Praha k vyhledávaným zařízením. Náš tým klade důraz zejména na osobní přístup a vysoce kvalitní péči a za léta svého působení klinika získala velice kladné renomé a mnoho spokojených, nejen domácích, ale i zahraničních klientů.

Klinika se nachází v nádherném centru Prahy. Prostory bývalého kláštera nabízí jedinečnou historickou atmosféru. Uvnitř však najdete moderní interiér s nejnovější technikou. Zajímavé atrium s živým stromem a fontánou vám zpříjemní chvíle v čekárně před jednotlivými ambulancemi.

Lůžkové oddělení pro pacienty je nadstandardně vybavené. Pro infuzní a revitalizační pobyty jsou zde připravené hotelové pokoje, které vám svým jedinečným designem a atmosférou pomohou s příjemným odpočinkem a relaxací po ošetření. O všechny klienty se s maximální péčí starají lékaři a proškolený zdravotnický personál.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 550Kč

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (43)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Na paní doktorku Koutnou jsem dostala tip od kolegyně z práce a opravdu jí mohu jen a jen doporučit. Byla velmi příjemná, důkladně se mnou vše probrala a mohu říci, že i zákrok se povedl na 1*. Šlo o odstranění znaménka na obličeji. Má první zkušenos...Číst dál

Profesionální přístup skvělého operatéra, vynikající pooperační péče celého týmu, od lékařů internistů, přes zdravotního bratra a sestry až po ochotné a milé kuchařky

1.9. jsem podstoupila augmentaci prsou u paní profesorky Duškové. Absolutní spokojenost s jejím přístupem, odvedla krásnou práci, jsem moc spokojená. Dále bych chtěla vypíchnout skvělou pooperační péči, které se vám zde dostane. Sestřičky udělají vše...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Klinika GHC Praha o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (28)

Rhinoplastika a septoplastika napodruhé

Měla jsem nos dlouhý s velkým hrbolem. Zepředu se stáčel k jedné straně a začala jsem pociťovat horší dýchání na jednu stranu. Po strašně dlouhé době jsem se rozhodla pro prof. Duškovou a ačkoliv jsem slyšela i názory typu arogantní paní atd.,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (47)

Videa (8)

Požádejte: Klinika GHC Praha o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (238)

Otok víček po Plexru
Odpověď odborníka · 19. 6. 2018

Je to velmi individuální. Obvykle otok dosti opadne během asi týdne, vzácně to může trvat déle. Make-up je možno použít cca 4.-5. den po zákroku (je ale potřeba odstraňovat ho pak velmi opatrně, aby nedošlo k násilnému vyloupání stroupků). Sluneční...

Číst dál
Trvanlivost efektu ošetření
Odpověď odborníka · 7. 6. 2018

Stabilita efektu dosaženého ošetřením Plexrem je vždy velmi individuální, i když je podobná jako u plastické chirurgie. Obecně u obou přístupů platí, že u tenčí kůže obvykle vidíme nové povolování spíše dříve po zákroku, tenká kůže totiž často...

Číst dál
Plexr a tvorba jizev
Odpověď odborníka · 4. 6. 2018

Keloidní jizvy se tvoří typicky spíše na trupu, ramenou, pažích, případně uších, po plastikách víček je to extrémně vzácné. Jistě musí v daném případě pravděpodobnost vzniku neuspokojivých jizev uvážit plastický chirurg. Pokud jde o zákrok Plexrem,...

Číst dál
Plexr na horní i dolní víčka
Odpověď odborníka · 29. 5. 2018
Lze ošetřit obojí víčka, ale na dolních víčkách se obvykle provádí výkon méně razantně (řasy trochu překážejí a citlivost při zákroku tam bývá o něco větší). MUDr. Nina Koutná dermatolog kliniky GHC Praha
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Požádejte: Klinika GHC Praha o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!