Strie na prsou po augmentaci

Lambal
Lambal
18. 9. 2018 · Poslední odpověď: 9. 12. 2018

Je možné, že se na prsou po augmentaci vytvoří strie? Vytvořily se vám tady někomu?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den ,
Je to možné Důvody jsou nekvalitní kůže- špatná elasticita nebo příliš velký implantát. Zdraví drk
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2021
Odstranění strií
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2019
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2008
Odstranění strií
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 2. 2014
Odstranění strií
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Odstranění strií
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 1. 2019
Mikrodermabraze
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2013
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2020
Odstranění strií
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 8. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi