93%
Spokojenost
51 recenzí pacientů

Redukce a odstranění podkožního tuku pomocí kontrolovaného ochlazování tukových buněk. Princip této metody spočívá v podchlazení lipidů, které následkem snížení teploty zkrystalizují a odumřou. Z těla jsou pak odstraněny bílými krvinkami jako každá odumřelá tělesná buňka. Metoda je neinvazivní a nezanechává žádné viditelné stopy. Pozitivní výsledky... Více 

Kryolipolýza - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Kryolipolýza - Ceny

MEDICOM Clinic
Praha, Brno, Ústí nad Labem, Jihlava
Ceny od 4 000 Kč
MEDICOM Clinic
Dermacentrumplus
Frýdek-Místek
Ceny od 990 Kč
obvykle do 2 999 Kč
Dermacentrumplus
Ceny od 1 600 Kč
obvykle do 2 900 Kč
Beauty Studio Dana
Ceny od 2 618 Kč
obvykle do 4 118 Kč
Brandeis Clinic
Ceny od 3 500 Kč
obvykle do 5 000 Kč
Amaryllis Centrum Praha

Informace o zákroku

Redukce a odstranění podkožního tuku pomocí kontrolovaného ochlazování tukových buněk. Princip této metody spočívá v podchlazení lipidů, které následkem snížení teploty zkrystalizují a odumřou. Z těla jsou pak odstraněny bílými krvinkami jako každá odumřelá tělesná buňka. Metoda je neinvazivní a nezanechává žádné viditelné stopy. Pozitivní výsledky této metody byly prokázány několika studiemi.

Zjistěte jak probíhá Coolsculpting Zeltiq kryolipolýza, pro koho je vhodná a jaké výsledky můžete očekávat

Aktualizováno: 17.12.2014

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní