Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozdíly v cenách labioplastiky

Uzivatel
31. 7. 2008 · Poslední odpověď: 1. 8. 2008

Dobrý den, uvažuji o labioplastice a zaráží mě to obrozvské cenové rozpětí za zákrok. Na čem všem cena závisí? Jak si můžu být jistá, že lékeř který mi oparci provádí je opravdu odborník? Ne vždy totiž znamená "čím dražší, tím lepší".Moc děkuji za opověď

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 1. 8. 2008
Cena u všech operací plastické chirurgie je vždy smluvní a záleží tedy na konkrétním pracovišti či chirurgovi, jakou cenu si stanoví. To máte podobné, jako třeba u krejčího - můžete si nechat ušít šatky u švadlenky za rohem za pár korun či od proslulé modní návrhářky za desítky tisíc....Pokud se odbornosti týče : Každý lékař, provádějící operaci estetické chirurgie by měl býti atestovaným odborníkem v plastické chirurgii a měl mít certifikát společnosti estetické chirurgie. Seznam těchto lékařů naleznete na internetu. Ale výběr je vždy na vás.Zdraví Dr Svoboda

Související dotazy

Labioplastika - cena/výkon

Kate666
Kate666
8. 6. 2020 · Poslední odpověď: 9. 6. 2020

Ahoj mám velký stydké pysky, mám z toho komplexy. Ráda bych se toho zbavila. Moje matka moje psychické potíže se mnou nesdílí a i když jsem se jí svěřila s tímto intimním problémem, jen se mi vysmála a tento problém zbanalizovala a řekla ,,že po tom zákroku si najdu zase něco jiného,,. Bláblá. S touto odpovědí jsem pochopila, že tudy cesta nevede a peníze na plastiku mi nedá. Utekl nějaký pátek a jsem na 1000% rozhlodá, že na zákrok půjdu, šetřím si penízky. Teď však nastává okamžik vyhledávání chirurga a ceny. Vůbec nevím, co a jak. Na internetu jsem četla od jedný holky, že si nechala napsat žádanku u jejího gynekologa a cena se pohybovala pouze kolem 5000 kč. Jiná zase zaplatila 25000 kč. Vůbec se v tom nevyznám a ráda bych chtěla aby výsledek byl co nejlepší a cena se pohybovala kolem max. 15000Kč. Můžete mi někoho doporučit? (Jsem z Prahy)

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 9. 6. 2020
Nejlepší odpověď
Zdravím Vás. U nás stojí operace 9800 Kč v lokální anestezii a 15 000 Kč v celkové anestezii. Pro oba druhy je vhodná jiná operační technika. Každá má určitou výhodu a nevýhodu, což bych Vám vysvětlil při pohovoru. Jako gynekolog mohu říci, že šijeme velmi jemnými intradermálními stehy tak, aby byl výsledek optimální po všech stránkách, při některých typech operace se například nepoužívají stehy vůbec, aby nedoško k "žebříčkování". Je to o naplánování tak abyste věděla dopředu výsledek.
Pojišťovna hradí tento výkon pouze u dětí. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Hledám opravdového odborníka na labioplastiku

sara900734
sara900734
19. 4. 2020 · Poslední odpověď: 27. 5. 2020

Dobrý den, už 2x jsem podstoupila labioplastiku. První v 17 letech( se souhlasem matky) a druhou ve 20 letech. Teď je to 2 a pul roku od druhé plastiky a musím říct ze pořad nejsem spokojena, po 2 plastice se mi můj klitoris zda dokonce ještě větší. Proto bych se chtěla zeptat zda je tady nějaký odborník z Prahy ke kterému bych mohla přijít a aby se podíval zda se s tím dá něco dělat, především s tím klitorisem. Už jsem byla na 2 klinikach, 2x jsem si musela protrpět tu nepříjemnou bolest a dohromady zaplatila 40 000Kč. Proto Vás prosím o pomoc. Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Opravdoví odborníci jsme my všichni, co výkon provádíme a názor může být rozmanitý. Provádím labioplastiky od dob kdy se začaly provádět u nás, tedy cca 15-20 let(takto to neodhadnu). Především se to musí vidět. Pravdou je, že v pořadí 3. operace na labiích může zanechat trvalejší změny (poruchy citlivosti - nejsou li už), dále na klitoris se toho nedá moc dělat je to houbovité těleso, do kterého se nesmí řezat - krvácí to hodně, ale hlavně se pak značně jizví. Není to žádní legrace toto řešit.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami. Začínáme konsultovat v květnu, pokud se nic závažnéhop nestane.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2008
Laserová rejuvenace vagíny
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 7. 2015
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2015
Radiofrekvence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 2. 2024
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2017
Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 1. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 4. 2018
Facelift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2016
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 7. 2018
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi