Klinika GHC Praha

Klinika GHC Praha Premium

(45 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 21 hodin
IČP nebo IČO 25722433
Klinika GHC Praha Premium
(45 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 9221 návštěv profilu

Klinika GHC Praha je první soukromou klinikou v ČR, založena již v roce 1996. Máme 25ti letou zkušenost s komplexní péčí o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Naše komplexní péče začíná individuálním přístupem od prvního setkání a uspokojení potřeb klienta ve všech lékařských oblastech: interna, gynekologie, pediatrie, stomatologie, plastická chirurgie, všeobecná chirurgie, estetická medicína, dermatologie, fyzio / wellness a samozřejmě špičková pooperační péče včetně JIP (Jednotky intenzivní péče).

Interna a komplexní léčba

Interní oddělení tvoří největší a nejdůležitější složku komplexní péče Kliniky GHC Praha. Je vybaveno výbornou diagnostickou technikou, která umožňuje přesně zhodnotit aktuální zdravotní stav a jeho změny v průběhu léčby. Využíváme prostor ambulantní i lůžkové části interního oddělení, jednotku intenzivní péče a služby fyzioterapeutického oddělení. To nám dává velice účinný nástroj, jak šetřit klientův čas a dosáhnout nejlepších výsledků.

Nejčastější potíže, které úspěšně léčíme, jsou různé druhy civilizačních chorob. Nejrozšířenější jsou nemoci cévní, nemoci srdce a zažívací potíže. Velmi účinná je na Klinice léčba psychosomatických poruch, jejichž původcem je stres, přepracování a chronická únava ve spojení s nezdravým životním stylem.

Specializace Kliniky GHC Praha umožňuje účinnou léčbu především:

 • astmatu

 • emocí srdce

 • jaterních chorob

 • nemocí z důvodu stresu a přepracování

 • chronické únavy

 • včasnou diagnostiku a prevenci rakoviny

Preventivní složka péče je zcela výjimečná a oceňují ji především manažeři, politici a další osoby, pro které je dlouhodobé onemocnění v podstatě nepřijatelné.

Gynekologie

Organizace a pojetí gynekologické péče o ženy všech věkových kategorií na Klinice GHC Praha vychází z filozofie jednoty a celistvosti organismu a jeho funkcí, čímž se výrazně odlišujeme od ostatních gynekologických pracovišť, a to nejen v diagnostice, ale především v terapeutických výsledcích. Nabízíme ženám preventivní i cílené prohlídky. Naše lékařka Vás velmi citlivě vyšetří včetně vaginálního ultrazvuku a podle potřeby provede cílená kultivační nebo cytologická vyšetření, poradí Vám vhodnou antikoncepci nebo hormonální substituční léčbu. Kromě onkologické prevence provádíme léčbu standardních gynekologických potíží (záněty, endometrióza apod.), bude-li zapotřebí domluvíme i chirurgický zákrok na naší klinice nebo v některé z pražských fakultních nemocnic.

Důležitá je rovněž léčba některých druhů neplodnosti v úzké součinnosti s interním oddělením a fyzioterapeutickým provozem Kliniky GHC Praha. Kombinací všech těchto složek se často dosahuje překvapivých úspěchů při zachování zásady šetrného a přirozeného postoje k léčbě neplodnosti.

Ortopedie

Poskytuje konzultace týkající se problémů pohybového aparátu zejména kostí, šlach a kloubů, řešení bolestivých kloubních stavů a deformit, následků úrazů a poranění, potíží v důsledku degenerativních kloubních změn.

ORL

Diagnostika a léčba problémů týkajících se ucha, nosu a krku. Provádíme klasické ORL vyšetření, dle potřeby i některé chirurgické zákroky (operace deviace nosní přepážky, odstranění krčních mandlí, slinných žláz apod.).

Psychiatrie a psychologie

Psychiatrie, konzultace, psychologická a farmakologická léčba psychických potíží, mezi nimiž v dnešní době dominují depresivní stavy a různé formy úzkostných poruch včetně psychosomatických potíží. Konzultace a vyšetření týkajících se psychóz a psychicky podmíněných sexuálních dysfunkcí.

Psychologie – pomoc psychologickými metodami při řešení nejčastěji depresivních a úzkostných stavů, problémů se zvládáním zátěžových i krizových životních situací, v případě potřeby testování osobnosti.

Urologie

Jde o diagnostiku a léčbu nemocí vývodných močových cest, prostatických potíží, chirurgické zásahy a korekce na genitálu žen i mužů.

Klinika GHC Praha je jedním z prvních soukromých zdravotnických zařízení v České republice. Své služby nabízí již po dobu 20 let.

Klinika GHC Praha se může pyšnit rozsáhlou a vysoce specializovanou nabídkou služeb nejen v oblasti plastické a estetické medicíny, ale i v oblasti dermatologie, stomatologie, všeobecné chirurgie a dalších souvisejících lékařských oborech. O estetickou oblast se starají špičky v oboru plastické chirurgie prof. MUDr. Markéta Dušková. CSc., doc. MUDr. Miroslav Tvrdek a MUDr. Jiří Bayer.

Všichni tito tři specialisté nabízí široké spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Prof. MUDr. Markéta Dušková se věnuje především plastice nosu a stárnoucího obličeje.

Estetickou dermatologii zastupují MUDr. Nina Koutná, MUDr. Blanka Havlíčková, Ph.D. a MUDr. Jana Eftimovská. Specializují se na redukci tuku, miniinvazivní estetické zákroky, omlazení pleti a léčbu padání vlasů.Tým kliniky je připraven vás hýčkat i v kosmetickém salonu, manikúrou, fyzioterapií a příjemnými masážemi. To vše v naprostém soukromí, a přesto v srdci Prahy.

Lékařský tým je tvořen předními odborníky ve svém oboru s mnohaletou praxí, a také proto patří Klinika GHC Praha k vyhledávaným zařízením. Náš tým klade důraz zejména na osobní přístup a vysoce kvalitní péči a za léta svého působení klinika získala velice kladné renomé a mnoho spokojených, nejen domácích, ale i zahraničních klientů.

Klinika se nachází v nádherném centru Prahy. Prostory bývalého kláštera nabízí jedinečnou historickou atmosféru. Uvnitř však najdete moderní interiér s nejnovější technikou. Zajímavé atrium s živým stromem a fontánou vám zpříjemní chvíle v čekárně před jednotlivými ambulancemi.

Lůžkové oddělení pro pacienty je nadstandardně vybavené. Pro infuzní a revitalizační pobyty jsou zde připravené hotelové pokoje, které vám svým jedinečným designem a atmosférou pomohou s příjemným odpočinkem a relaxací po ošetření. O všechny klienty se s maximální péčí starají lékaři a proškolený zdravotnický personál.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 550Kč

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (45)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Ráda vypadám svěže a proto jsem se rozhodla pro botox. Výsledky zákroku u paní doktorky Koutné jsou přirozené, vypadá to tak naturalně. Na PRP chodím dvakrát do roka a na ozón tváře také tak dvakrát za rok. Jsem moc spokojena. Na klinice je to moc př...Číst dál

Kompletní příběh (Botulotoxin):
Botox proti vraskam na GHC klinice v Praze

S výplněmi kyselinou hyaluronovou a botoxem u paní doktorky Koutné na klinice GHC v Praze jsem velmi spokojená, výsledek vypadá vždycky přirozene. Člověk je takový odpočatý. Paní doktorka da vždycky jen kousek, pravidelně doplňujeme a díky tomu nejso...Číst dál

Kompletní příběh (Kyselina hyaluronová):
Výplně v obličeji na GHC klinice v Praze

Na paní doktorku Koutnou jsem dostala tip od kolegyně z práce a opravdu jí mohu jen a jen doporučit. Byla velmi příjemná, důkladně se mnou vše probrala a mohu říci, že i zákrok se povedl na 1*. Šlo o odstranění znaménka na obličeji. Má první zkušenos...Číst dál

Profesionální přístup skvělého operatéra, vynikající pooperační péče celého týmu, od lékařů internistů, přes zdravotního bratra a sestry až po ochotné a milé kuchařky

Zobrazit další recenze
Požádejte: Klinika GHC Praha o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (30)

Botox proti vraskam na GHC klinice v Praze

Na kliniku GHC jsem dostala doporučení od kamarádky. Chodím tam i na jiné ošetření než je botox, například na ozónovou terapii či plasmu - prp obličeje.

Ráda vypadám svěže a proto jsem se rozhodla pro botox. Výsledky zákroku u paní doktorky...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (35)

Videa (17)

Požádejte: Klinika GHC Praha o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (240)

Botox a užívání ibalginu
Odpověď odborníka · 20. 6. 2023

Dobrý den paní Jana835889,

efekt Botoxu by se Ibalginem snížit v žádném případě neměl. Léky jako Ibalgin, Ibuprofen, Aspirin apod. se v souvislosti s aplikací Botoxu nedoporučují pouze kvůli tomu, že mírně zvyšují krvácivost, teoreticky...

Číst dál
Bezoperacni rhinoplastika
Odpověď odborníka · 7. 6. 2023

Dobrý den RobertLegen,

na klinice GHC nabízíme nechirurgickou úpravu nosu. Jedná se o neinvazivní zákrok, tedy aplikaci fillerů pro vyrovnání asymetrie a úpravu tvaru nosu, korekci špičky nosu a podobně. Po aplikaci výplně je efekt ihned...

Číst dál
Otok víček po Plexru
Odpověď odborníka · 19. 6. 2018

Je to velmi individuální. Obvykle otok dosti opadne během asi týdne, vzácně to může trvat déle. Make-up je možno použít cca 4.-5. den po zákroku (je ale potřeba odstraňovat ho pak velmi opatrně, aby nedošlo k násilnému vyloupání stroupků). Sluneční...

Číst dál
Trvanlivost efektu ošetření
Odpověď odborníka · 7. 6. 2018

Stabilita efektu dosaženého ošetřením Plexrem je vždy velmi individuální, i když je podobná jako u plastické chirurgie. Obecně u obou přístupů platí, že u tenčí kůže obvykle vidíme nové povolování spíše dříve po zákroku, tenká kůže totiž často...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Lékaři z pracoviště

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

MUDr. Nina Koutná

MUDr. Nina Koutná

MUDr. Jana Eftimovská

MUDr. Jana Eftimovská

MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA

MUDr. Blanka Havlíčková PhD., MBA

Dr. Marianna Poljančuková

Dr. Marianna Poljančuková

Požádejte: Klinika GHC Praha o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!