Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstraneni letitych strii

Jan92
11. 8. 2020 · Poslední odpověď: 23. 8. 2020

Dobry den,

jiz od puberty se mi zacly tvorit strie a trva to do mych nynejsich 27 let. Zacly mi na boku, nasledne pod pupikem a od te doby se stale rozsiruji a zvetsuji. Nektere jiz dosahuji urovne prsou, tedy desitky cm dlouhe. Nasledne se strie zacly tvorit i kolem prsou, v podpazi, zkratka nezastavitelny proces, ktery se stale rozsiruje.

Podstoupil jsem nedavno konzultaci s dermatolozkou, ktera mi uprimne rekla, ze osetreni strii je velkym uskalim a laser, ktery se obvykle pouziva, bohuzel moc nepomaha. At necekam nic, jak to rict, zazracneho. Pomuze to jen tak okolo zhruba 10-30 %, co se tyce viditelnosti. Nakonec probehlo tedy testovaci osetreni dvou cerstvych strii v podpazi s tim, zda uvidime nejakou zmenu a aby to nebyl zbytecne drahy proces vzhledem k memu poctu strii. Bohuzel po 2 mesicich zakroku musim zatim potvrdit slova pani doktorky a konstatovat, ze nevidim zadnou zmenu osetrovaneho mista. Pocitam, ze zadne velke zmeny jiz nenastanou.

Muj dotaz bych rad polozil spise na dalsi metody, zda existuji jeste nejake moznosti, jak se o to pokusit. Docetl jsem se, ze lze strie odstranit i napriklad chirugicky odstranenim poskozene kuze, nektere kliniky zkousi i kombinace ruznych laseru. Existuje nejake ucinne reseni, jak strie zredukovat na viditelnosti? Pripadne pokud by mi nektera klinika zde nabidla konzultaci k reseni meho problemu, budu rad. Fotky mohu dodat. Jsem z Prahy 14.

Moc dekuji, Jan R.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
24. 8. 2020
Dobrý den, Jan
Na základě toho, co popisujete, je hlavním problémem to, že oblasti jizev nevyvíjejí dostatek kolagenu. Lasery v tomto smyslu by opravdu nepomohly.
Mým přístupem je kombinovat mezoterapii s oxidem křemičitým, kyselinou hyaluronovou, vitamíny a aminokyselinami a radiofreciencí, aby se znovu aktivovala produkce kolagenu a snížily se strie.
Pokud máte zájem o bezplatnou konzultaci, napište mi.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění strií
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 2. 2014
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2020
Odstranění strií
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2014
Odstranění strií
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2019
Odstranění strií
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 4. 2008
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2008
Odstranění strií
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 1. 2019
Mikrodermabraze
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi