Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kryolipolýza

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 21 příběhů
Průměrná cena
6.700 Kč
Průměrná cena
Podle 18 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný po 1 měsíci
  • Dočasné výsledky

Co je to kryolipolýza?

Většina z nás dobře ví, jak těžké může být shodit nevzhledné „špíčky“ na určitých místech na našem těle, a to i přestože se stravujeme zdravě a cvičíme pravidelně, s takovými zásobami nahromaděného tuku nám však může pomoci metoda s názvem kryolipolýza, která je schopna odstranit tvrdošíjný tuk z takřka všech možných oblastí těla – břicha, boků, hýždí, ale i vnitřních i vnějších stran stehen a paží. Kryolipolýza je efektivní a bezpečné ošetření, při němž se zbavíte nadbytečných tukových zásob přirozeným způsobem a bez anestezie.

Vhodná alternativa liposukce

Přístroj na kryolipolýzu

Kryolipolýza používá k odstranění tuku působení chladu

Jak uvádí Americká společnost plastických chirurgů, kryolipolýza, která se někdy označuje také jako „CoolSculpting“, používá k rozpadu tukových buněk nízkou teplotu. Tukové buňky jsou na rozdíl od jiných typů buněk zvláště citlivé na působení chladu. Při kryolipolýze sice tukové buňky zmrznou, kůže a další tkáně jsou však chráněny. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších neinvazivních procedur používaných k redukci tuku, s více než 450 000 ošetřeními po celém světě.

Ošetření se používá úspěšně k odstranění celulitidy na různých částech těla. Jedná se o vhodnou alternativu liposukce pro ty, kteří si přeji modelovat své tělo a na některých místech se jim to zkrátka nedaří.

V současné době je možné podstoupit kryolipolýzu různými druhy přístrojů. V České republice používají kliniky estetické medicíny řadu produktů, z nichž některé jsou uvedeny níže:

  • Zeltiq CoolSculpting®
  • CoolTech
  • LipoCryo™
  • CryoVAC Prestige

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na kryolipolýzu?

Výsledek kryolipolýzy

Foto před a po LE CLINIC

V případě, že byste se rádi zbavili tukových polštářků umístěných v problematických partiích vašeho těla, kryolipolýza může být vhodným řešením právě pro vás. Nejedná se o metodu redukce hmotnosti, ale o způsob modelace a zlepšení tvaru těla a odstranění lokálně nahromaděného tuku. Jestli cvičíte a stravujete se zdravým způsobem, ale stále nevnímáte výsledky v určitých oblastech či na vzhledu celulitidy, jste vhodným kandidátem pro toto ošetření. Ošetření mohou podstoupit muži i ženy.


Bibliografie

American Med Spa Association. 2020. Coolsculpting. [online] Available at: <https://www.americanmedspa.org/page/coolsculpting> [Accessed 26 July 2020].

American Society of Plastic Surgeons. 2020. What Is Cryolipolysis?. [online] Available at: <https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/nonsurgical-fat-reduction/cryolipolysis> [Accessed 26 July 2020].

C.E.M. Centrum estetické medicíny. 2020. Kryolipolýza. [online] Available at: <https://www.cemcz.cz/kryolipolyza> [Accessed 26 July 2020].

Estetika MUDr. Chaloupková. 2020. Kryolipolýza. [online] Available at: <https://www.estetikachaloupkova.cz/pece-o-telo/kryolipolyza/> [Accessed 24 July 2020].

MEDICOM Clinic. 2020. Neinvazivní Liposukce – Kryolipolýza Cooltech. [online] Available at: <https://www.medicomclinic.cz/kryolipoliza-cooltech> [Accessed 26 July 2020].

Rehabilitace.info. 2020. Kryolipolýza – Co Je To A K Čemu Je Dobrá?. [online] Available at: <https://www.rehabilitace.info/zdravotni-zarizeni/kryolipolyza-co-je-to-a-k-cemu-je-dobra/> [Accessed 26 July 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře